Poskakování obrazu při přehrávání videí v prohl.

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 10.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
szanda
Nováček
Nováček
Registrován: 03. čer 2018

Poskakování obrazu při přehrávání videí v prohl.

Příspěvek od szanda »

Ahoj,

po posledním updatu mě začal win 10 na notebooku asus GL553 dělat podivný jev, který se mě nedaří vyřešit googlením různých klíčových slov jako flicker, screen flashing apod. Snažil jsem se tento problém zachytit na video zde:
https://www.youtube.com/watch?v=xM4goCJ4Fqk
Jde o to, že v momentě, kdy přehrávám video přes stream.cz nebo youtube(projeví se občas) a nebo přes HBO GO (nekoukatelné, dělá vždy), tak začne obrazovka uskakovat doleva/doprava, černě blikat. Dělá to v prohlížečích Opera i Chrome, a hlavně v momentě kdy shodím fullscreen a prohlížeč zavřu, vrátím se na plochu a ta ještě nekolik desítek sekund celá poskakuje také, párkrát se mě stalo, že to nechtělo přestat a musel jsem restartovat PC. Tento jev se mě děje v momentě, kdy při běžícím videu vyskočí na obrazovce jakékoliv OSD - tedy u hbo go například první titulky, v youtube jen obyčejné ovládání přehrávání a posunu videa.

Udělal jsem odstranění a hloubkový reinstal driveru od grafiky, zkousel ruzne cisteni cache, ale nic nepomohlo, pro reinstalaci winu chci sahnout az v poslednim tazeni.

Diky za jakoukoliv radu
malone
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2010

Re: Poskakování obrazu při přehrávání videí v prohl.

Příspěvek od malone »

Symptomy vypadají na grafiku. Jak starý je ten ovladač? Jinak taková univerzální rada je zkusit provést v příkazovém okně dism /online /cleanup-image /restorehealth
Odpovědět

Zpět na „Windows 10“