Problem s Ram...vecne plna

Paměťové moduly DDR4 pro stolní PC i pro notebooky.
Odpovědět
smht
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2013

Problem s Ram...vecne plna

Příspěvek od smht »

Ahoj...mam taky problem...moje pamete Ram:
Kingston 16GB KIT DDR4 2133MHz CL14 HyperX Fury Black Series

pri jednej jedinej hre su vytazene stale nan max az zacne byt hra nehratelna a system uplne zacne sekat.

Ked tu hru spustim(Total War Atila) tak MSI After mi ukazuje vytazenie ram cca 3-4 GB....cca po 30-45 min mi ukazuje vytazenie ram 16GB a netusim ako sa toho zbavit...nerobilo mi to ked som tu hru nahral..cca 2tyzdne dozadu...len od tohotok vikendu...a neviem cim to je...

Nemam spustenych xy veci...na pozadi...maximalne youtube...

thx za pomoc
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Problem s Ram...vecne plna

Příspěvek od Alfajk »

a co spravce uloh? urcite to zere total war? to je proste bug programu, ne HW chyba ram...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Problem s Ram...vecne plna

Příspěvek od PKBO »

https://forums.totalwar.com/discussion/ ... d-fps-drop

Nejsi sám, zkus googlit, zde jsem se dočetl že pomohla starší verze NV driverů...
smht
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2013

Re: Problem s Ram...vecne plna

Příspěvek od smht »

Spravca uloch mi tam nic neukazuje..teda nic co by zralo viacej ako 100Mb a tolko procesov mi tam ani nejde aby system zral 8GB ram..(aktualne) a to mam len google zapnuty.

Docital som sa ze to robi aj Killer sietovka..ale tu mam aktualnu a aj som ju mal...min tyzden...a nerobilo to...skor ako som zacal hrat Total War tak to zacalo..resp to robi len pri nom

Ja teda skusim tie ovladace...na Nvidiu este teda
smht
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2013

Re: Problem s Ram...vecne plna

Příspěvek od smht »

Tak po nainstalovani noveho ovladaca na GPU to zatial funguje...uvidim ked to budem hrat viacej...

Mno zatial to vypada fajn...takze vam moc dakujem...
Odpovědět

Zpět na „DDR4“