Monitor LG Flatron W2242T nefunguje s AMD RX 570? POWER SAVE

Monitory CRT, LCD, plazmové, projektory a další, rady a zkušenosti s nimi.

Moderátor: maXXmilian

Odpovědět
miraj
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2005
Bydliště: Kladno

Monitor LG Flatron W2242T nefunguje s AMD RX 570? POWER SAVE

Příspěvek od miraj »

Koupil jsem novou grafickou kartu Sapphire RX 570 Nitro+ a mám ještě starší funkční monitor LG Flatron W2242T, který jsem zatím měnit ještě nechtěl. Nová grafika ale díky přechodu do pasivního režimu vypne ventilátory chlazení a monitor to vyhodnotí jako vypnutí a napíše DIGITAL POWER SAVING MODE a vypne se a už nenajede. Problém s PC není, vše odzkoušeno na jiném monitoru i TV. Monitor LG se starou kartou také funguje bez problému. Nemohu přijít na to, jestli lze něco někde nastavit v ovladačích či podobně nebo už nezbývá než koupit i nový monitor?
PC: CPU: I5-2500@3,8GHz, MB: Gigabyte GA-P67A-D3-B3, Gk: Sapphire Nitro+ RX 570 8GB, RAM: Corsair Vengeance 4x4GB 2133MHz DDR3, Disky: Patriot Flare 60GB, Goodram IRDM PRO 240GB, 2x 2TB (Seagte, Toshiba), PSU:GPM-650C, OS:Windows 10.
miraj
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2005
Bydliště: Kladno

Re: Monitor LG Flatron W2242T nefunguje s AMD RX 570? POWER

Příspěvek od miraj »

Přes všechny pokusy, nastavení ovladačů, zkoušení kabelů a převodník, prostě daná kombinace spolu nefunguje. Nevím proč, ale monitor i grafika je jinak v pořádku (monitor s jinou grafikou i grafika s jiným monitorem normálně běží). Nakonec tedy vyřešeno koupí nového monitoru 27".
PC: CPU: I5-2500@3,8GHz, MB: Gigabyte GA-P67A-D3-B3, Gk: Sapphire Nitro+ RX 570 8GB, RAM: Corsair Vengeance 4x4GB 2133MHz DDR3, Disky: Patriot Flare 60GB, Goodram IRDM PRO 240GB, 2x 2TB (Seagte, Toshiba), PSU:GPM-650C, OS:Windows 10.
Odpovědět

Zpět na „Monitory, televizory a projektory“