Problem s pristupom na CCTV system pri pridani IP kamery

Problematika připojení - hardware i software.

Moderátor: Don

Odpovědět
maltra
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. říj 2010
Bydliště: Západná Stredozem

Problem s pristupom na CCTV system pri pridani IP kamery

Příspěvek od maltra »

Zdravim, mam problem pri pripojeni na moj CCTV system z internetu ak k stavajucim trom analogovym kameram pripojim aj IP kameru. V lokalnej sieti vsetko funguje, zadam do prehliadaca IP adresu mojho DVR a po prihlaseni vidim 3 anlogove kamery plus IP kameru. Po pripojeni zvonku ale vidim iba IP kameru a ostatne kamery nie. Ak odpojim IP kameru, vidim zvonku vsetky analogove kamery. Nemam pevnu IP ale mam to vyriesene cez DDNS sluzbu NO-IP. Ako hovorim, pred pripojenim IP kamery mi pristup zvonku normalne funguje.

DVR ma jeden ethernet port. Zapojenie mam spravene tak, ze mam 5 portovy switch (obycajny, nie managed) a do neho mam zapojeny Wi-Fi dongle. Zo switchu ide kabel do DVR. Dalej mam do switchu zapojenu aj tu IP kameru o ktorej je rec.

V com je problem? Vopred diky za info a ak potrebujete viac detailov ako to mam spravene (porty, DHCP atd.) dajte vediet.

*len pre info aby neboli zmatky, mam hybridny 4 kanalovy DVR Hikvision a vsetky kamery takisto Hikvision. DVR (nie NVR) dokaze 4 kanaly analog a dva kanaly IP, takze v podstate aj ked je to 4 kanalovy system dokaze fungovat so 6 kamerami.
PC: R9 5900X | 32 GB DDR4 | X570 Aorus Master | ASUS RTX 4070 Ti TUF | WD_BLACK SN850X 2TB | Phanteks Enthoo Pro M Glass | AX860 | Alienware AW3423DWF
Retro PC: PIII 650E Slot 1 | GA-6BXE Rev 1.9 | 128MB DDR | V4 4500 32MB AGP | SB 32 PnP CT3670 | SpinPoint 80GB>32GB
maltra
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. říj 2010
Bydliště: Západná Stredozem

Re: Problem s pristupom na CCTV system pri pridani IP kamery

Příspěvek od maltra »

Tak vyriesene, nemalo to nic spolocne s nastaveniami siete, portami atd. Problem bol ten, ze som v aplikacii ktora sa da stiahnut od vyrobcu mal duplicitne nastavenie - teda DVR aj IP kameru samostatne. Pritom stacilo mat iba ten DVR.
PC: R9 5900X | 32 GB DDR4 | X570 Aorus Master | ASUS RTX 4070 Ti TUF | WD_BLACK SN850X 2TB | Phanteks Enthoo Pro M Glass | AX860 | Alienware AW3423DWF
Retro PC: PIII 650E Slot 1 | GA-6BXE Rev 1.9 | 128MB DDR | V4 4500 32MB AGP | SB 32 PnP CT3670 | SpinPoint 80GB>32GB
Odpovědět

Zpět na „Sítě, modemy a Internet“