Mount pro 2x 34" monitor

Monitory CRT, LCD, plazmové, projektory a další, rady a zkušenosti s nimi.

Moderátor: maXXmilian

Odpovědět
Magicie
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. srp 2004

Mount pro 2x 34" monitor

Příspěvek od Magicie »

Zdravím všechny,

máte někdo prosím nad sebou 2x 34" ultra wide monitor?

Mám tady Dell U3417W a Dell U3415W. Monitory primárně používám na práci a potřebuji na tom, co bude nahoře sledovat různé grafy.

Potřeboval bych druhý zmiňovaný uchytit buďto do zdi nějakým posuvným horizontálním mountem, nebo pořídit vertikální mount pro oba do stolu tak, aby byly nad sebou.

Druhá zmíněná možnost se jeví zřejmě jako méně násilné řešení, ale mám obavy z výsledku. Konkrétně z pozorovacího úhlu, protože monitor co bude nahoře musí být lehce natočený na mne, abych nemusel tolik zvedat hlavu. Tady je otázka jestli něco takového mount s uchycením na stole umí, nebo bude potřeba přeci jen mount do zdi.

Bohužel zde nemám tolik místa, abych oba monitory měl na stole vedle sebe. K dispozici mám pouze zeď nalevo do které by se dal nainstalovat nějaký (předpokládám VESA) mount obdobný těm pro TV, který bych si mohl různě natáčet dle potřeby.

Něco jako tohle https://www.youtube.com/watch?v=acj0glAME8c . Ten člověk tam má 2x mount, což by teoreticky bylo také proveditelné (popř. U3417W na defaultním stojanu a U3415W na mountu nad ní natočená pod určitým úhlem).

GPU EVGA GeForce GTX 980 Ti Superclocked+ ACX 2.0+ předpokládám zvládne 2x 3440x1440 px?

Díky moc.
Odpovědět

Zpět na „Monitory, televizory a projektory“