LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Monitory CRT, LCD, plazmové, projektory a další, rady a zkušenosti s nimi.

Moderátor: maXXmilian

Odpovědět
usc
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. říj 2009

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od usc »

marek16 píše:
Jak to vypadá s tím kabelem? Já teď objednal tenhleten, tak do pár dnů dám vědět, jestli to funguje... páč dávat trojku za nějakej optickej se mi fakt nechce...

https://www.ipopular.cz/digitus-pripojo ... konektory/

EDIT: na ten vypnutej monitor se dá použít buď DisplayPort (detekuje monitor off, HDMI ne. Ale TV ho nemá), nebo tenhle tool, co rychle přepne profily: https://sourceforge.net/projects/monitorswitcher/
Ja to vzdy po hrani vypinam manualne vo windows, ale urcite by sa hodil nejaky prakticky hotkey, ktory jednak rozsiri plochu o TV a jednak ju nastavi ako hlavny monitor. Kedze nie vsetky hry umoznuju nastavit na ktorej obrazovke budu bezat. Takze diky za tip. Skusim aplikaciu.

Co sa tyka kabla, tak podla amazonu by mi mal dnes na svk dorazit tento:

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08HCN8KJL

V recenziach pisalo par ludi, ze 5m pri 3080 + OLED funguje na 4K 120Hz 10bit, tak pevne verim, ze to tak bude. Za danu cenu su to dva kusy, cize TV a pripadne do buducna HDMI 2.1 Oled/IPS monitor.
R9 5950X - Crosshair VIII Hero Wifi - Trident Z Neo 32GB GTZN - 3080 FTW Ultra 10GB - SB ZxR
970 Pro 512GB - 980 Pro 1TB - 640GB Caviar Blue - Ironwolf 4T - Exos 7E8 8T - Exos 16X 16T
Evolv X + 3 x NF-A14 PWM Chromax - Kraken x72 + 3 x NF-A12 PWM - Thor 850W
38GN950 - 2 x u2410 - Alloy Elite RGB - G502 Hero - Z906 - G Pro X Wireless
= OLED C9 + K63 Wireless Gaming Lapboard + G502 Lightspeed =
Flow X13 + MX Anywhere 3
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od durod »

Trochu OT, pote napis, jestli jsi platil navyse DPH(kvuli brexitu), nebo bylo to z EU skladu?
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
usc
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. říj 2009

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od usc »

durod píše:Trochu OT, pote napis, jestli jsi platil navyse DPH(kvuli brexitu), nebo bylo to z EU skladu?
zatial tam mam takto:

Order Summary
Item(s) Subtotal:
GBP 24.99
Postage & Packing:
GBP 7.78
Total Before VAT:
GBP 32.77
VAT:
GBP 0.00
Total:
Import Fees Deposit
GBP 6.55
Grand Total:
GBP 39.32
Payment Grand Total:
EUR 44,43

Ci mi pride este nejake clo.. no dufam, ze nie :-D
R9 5950X - Crosshair VIII Hero Wifi - Trident Z Neo 32GB GTZN - 3080 FTW Ultra 10GB - SB ZxR
970 Pro 512GB - 980 Pro 1TB - 640GB Caviar Blue - Ironwolf 4T - Exos 7E8 8T - Exos 16X 16T
Evolv X + 3 x NF-A14 PWM Chromax - Kraken x72 + 3 x NF-A12 PWM - Thor 850W
38GN950 - 2 x u2410 - Alloy Elite RGB - G502 Hero - Z906 - G Pro X Wireless
= OLED C9 + K63 Wireless Gaming Lapboard + G502 Lightspeed =
Flow X13 + MX Anywhere 3
Pr3d1t0r
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. lis 2009
Bydliště: Praha

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od Pr3d1t0r »

Zkoušel nekdo tuhld televizi provozovat s 6800xt? Opravdu nebudu fungovat 4k 120hz výstup?
Amd R7 2700x, SilentiumPC Grandis,Gigabyte AX370 Gaming K7, G.Skill Tridentz F4-3600C16D, Samsung 960 PRO 512GB,Sapphire RX Vega 64 Nitro, Samsung F3 1tb, Seasonic Focus plus 750w, Fractal Design Define R5, Logitech G502, Microsof Sidewinder x6, Razer Manticor, Bowers and Wilkins P5, V-moda m100
NTB: Asus Zenbook UX32vd, 10gb ram, OCZ Vector 256 GB
michalpuk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. bře 2006
Bydliště: Ostrava

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od michalpuk »

Ryzen 5800x + NH-D15S, Asus TUF B550-PLUS, GIGABYTE GeForce RTX 4090 Windforce, HyperX 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16, Fractal Design Ion 760W, Define R4 window + 4x NF-A14 ULN, Samsung 990 PRO 2TB + Intel 660p 2TB +WD Blue 4TB, Creative SOUND BLASTER Z, LG oled 42 C2
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od durod »

usc píše: zatial tam mam takto:
To vypada, ze zapocitali nasich 20% DPH
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
marek16
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2006
Bydliště: Brno

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od marek16 »

kua, tak ten můj kabel ani ťuk. Sice je tlustej jako kotvící lano, ale TV jede na 4k60, a to ještě v YCbCr420, namísto rgb :-/
Quis custodiet ipsos custodes?
Ripper6
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2010

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od Ripper6 »

durod píše:Komu nevoni OLED technologie, konecnce se blizi doba rozsireni miniLED a tento rok pujdou od LG zakoupit, predstaveni bude na CESu za par dni...

LG's first QNED Mini LED TV will feature up to 30,000 tiny LEDs
A jaky mas nove info? Budou mit ty LG treba alespon 2x HDMI 2.1, kdy zapojim PC do a dalsi HDMI port preposle zvuk (DTS-HD nebo Atmos) pres eARC do AVR systemu?
Casto u techto prehledu zatim chybi i tyto dalsi informace :(
Proto jsem treba nevzal Samsung Q80T jelikoz jsem uz nezjistil nikde, jak mi dal preposle zvuk kdyz obsadim 1x jedinej port HDMI 2.1 s PC :(
Dal casto chybi info jestli budou mit alespon VRR podporu pro to hrani. Preci jen je pravdepodobne ze hra pobezi 4K a 50 - 60 - 80fps nez hned 120fps.

OLED rozhodne ne, PC s Windows ma take ikonky, hra zase ma ruzne na stranach dalsi blbosti, takze to by OLED vydrzel tak tejden :D

pozn. chtel jsem to vse vyresit proste s TV Sony 55 xh90 rady, ale ta zase za tu nizkou cenu se ztratila, takze nemam ted tv ani penize - obchod resi dodavku a navic vecne tam nebylo vyreseno ani to VRR.
Win 11, AMD 7950x3D, SSD M.2 Seagate FireCuda 530 4TB, 2x SSD SATA Crucial 4TB, 2x HDD Toshiba ent MG09 18TB. MB Asus ROG CROSSHAIR X670E HERO, RAM G.Skill Trident Z5 Neo 64GB 6000Mhz (AMD Expo), GPU Gigabyte RTX 4090 OC 24G, Case Fractal Design Meshify 2 XL, MSI zdroj MEG Ai1300P PCIE5 1300W, BDXL VERBATIM UHD 4K USB BD-RW. Monitor Sony Bravia 65x95L (Dolby Vision), Sound PC Onkyo HT-S7805 (Atmos,DTS X)
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od ArgCZ »

na ritings máš vetšinu informací na který se ptáš, počty HDMI a jejich verze včetně VRR a jeho rozsahu, zrovna Q80T má potvrzené VRR od 20-120, LG OLED X řady 40-120, funkce ALLM, HGiG, podpora Freesync, G-sync atd.atd.

prostorový audio dnešní televize normálně propouštěj, nejsi v době 10 let zpět, já teda jedu Dolby Digital (5.1) a nemám problém od 2016 (3 různý TV od tý doby 2x sony 1x LG)jak s HDMI eARC tak variantou HDMI do TV a Optika do zvukového zdroje.

jinak ty MiniLed budou nejpíš opět IPS, takže výborný pozorovací úhly ale mizerná černá, MiniLed neMiniLed. Skutečná revoluce bude snad MicroLed. Já jsem IPS panel v TV s HDR(cca 500-600nits) měl a není to špatný, ale hlavně v noci je to vidět hodně v tmavých scénách, ve dne je to v pohodě takže je to o použití.

OLED jako daily zobrazovadlo k PC nepatří ale proboha na hraní jí mít napojenou vřele doporučuju, koukat dneska na 250cd/m^2 s 6bit+FRC bych už opravdu nemohl. Vůbec nechápu lidi honící se za vizuálem co používaj zobrazovadla co jim obraz zcela znehodnocujou.
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od Ache »

ArgCZ píše:OLED jako daily zobrazovadlo k PC nepatří ale proboha na hraní jí mít napojenou vřele doporučuju, koukat dneska na 250cd/m^2 s 6bit+FRC bych už opravdu nemohl. Vůbec nechápu lidi honící se za vizuálem co používaj zobrazovadla co jim obraz zcela znehodnocujou.
Sorry, ale na tom se fakt večer hrát nedá, já jedu tak maximálně kolem svítivosti 100-150 (bílý bod) a stačí to, ohulit to na 300 (maximum co ten moňas dá) tak to je akorát o pálení očí. Zbytečnost, jas je důležitý upravovat podle okolí a ne podle toho, že 1000nits krásně září. V čem mi lepší jas udělá lepší obraz? důležitější jsou barvy. Mít monitor s maximálním jasem (ale mizerně nastavenýma barvama) je horší zážitek, než obráceně (jas nad 300-400 se hodí tak maximálně ve dne)

U výběru nového monitoru (v plánu je 27 nebo 32" QHD) budu koukat na hodně parametrů, ale maximální jas bude ta poslední položka co mě zajímá. Důležitější je minimální! Aby při večerním čtení textu z toho nebyly oči unavený.
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
Fox_25
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. lis 2008

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od Fox_25 »

Tak tak, aktuálně mám jas něco kolem 90cd a se zaplou 36w zářivkou vzdálenou asi 4 metry mě stejně trochu oslnilo slunce ve hře snowrunner když jsem na něj nechtě najel kamerou.

Jestli miniled znamená full led podsvícení s lokálním stmíváním tak i na ips bude dobrá černá.
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od durod »

Tak jine pozadavky na monitor ma PC gamer a jine konzolovy, ktery lezi 2m od TV.
Bez jasu to ale nepujde, na nejake kvalitni HDR muzete zapomenout a proto se HDR hrani do PC segmentu moc nerozsiruje, kdo se chce koukat na LCD se 800nitama z 50cm.
Vetsina PC hracu proto kvalitu konecneho obrazu moc neresi, cena nepusti, hraji na LCD za 10-15k(v lepsim pripade), kde HDR, cerna barva, colour banding a nekonecny kontrast je sproste slovo.
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od keistown »

Vetsina PC hracu si nekoupi monitor, ktery bud neexistuje nebo jak pises stoji jak ojety auto a stejne nema dokonalou cernou a nekonecny kontrast.
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od ArgCZ »

Ache píše: Sorry, ale na tom se fakt večer hrát nedá, já jedu tak maximálně kolem svítivosti 100-150 (bílý bod) a stačí to, ohulit to na 300 (maximum co ten moňas dá) tak to je akorát o pálení očí. Zbytečnost, jas je důležitý upravovat podle okolí a ne podle toho, že 1000nits krásně září. V čem mi lepší jas udělá lepší obraz? důležitější jsou barvy. Mít monitor s maximálním jasem (ale mizerně nastavenýma barvama) je horší zážitek, než obráceně (jas nad 300-400 se hodí tak maximálně ve dne)
jak nedá hrát, však maximální HDR svitivost s tím jak máš panel v defaultu nesouvisí, ten je využívanej na objekty co skutečně svítěj, viděl jsi někdy rozsvícenou lampu večer v ulici nebo se zavři do temný místnosti a pusť si LEDku v telefonu jako baterku. OLED s HDR to umí zobrazit velmi podobně, ale koukni se někdy na ten svůj panel, kdyť to s tím co skutečně vidíš nemá nic společnýho.

Jako 1000nitů fakt potřeba není, ale 600 u LCD to chce a u OLEDU stačí o 100 méně, ten rozsah si můžeš upravit jak moc to má svítit.Měl jsem VA se 750-800nity a tam jsem tlumil, IPS s 600 byl cajk a to BXko co mám je kolem 500, bál jsem se toho, ale díky infinity black to štačí s přehledem a v noci je to naopak to nejlepší co jsem kdy viděl.
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od Ache »

keistown píše:Vetsina PC hracu si nekoupi monitor, ktery bud neexistuje nebo jak pises stoji jak ojety auto a stejne nema dokonalou cernou a nekonecny kontrast.
:thumbsup: Asi tak, nějaká 27-32" QHD OLED nádhera za slušnou cenu (tedy za cenu dnešních lepších 27" LCD) neexistuje.
Ona je vůbec otázka, jak by se ale na PC OLED choval, když jeho nevýhodou je vypalování / stárnutí pixelů. Například lišta windows vám po pár měsících už zůstane na památku do konce životnosti.

TFT technologie na nic takového netrpí. Tam dřív odejde podsvícení... a to vydrží někdy i 2x přetočení tachometru (vím o HP 2408, který má nalítáno snad 70+K hodin a obraz stále bez vadných pixelů a funguje jak má). Chtěl bych vidět OLED u PC po tolika letech provozu. Tohle je fakt zásadní otázka, kam se dál hneme. OLED je HDR nativní už od své podstaty, tyhle HDR normy vznikly hlavně kvůli LCD, aby se nějak dal fejkovat vyšší dynamický rozsah scény. OLED tohle řeší, ale pokud to nebude za ceny dnešních LCD, tak to nemá smysl kvůli životnosti řešit. Dobrý LCDčko ti vydrží XX let.
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
marek16
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2006
Bydliště: Brno

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od marek16 »

borci, zkusme tu řešit BX/CX, spíš než inferior LCD technologii :-D

usc: už ti došel ten kabel? já už zkoušel dva 5m a oba max 4k60, i když ten alzáckej o tom aspoň nelhal tak, jako ten Digitus. Ten z amazonu je poslední šance, předtím než koupím optiku :D
Quis custodiet ipsos custodes?
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od Ache »

marek16 píše:borci, zkusme tu řešit BX/CX, spíš než inferior LCD technologii :-D
Však se to řeší, já sám bychmonitor na bázi OLED (něco menšího ale než tyhle CX 40+" krávy) rád viděl u PC, ale nerad bych už po roce měl do obrazu vytetovaný nějaký obraz, který by tam zůstal po stále stejném interfacu prohlížeče a plochy/lišty windows. Jinak to samotné CXko, je asi na hry dobrý jak sem koukal, ale jako univerzální monitor (tedy i na práci) dost naprd, díky sub-pixel layoutu - ostrost textu. K PC to chce OLED s klasickou RGB maskou jako mají LCDčka. Tedy až na pár exotů s RBG - mezi kterými je bohužel i můj favorit - nejrychlejší IPSko Sharp v monitoru Gigabyte M27G. Bez overdrive dává avg. 5ms, což je zatím asi rekord.

Požadavky na konzole jsou jiné - tam se na obraz čumí z vetší vzdálenosti, takže tam tohle smysl řešit nemá (že ten "PC monitor" je defakto TV panel)
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
usc
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. říj 2009

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od usc »

marek16 píše: usc: už ti došel ten kabel? já už zkoušel dva 5m a oba max 4k60, i když ten alzáckej o tom aspoň nelhal tak, jako ten Digitus. Ten z amazonu je poslední šance, předtím než koupím optiku :D
Kabel meska :evil: Tak dufam, ze do konca tyzdna bude tu. HDMI opticky, aktivny by som uplne vynechal - podla zahranicnych for to vacsina z nich nedava.. ani stoveckove :-D Osobne by som bral pasivny, nemusi byt ani certifikovany (kvoli cene) a podla recenzii napr. na tom amazone
R9 5950X - Crosshair VIII Hero Wifi - Trident Z Neo 32GB GTZN - 3080 FTW Ultra 10GB - SB ZxR
970 Pro 512GB - 980 Pro 1TB - 640GB Caviar Blue - Ironwolf 4T - Exos 7E8 8T - Exos 16X 16T
Evolv X + 3 x NF-A14 PWM Chromax - Kraken x72 + 3 x NF-A12 PWM - Thor 850W
38GN950 - 2 x u2410 - Alloy Elite RGB - G502 Hero - Z906 - G Pro X Wireless
= OLED C9 + K63 Wireless Gaming Lapboard + G502 Lightspeed =
Flow X13 + MX Anywhere 3
Ripper6
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2010

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od Ripper6 »

ArgCZ píše:na ritings máš vetšinu informací na který se ptáš, počty HDMI a jejich verze včetně VRR a jeho rozsahu, zrovna Q80T má potvrzené VRR od 20-120, LG OLED X řady 40-120, funkce ALLM, HGiG, podpora Freesync, G-sync atd.atd.

prostorový audio dnešní televize normálně propouštěj, nejsi v době 10 let zpět, já teda jedu Dolby Digital (5.1) a nemám problém od 2016 (3 různý TV od tý doby 2x sony 1x LG)jak s HDMI eARC tak variantou HDMI do TV a Optika do zvukového zdroje.

OLED jako daily zobrazovadlo k PC nepatří ale proboha na hraní jí mít napojenou vřele doporučuju, koukat dneska na 250cd/m^2 s 6bit+FRC bych už opravdu nemohl. Vůbec nechápu lidi honící se za vizuálem co používaj zobrazovadla co jim obraz zcela znehodnocujou.
Tam take neni vse, ten rtings je dobry ale nekde ten danej model mi nesedel a nebo asi tim ze zase pouzivaj USA, treba typickej je tim Samsung Q80T - kde napisou ze uhel je super a ma rozsirene pozorovani ale pak zjistim ze to bylo mysleno jen pro USA :(

Dolby Digital to je uz mrtve, takze optika je pase, po optice neprenesu zvuk co potrebuju :(
To umi zase jen hlavne HDMI a ano na zvuk by me stacilo HDMI 2.0, problem je ze teda nevim ze by napr Samsung Q80T mela eARC na HDMI 2.0 a to jedine HDMI 2.1 slo obsadit ciste na PC.
Proto jsem se rozhodl zkusit Sony 55xh9096 kde ale zase musim cekat na slibene VRR, ktere by snad mohlo u her pomoci :)
Zdroj mam napr 80GB film, ale nemam na to vhodnou techniku :(
Respektive Dolby Atmos me uz u her jde napr krasne zni Shadow of the Tomb Raider v pralese.
Problem tak zustava vyresit vhodne 4K co se tyce obrazu a prenosu napr hra ve 4K a 60fps + HDR bez komprese barev ci jinak dat.
Vyssi zase nema smysl, je super ze jsou upscale 8K ale predstava prepocitani videa v 1080p i u starsich filmu (90 leta) me trochu desi a hry prepocitane no nevim to se me take uplne nezda nejlepsi cesta (zrejme i tyto procesy budou v Gamind Mod vypnuty).

Ne kazdy chce mit doma TV OLED pro film s Dolby Vision a vedle stat 50 palcu monitor pro hry a to vecne prepinat a stelovat, navic to nema ani kam dat. Takze jedno je bokem :(
Presne a jeste me tam stve ze i u drahych modelu za 40 000czk je 8bit + FRC (Samsung). A mit neco jako kamaradka, kde sice je 4x HDMI 2.1 ale vrcholem je 10bit panel tak to me za 200 000kc prijde prepalene.
Win 11, AMD 7950x3D, SSD M.2 Seagate FireCuda 530 4TB, 2x SSD SATA Crucial 4TB, 2x HDD Toshiba ent MG09 18TB. MB Asus ROG CROSSHAIR X670E HERO, RAM G.Skill Trident Z5 Neo 64GB 6000Mhz (AMD Expo), GPU Gigabyte RTX 4090 OC 24G, Case Fractal Design Meshify 2 XL, MSI zdroj MEG Ai1300P PCIE5 1300W, BDXL VERBATIM UHD 4K USB BD-RW. Monitor Sony Bravia 65x95L (Dolby Vision), Sound PC Onkyo HT-S7805 (Atmos,DTS X)
Ripper6
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2010

Re: LG CX Oled Ako herny monitor? Stanovisko od LG

Příspěvek od Ripper6 »

usc píše:
marek16 píše: usc: už ti došel ten kabel? já už zkoušel dva 5m a oba max 4k60, i když ten alzáckej o tom aspoň nelhal tak, jako ten Digitus. Ten z amazonu je poslední šance, předtím než koupím optiku :D
Kabel meska :evil: Tak dufam, ze do konca tyzdna bude tu. HDMI opticky, aktivny by som uplne vynechal - podla zahranicnych for to vacsina z nich nedava.. ani stoveckove :-D Osobne by som bral pasivny, nemusi byt ani certifikovany (kvoli cene) a podla recenzii napr. na tom amazone
Ja mam oblibene tyto, ale proc nema zrejme co koukam 5 metru netusim :(
https://eshop.evolveo.com/evolveo-xxtre ... rka-pasma/
Win 11, AMD 7950x3D, SSD M.2 Seagate FireCuda 530 4TB, 2x SSD SATA Crucial 4TB, 2x HDD Toshiba ent MG09 18TB. MB Asus ROG CROSSHAIR X670E HERO, RAM G.Skill Trident Z5 Neo 64GB 6000Mhz (AMD Expo), GPU Gigabyte RTX 4090 OC 24G, Case Fractal Design Meshify 2 XL, MSI zdroj MEG Ai1300P PCIE5 1300W, BDXL VERBATIM UHD 4K USB BD-RW. Monitor Sony Bravia 65x95L (Dolby Vision), Sound PC Onkyo HT-S7805 (Atmos,DTS X)
Odpovědět

Zpět na „Monitory, televizory a projektory“