MSI MAG272CQR-občasné probliknutí

Monitory CRT, LCD, plazmové, projektory a další, rady a zkušenosti s nimi.

Moderátor: maXXmilian

Odpovědět
Migl
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. bře 2015
Bydliště: City of Pilsen beer

MSI MAG272CQR-občasné probliknutí

Příspěvek od Migl »

Zdravim, už asi týden mam MSI Gaming Optix MAG272CQR a občas pozoruji probliknutí, zatím to pozoruji jen když brouzdam na webu, ve složce atd. ve hře jsem si toho ještě nevšiml.
Připojení přes displayport, mam připojenou i TV přes hdmi ale tam se to neděje.

Setkal se tu s tím někdo? Díky za každou radu.
BQ Silent Base 601w / B450 Tomahawk MAX / Ryzen5 3600 + nzxt X62 / HyperX FuryRGB 32GB DDR4 3466MHz / XPG GAMMIX M2 Pro 1tb /
MSI RTX 2070 super gaming X trio
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: MSI MAG272CQR-občasné probliknutí

Příspěvek od Ache »

A monitor připojený přes HDMI to dělá nebo ne? Tím třeba můžeš eliminovat chybu vstupu / nebo samotného panelu (já osobně mam s MSI takový zkušenosti, že věci od nich spíše nefungují, než naopak :) ). A dělá to při fixním refreshrate, nebo při G-sync? Ideální je prostě nejdřív zkusit všechny možnosti. Může být taky blbá grafárna... podle popisu taky od MSI :lol: :P ... né sorry, trocha srandy neuškodí - u mě fakt pověst dobrou nemá, ale přesto když je něco výhodného, tak MSI beru i přes to, že grafárny mě od nich chcípaj jak na běžícím pásu.
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
Migl
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. bře 2015
Bydliště: City of Pilsen beer

Re: MSI MAG272CQR-občasné probliknutí

Příspěvek od Migl »

Fakt? zřejmě máš smůlu na špatný kusy :D tuhle grafiku jsem si koupil já i kámoš loni v září a zatím jsme oba nad míru spokojeni.. Provozní vlastnosti naprosto parádní :wink:

Ale k tomu monitoru, teď jsem si toha zase cca 4 hodiny nevšiml. Zítra zkusím jestli se to vyskytne i přes hdmi. Díky
BQ Silent Base 601w / B450 Tomahawk MAX / Ryzen5 3600 + nzxt X62 / HyperX FuryRGB 32GB DDR4 3466MHz / XPG GAMMIX M2 Pro 1tb /
MSI RTX 2070 super gaming X trio
Odpovědět

Zpět na „Monitory, televizory a projektory“