Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je so 14. prosinec 2019, 12:18

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 182 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět: Re: 60 Hz vs 144 Hz monitor
PříspěvekZaslal v: út 20. srpen 2019, 17:14 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

karel88l napsal:
Hrozna skoda,ze se z tech high refresh rate monitoru stava mainstream,ted to bude mit kazdej a clovek uz nebudu mit tu technickou vyhodu pri online hrani :lol: :lol: :lol:

To mě teda víc štve co dělaj v CS GO lagy než frekvence monitoru, kolikrát má výhodu ten co má internet na prd a já s optikou utřu nudli. :lol:
Jinak já osobně to střídám, CS GO a OW samozřejmě max fps na cca medium (obvykle takovej "pro" mix mezi low a high), ale u zbytku her mi stačí když to jede plynule, dám to klidně na max co to jde abych měl aspoň 70-80 minimální fps a je to ok, teď třeba nově hraju F1 2019, maká to v pohodě i na slušný nastavení a vypadá to super, to bych třeba na low snad ani hrát nechtěl, to bych si moh rovnou stáhnout 5 let starou verzi, aspoň bych neměl ve výhledu halo. :D

Předmět: Re: 60 Hz vs 144 Hz monitor
PříspěvekZaslal v: st 21. srpen 2019, 03:01 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

OW? Owerwatch? tam jsem hrával s vypnutýma stínama a textury a antialiasing na max, jinak všechno low nebo off a mám stable 144FPS vyjímečně to dropuje...

Já tak řeším plynulost, že přemýšlím že koupím monitor s fullHD zase abych měl vyšší FPS ve hrách 60fps mi nestačí nikde a 2080Ti se mi kupovat nechce... :lol:

PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Fractal Design R4, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Wraith SPIRE, MB: MSI B450 Tomahawk, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2933Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W

Odpovědět na téma  [ 182 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 4 anonymních