Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je st 25. listopad 2020, 16:04

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 402 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autor Zpráva
 Předmět: Re: Doporučte monitor 30" a více
PříspěvekZaslal v: so 21. listopad 2020, 21:26 
Pokročilý
Pokročilý
Obrázek uživatele

Ripper6 napsal:
Ache: dik za informaci, je to pro me trochu chaos
Když koukam na testy (rtings), tak dokonce barevný prostor DCI-P3 pokrývá lépe ta Sonka, Samusng se super čuper QLED má barevný prostor mírně nižší (tak akorát splňuje HDR standard 90% DCI. Samsung - 92% , sony 95%)

Předmět: Re: Doporučte monitor 30" a více
PříspěvekZaslal v: po 23. listopad 2020, 02:17 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Chtěl bych nějaké 32" QHD IPS 144Hz+ (na mix her i práce) a nic jsem vůbec nemohl najít. Našel jsem jen tenhle panel Link a na něm založené jen 2 monitory (Acer a Asus) na které ani nikde nejsou recenze. Ještě jsem přemýšlel o VA Samsungu G7 32" ale curved monitor jsem nikdy ani naživo neviděl a asi by to na praci s tímhle velkým zakřivením nebylo ideální.
Taky jsem koukal na DELL GAMING S3220DGF, ale upřímně mám z VA trochu obavy, že by mi vadila ta nevyrovnaná odezva.
Nevím jestli jen blbě hledám nebo v téhle kategorii není moc navýběr a nakonec mi nezbyde než jít do 27" QHD, což moc nechci. Monitor mám poměrně daleko a ta kombinace uhlopříčky a rozlišení by mi asi nesedla.

Odpovědět na téma  [ 402 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 7 anonymních