Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je so 8. srpen 2020, 16:13

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 350 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Zpráva
 Předmět: Re: Doporučte monitor 30" a více
PříspěvekZaslal v: čt 23. červenec 2020, 15:31 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Ache napsal:
Shaquille napsal:
Zeptam se te uplne jednoduse, koupis si od Samsungu 32" panel, co ti brani z nej udelat rovny monitor?
No dal by se narovnat, otázka je, zda by pak fungoval :lol:

DOC_ZENITH napsal:
Dále co se výrobců panelů týče, samotnej panel je jen jeden, jestli ho zakřivěj nebo ne a jak moc už je na výrobci monitoru, pre-curved se panel nevyrábí, z továrny to leze na souvislym pásu, proč teda výrobci nevydaj třeba 3 verze monitoru kde každá je jinak curved mi hlava nebere.

Shaquille napsal:
Vyse se pise, ze je to stejny panel a je na vyrobci, zda jej prohnou nebo ne... tak to neni pravda? Nebo na cem jsou zavisli? Vyrobcu LCD je hromada, pokud chces schopnejsi, tak je tady LG. Tak znovu, na cem jsou zavisli?

Na tohle uz jsi nereagoval, tak jsem bral ze souhlasis... Takze DOC keca? V tom pripade je tu LG, ktere prokazatelne rovne panely ma. V otazce zamen Samsung za LG, so easy

PříspěvekZaslal v: čt 23. červenec 2020, 18:06 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Ripper6 napsal:
DOC_ZENITH napsal:
výrobci otevřeně vyhrožujou recenzentlům co produkty nevychválej do nebes, ala Ryzen Renoir laptop story.

Zrovna Samung je mezi monitory fakt matador přešlapů a failů. třeba Odyssey G9, větší ultrawise bratříček tohodle. Hádej co se s nim stalo, byl potichu staženej z trhu asi po 14 dnech. Strašná kvalita, flickej u freesyncu, fyzicky se rozpadající (od středu se začnozu odlepovat mezivrstvy tak extrémně že začne prosvícení prosvítat škvírou nahoře a pod), je to epic fail za 1400 dolarů

To je tenhle ze? :)
Samsung Gaming Monitor ‘Odyssey G9’
https://www.youtube.com/watch?v=0Wxjg9keFOg
a tobe se tyto ultrawide monitory libi? Prisli tomu lidi na chut?
Me tam teda prijde ze casto to rozliseni je takove uplne domrsene a mam radeji klasiku :)

Za ty prachy je to des :o

Proto dnes taky verit recenzim... zacinam mit problem.

JJ to je ta vlajková loď co se Samsungu fyzicky i firmwarově rozpadá.

Co se těch philipsů týče tak ano, tenhle byl ten velkej o kterym jsem mluvil:

https://www.alza.cz/43-philips-436m6vbpab-d5443988.htm

Tu 27" nemůžu komenotvat protože jí neznám, ale jsou to sakra prachy za 27. Ale za pořádný HDR se platí. Sorry tohle je pro mě moc malý, proto 27 vůbec nestuduju.

Shaq - Hele nechme toho, za pravdu ti nedávám, tvé dotazy typu "co ti brání v tom udělat ho rovnej" jsou mimo, to je jako kdyb jsi se mě zeptal co mi brání zejtra vyhrát ve sportce či co mi brání v tom aby mi přes noc narostly křidla a proletěl se do nebe. Realita v tom brání. V Praxi mi nezbejvá než doufat že LG (nebo někdo jinej) vezme ten panel a udělá ho znova rovnej, celá tahle debata se rozjela tim že já jsem zkritizoval to že je curved jak pí**, zcela nelogicky a neerognomicky moc, má úhled kde aby byl optimální tak by člověk musel sedět max 47cm od obrazovky.... u 32"... prostě LOL a ty jsi to tady začal obhajovat jakože Samsung přeci ví co dělá a že tohle lidi chtěji, k tomu už nemam co dodat. A Ache ti vysvětlil co je Samsung v monitorech zač. Většinou nic co by člověk chtěl.

PříspěvekZaslal v: čt 23. červenec 2020, 18:25 
Začátečník
Začátečník

DOC_ZENITH napsal:
JJ to je ta vlajková loď co se Samsungu fyzicky i firmwarově rozpadá.

Co se těch philipsů týče tak ano, tenhle byl ten velkej o kterym jsem mluvil:

https://www.alza.cz/43-philips-436m6vbpab-d5443988.htm

Tu 27" nemůžu komenotvat protože jí neznám, ale jsou to sakra prachy za 27. Ale za pořádný HDR se platí. Sorry tohle je pro mě moc malý, proto 27 vůbec nestuduju.

Ne ne psal jsem dotaz na 55 palcu Philips :)
tento
55` Philips 558M1RY
https://www.mall.cz/lcd-27/philips-558m ... discussion

mozna matouci, protoze v odkazu je videt to 27 :D

Ideal by pro me byl monitor prave IPS, ale IPS asi nezvladne to HDR pri 1000nitu? nebo jak to je.

Win 7 UL 64 EN, Core i5-750@4Ghz-OC, SSD Samsung 840 Pro 256GB, SSD Kingston KC400 512GB, Toshiba x300 5tb + Seagate Barracuda 7200.14 2TB 7200ot + WD Caviar Black 1TB. MB Asus P7P55D-E PRO - Intel P55 s1156, RAM Kingston 16GB DDR3 1600, CORSAIR TX650, Gainward Phoenix 1060 Golden-2126Mhz/9400Mhz-OC 6GB, CoolerMaster miditower HAF 922, LG BH10LS30 BD-RW. Monitor LED DELL S2740L

PříspěvekZaslal v: čt 23. červenec 2020, 20:12 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

DOC_ZENITH napsal:
Shaq - Hele nechme toho, za pravdu ti nedávám, tvé dotazy typu "co ti brání v tom udělat ho rovnej" jsou mimo, to je jako kdyb jsi se mě zeptal co mi brání zejtra vyhrát ve sportce či co mi brání v tom aby mi přes noc narostly křidla a proletěl se do nebe. Realita v tom brání. V Praxi mi nezbejvá než doufat že LG (nebo někdo jinej) vezme ten panel a udělá ho znova rovnej, celá tahle debata se rozjela tim že já jsem zkritizoval to že je curved jak pí**, zcela nelogicky a neerognomicky moc, má úhled kde aby byl optimální tak by člověk musel sedět max 47cm od obrazovky.... u 32"... prostě LOL a ty jsi to tady začal obhajovat jakože Samsung přeci ví co dělá a že tohle lidi chtěji, k tomu už nemam co dodat. A Ache ti vysvětlil co je Samsung v monitorech zač. Většinou nic co by člověk chtěl.

Realita ti brani, to mi uplne staci, asi dosly argumenty ;) jak pises, nechme toho. Ty si pockas na svuj vysnenej panel a ja si testnu to zakriveni. Uzivej.

PříspěvekZaslal v: so 1. srpen 2020, 12:41 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

LG 34GN850 Review, The New 21:9 Ultrawide Performance King

https://www.youtube.com/watch?v=vu0vpIe-dZA

konecne slusna recenzia s celkom fajn vysledkom. Zmiernili i zakrivenie na uroven Alienware. Akurat sa u nas, narozdiel od zahranicia, este stale nepredava. Akonahle bude dostupny, dam sancu ale trom kusom :)

rtings.com

https://www.rtings.com/monitor/reviews/lg/34gn850-b

2 x u2410 - OLED C9 - Alloy Elite RGB - G502 Hero - Z906

PříspěvekZaslal v: st 5. srpen 2020, 16:23 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

ahojte, co tenhle monitor, někdo zkušenosti?
https://www.alza.cz/43-iiyama-le4340uhs ... 10.htm?o=1

nebo víte o nějakých, co už mají AMVA5 panel?

PříspěvekZaslal v: čt 6. srpen 2020, 14:38 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

https://www.tweaktown.com/news/74297/as ... index.html

No konecne..

PříspěvekZaslal v: čt 6. srpen 2020, 15:05 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

no vzhledem k tomu, že se jedná o ROG monitor, tak to znamená, že bude předražený jak prase.

PříspěvekZaslal v: čt 6. srpen 2020, 17:00 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Moze byt, no hlavne to znamena reakciu na nadchadzajuce grafiky a konecne moznost poriadneho posunu po rokoch. Snad coskoro i u ostatnych vyrobcov

PříspěvekZaslal v: včera, , 17:26 
Žlutá karta
Žlutá karta

dnes vydali Svethardware članok

https://www.svethardware.cz/asus-uvadi- ... 4-hz/52802

Ale tento monitor je už 3 mesiace v predaji. Oni su tak oneskoreni alebo vyšiel neaky iny monitor a maju preklep ? Planujem kupovat neaky takyto vačši monitor no ten PG43UQ ma v recenziach až tak nepresvedčil.

Odpovědět na téma  [ 350 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 13 anonymních