Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Pro přihlášení použijte protokol HTTPS, dosavadní HTTP již nemusí dobře fungovat, viz ZDE.

Právě je ne 16. prosinec 2018, 01:05

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 7 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Jak ukládat záznam z IP kamery na HDD?
PříspěvekZaslal v: st 5. prosinec 2018, 14:35 
Nováček
Nováček

Dobrý den, chci se zeptat na návrh jak vyřešit můj problém. Mám kameru bml eye360. Ta normálně funguje a připojuji se k ní pomocí programu CMSClient. Kamera má ale ukládání jenom na SD kartu, kde se pak záznam přemaže dalším. Já bych ale chtěl vymyslet jak udělat, aby kamera ukládala záznam třeba na HDD co má v PC. Půjde to nějak vymyslet?

Předmět: Re: Jak ukládat záznam z IP kamery na HDD?
PříspěvekZaslal v: st 5. prosinec 2018, 17:44 
Začátečník
Začátečník

na tohle se pouzivaji DVR. Mit zaple porad zaple PC kvuli nahravani z kamery asi neni to prave...
https://www.dahuasecurity.com/products/productDetail/20487
urcite jsou i levnejsi alternativy nez Dahua, ber to jen jako priklad...

PříspěvekZaslal v: čt 6. prosinec 2018, 08:57 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Ahoj, mám něco podobného od Hikvision. Taky ukládám na SD kartu. Co jsem se bavil s kamarádem co připojoval, doporučoval mi NAS, který umí nahrávání z IP kamery. Například QNAP / Synology. Je to tedy celkem drahá sranda. Nevím na co vyjde řešení co postoval Shaq. Pokud vyřešíš nějak jinak a levněji. Dej vědět.

PříspěvekZaslal v: čt 6. prosinec 2018, 14:10 
Nováček
Nováček

Díky za odpovědi. Jako je pravda, že mít celé dny zapnutý PC nebude dobré. Na to jsem moc nemyslel. Nějaké podobné zařízení by se mi líbilo, ale nejsem si jistej s kompatibilitou s mojí kamerou. Kolik, tak přibližně stojí ten NAS? A k němu bych musel ještě něco dokupovat nebo už tam bude vše co potřebuji?

PříspěvekZaslal v: čt 6. prosinec 2018, 16:03 
Začátečník
Začátečník

DVR pro kamery dela několik vyrobcu. Je to od malych az po obrovske do racku na několik U. Vetsinou to ma podporu pro analogove/IP kamery ruznych vyrobcu, pripadne po ugradu firmware pribude podpora na nove modely. Nektere pozaduji nakup ještě licence pro jednotlive kamery. Za boha si nemuzu vzpomenout na výrobce, co se pouzival v byvale firme.

DVR i NAS se ti cena bude odvíjet od poctu nahravanych kamer, jak dlouho budes chtit drzet záznamy a tim padem kolik disku v tom budes potrebovat.

PC1: CPU: Intel Core i5 2500K, MB: ASRock Z77 Extreme4, GPU: XFX RX 480 Backplate Black Edition OC, RAM: 2x 8 GB DDR3 1600, HDD: Intel 320 - 80 GB + Intel 535 - 480 GB, Case: Fractal Design Define XL R2, PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2, Monitor: Dell P2416D

PC2: CPU: AMD Kaveri A10-7700K, MB: ASUS A88XM-PLUS, RAM: Kingston 2x4GB DDR3 1866, HDD: Intel 520 - 120 GB, Case: SilverStone SST-PS09B, PSU: Be quiet! Pure Power L8 300W

PříspěvekZaslal v: pá 7. prosinec 2018, 13:59 
Nováček
Nováček

Mě jde zatím jenom o tu jednu kameru. Jestli je analogová netuším. Připojil jsem jí do sítě na nastavil podle návodu. Připojuji se na ní přes ten program co jsem psal, takže nevím jestli je vůbec možnost to nějak ukládat někam jinam.

PříspěvekZaslal v: st 12. prosinec 2018, 15:36 
Nováček
Nováček

Tak to asi vzdávám. Všechno to stojí strašně moc peněz. Vystačím si jenom s tou SD kartou. Ale děkuji všem za rady.

Odpovědět na téma  [ 7 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních