Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je so 25. leden 2020, 19:12

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Jaký máte názor na LG 32UK950?
PříspěvekZaslal v: čt 15. březen 2018, 18:30 
Začátečník
Začátečník

Zdravím.
Jaký máte prosím názor na tento monitor (LG 32UK950). Plánuji si koupit pár nových monitorů a tento vypadá vážně pěkně. Cena mi přijde poměrně vysoká, přece jenom zhruba 35000,-Kč už není málo, může si jí obhájit výbavou? Díky :).

MSI RTX 2080 Ti GAMING X Trio, i7 6700K@4.5GHz ft. NZXT Kraken X62, G.Skill Trident Z 16GB 3200MHz cl14, MSI Z170A MPOWER GAMING TITANIUM, 3x SSD Samsung 500GB, Win 10 Pro, Seasonic Prime SSR-750W Titanium, Phanteks Enthoo Evolv Tempered Galaxy Silver, LG 4K IPS white/silver, Audio Probe SPARTAN A metallic gray, 2xYamaha HS7 WH, Samsung Galaxy S7 White Pearl

Předmět: Re: Jaký máte názor na LG 32UK950?
PříspěvekZaslal v: čt 15. březen 2018, 18:56 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

Co od neho ocakavas/pozadujes?

Předmět: Re: Jaký máte názor na LG 32UK950?
PříspěvekZaslal v: čt 15. březen 2018, 22:31 
Začátečník
Začátečník

No očekávám dobrý monitor, ale nejsem žádný profesionál. Otázku jsem položil lehce blbě. Spíš mě zajímá obecné sesumírování, zda vám přijde ten monitor OK nebo nikoliv a případně proč. Já bych ho používal na filmy, hry, občas nějakou tu úpravu fotek a videí, ale nic velkého. Hlavně mi asi jde o filmy a hry. U her mi 60Hz stačí a 4K na 32'' mi přijde tak akorát. Momentálně mám 27'' 4K a je to zbytečně málo na to rozlišení. Zajímá mne třeba názor na nano cell technologii. Jestli to opravdu pomůže barvám. Může to ovlivnit (zmírnit) ips glow? Backlight bleed předpokládám bude opět loterie a rozhodně se za ty peníze nehodlám spokojit s nějakým bleedem nebo mrtvým pixelem, takže bych poté asi i vracel ve 14 dnech. Ale obecně doufám, že to bude kvalitní monitor, který mi chvíli vydrží.

MSI RTX 2080 Ti GAMING X Trio, i7 6700K@4.5GHz ft. NZXT Kraken X62, G.Skill Trident Z 16GB 3200MHz cl14, MSI Z170A MPOWER GAMING TITANIUM, 3x SSD Samsung 500GB, Win 10 Pro, Seasonic Prime SSR-750W Titanium, Phanteks Enthoo Evolv Tempered Galaxy Silver, LG 4K IPS white/silver, Audio Probe SPARTAN A metallic gray, 2xYamaha HS7 WH, Samsung Galaxy S7 White Pearl

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Majestic-12 [Bot] a 2 anonymních