AOC AG352UCG VS AOC AG271QG

Monitory CRT, LCD, plazmové, projektory a další, rady a zkušenosti s nimi.

Moderátor: maXXmilian

Odpovědět
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

AOC AG352UCG VS AOC AG271QG

Příspěvek od Hexik21 »

Ahoj,
jsem majitelem AOC AG271QG a zvažuji přejít na něco většího, 27 je super ale 35 je už jiný kafe.
Mám dotaz, jestli se přechod vůbec vyplatí. Hry hraju, ale už né tolik jako dříve, sestavu mám viz podpis a určitě budu kupovat novou generaci GK od NVidie až vyjde. Cht ěl jsem 1080Ti ale skoro nikde nejsou takže prodej odkládám. Hry bych asi stejně hrál na 2K rozlišení ,jde mi ale o rozdíly mezi monitory, 100hz panel je určitě víc než dost a G-Sync udělá své ale sleduji že spousta lidí jej vrací. U AOC AG271QG byl problém že občas někde více šla bílá dopopředí na černém pozadí. Mě pomohlo snížit trochu jas a byl jsem spokojenej.

Další dotaz bych měl, jestli se vyplatí monitor AOC AG271QG střelit a za kolik, mám ho od 1.8.2017 z CZC takže stále běží záruka, je jako nový bez škrábanců.
Dusan
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2003

Re: AOC AG352UCG VS AOC AG271QG

Příspěvek od Dusan »

Ahoj
Tu 35 AOC jsem měl, za ty peníze je to dobrý monitor,vlastně o 12 000 Kč levnější jak Asus nebo Acer ve stejné kategorii, má nativních 100Hz, G-SYNC ale nemá ULMB, což tedy není tak podstatné, jako to že má input-lag a dost velký.
https://www.prad.de/testberichte/test-m ... g352ucg/6/
Ale jinak spokojenost, neměl jsem s ním žádný problém. Ale pořídil jsem si tuto mršku, http://www.tftcentral.co.uk/reviews/del ... 3418dw.htm a teď jsem opravdu spokojený, lepší monitor jsem neměl, žádné typické neduhy IPS, opravdu super dělo.
Pc- Intel- AMD
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: AOC AG352UCG VS AOC AG271QG

Příspěvek od Hexik21 »

Osobně mi input-lag 6ms nepřijde jako něco hrozného. Vzhledem k velikosti displaye je to OK. Rozdíl mezi 2ms a 6ms jsem nezaznamenal. Každopádně čím víc na něj koukám, tím víc se mi líbí. Ten Dell už je dražší o 6 K do toho bych asi nešel. Strop jsem měl max 20K. Jinak díky za info :)
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: AOC AG352UCG VS AOC AG271QG

Příspěvek od Ache »

Ale v té recenzi je inputlag 25,6ms, což je na herní monitor trochu dost :-)
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: AOC AG352UCG VS AOC AG271QG

Příspěvek od Hexik21 »

Tak to jsem z toho jelen, recenzi jsem jen projel neb je německy a to je jazyk, který neovládám. Každopádně jsem míchal jablka a hrušky. Já mluvil o o resposne time a on o input lagu. :(
zhever
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2012
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: AOC AG352UCG VS AOC AG271QG

Příspěvek od zhever »

Takhle AOC AG271QG mám 5. kus, předešlé měly vždy nějaký problém, ten 4. v pořadí odešel úplně. Tento poslední je naprosto v pořádku. AOC AG352UCG je na mě moc velký, ale proti gustu. Nicméně AOC AG271QG už nejsou k mání, v podstatě je doprodávají a někde nemají vůbec. Takže pokud prodáš nemusíš nijak levně, je to kvalitní monitor. Jedna věc k AOC AG352UCG má stupidní podstavec, takže asi i záleží jak máš velký stůl, protože se díky podstavci plocha monitoru docela přiblíží.
Dusan
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2003

Re: AOC AG352UCG VS AOC AG271QG

Příspěvek od Dusan »

Jak jsem psal, neměl jsem s ním žádné problémy, myslím tím tento model, https://www.alza.cz/35-aoc-ag352ucg-d4848891.htm, ale zapoměl jsem dodat, že až se třetím kouskem, první dva kusy byly vadné. Je to elektronika a může se tam pos....t cokoli.
Pc- Intel- AMD
Odpovědět

Zpět na „Monitory, televizory a projektory“