Jaký máte názor na LG 32UK950?

Monitory CRT, LCD, plazmové, projektory a další, rady a zkušenosti s nimi.

Moderátor: maXXmilian

Odpovědět
LeBron23CAVS
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. srp 2014

Jaký máte názor na LG 32UK950?

Příspěvek od LeBron23CAVS »

Zdravím.
Jaký máte prosím názor na tento monitor (LG 32UK950). Plánuji si koupit pár nových monitorů a tento vypadá vážně pěkně. Cena mi přijde poměrně vysoká, přece jenom zhruba 35000,-Kč už není málo, může si jí obhájit výbavou? Díky :).
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Jaký máte názor na LG 32UK950?

Příspěvek od racecar »

Co od neho ocakavas/pozadujes?
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
LeBron23CAVS
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. srp 2014

Re: Jaký máte názor na LG 32UK950?

Příspěvek od LeBron23CAVS »

No očekávám dobrý monitor, ale nejsem žádný profesionál. Otázku jsem položil lehce blbě. Spíš mě zajímá obecné sesumírování, zda vám přijde ten monitor OK nebo nikoliv a případně proč. Já bych ho používal na filmy, hry, občas nějakou tu úpravu fotek a videí, ale nic velkého. Hlavně mi asi jde o filmy a hry. U her mi 60Hz stačí a 4K na 32'' mi přijde tak akorát. Momentálně mám 27'' 4K a je to zbytečně málo na to rozlišení. Zajímá mne třeba názor na nano cell technologii. Jestli to opravdu pomůže barvám. Může to ovlivnit (zmírnit) ips glow? Backlight bleed předpokládám bude opět loterie a rozhodně se za ty peníze nehodlám spokojit s nějakým bleedem nebo mrtvým pixelem, takže bych poté asi i vracel ve 14 dnech. Ale obecně doufám, že to bude kvalitní monitor, který mi chvíli vydrží.
Odpovědět

Zpět na „Monitory, televizory a projektory“