Problem s novou TV

Monitory CRT, LCD, plazmové, projektory a další, rady a zkušenosti s nimi.

Moderátor: maXXmilian

Odpovědět
honzicek1982
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. čer 2006

Problem s novou TV

Příspěvek od honzicek1982 »

Zdravim.Potrebuju poradit.Koupil sem si tuhle TV https://www.alza.cz/55-lg-55uj634v-d4798838.htm a pripojil kni pocitac prez GTX 1070 pomoci HDMI.Ale zda se mi obraz dost tmavej a proste takovej divnej.Podobnej problem sem uz resil s minulou televizi a tam se mi to povedlo nejak nastavit.Ale at ted hledam jak chci tak nikde nic nemuzu najit.A jeste jedna otazka.Jak zprovoznit HDR?Kdyz to zapnu v nastaveni zobrazeni tak mi zcerna obrazovka a musim pockat az se zrusi volba aby tase nabehnul obraz.Predem dekuji za kazdou radu.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Problem s novou TV

Příspěvek od Alfajk »

to bude problem v pc mozna, zkus jiny drivery... mas treba konzoli? tam bys otestoval, jestli to hdr funguje spravne, u pc nevim, jak je to s podporou
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Mr_Trollfan
Červená karta
Červená karta
Registrován: 28. lis 2016

Re: Problem s novou TV

Příspěvek od Mr_Trollfan »

LG ma divne farby co som videl nazivo. Skus zmenit napr. tie prednastavene mody obrazu, skusit povypinat nejake eko rezimy atp.
honzicek1982
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. čer 2006

Re: Problem s novou TV

Příspěvek od honzicek1982 »

Eco rezimy sem povipinal hned.Hrozne zatmavovali obraz.Mam nastavenej rezim obrazu hra.Nejak sem to jeste posteloval a vypada to ze uz by to mohlo bejt OK i kdyz na minuli TV se mi to zdalo lepsi,ale mozna to je tim ze tam ta byla full hd a tohle je 4K a mnohem vetsi.
Odpovědět

Zpět na „Monitory, televizory a projektory“