Nejde internet v pc prez wifi :( download jde

Problematika připojení - hardware i software.

Moderátor: Don

Odpovědět
serizovatel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. zář 2004
Bydliště: policka
Kontaktovat uživatele:

Nejde internet v pc prez wifi :( download jde

Příspěvek od serizovatel »

Mam pripojene pc prez zahradu 35m ve vedlejsim baraku k routru dodnes vse ok. Dnes to zapnu k routru se to pripoji sila signalu v poho ale nejde internet "pripojeni k internetu neni k dispozici- ERR PROXY tedy zadny web zkouseno vice prohlizecu. Mam w10 , diagnostika wifi ok. Pripojeni k internetu nalezen problem : vzdalene zarizeni nebo prostredek neprijima pripojeni. Vcera nez jsem to vypnul to normal slo. V jdownloaderu jsem mel jeste nejake linky ktere to v pohode stahlo. Tak nevim proc nejde Web. DNS nastaveno stejne.Eset nic nenasel. Sedim u pc s mobilem a na nem wifi sit jde normalne, pisu z neho, routr musi byt ok. Dekuji za radu.
R-COCKPIT,logitech G25,logitex x-530,logitech mx518,umax el-730,cyborg 3d gold,pro gamer command,lcd 30 hp lp3065 atd.... po rFactor zatím jen LFS na cargame.nl-- LFS je mrtvé, ale dal krásných 100000mil online závodění :)
serizovatel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. zář 2004
Bydliště: policka
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde internet v pc prez wifi :( download jde

Příspěvek od serizovatel »

Takže vir, neměl jsem možnost stáhnout nějaký čistič ani nevím jaký takže reinstal w10 a ok, problém vyřešený.
Používám Eset, zklamal, už za něj nedám ani korunu..
R-COCKPIT,logitech G25,logitex x-530,logitech mx518,umax el-730,cyborg 3d gold,pro gamer command,lcd 30 hp lp3065 atd.... po rFactor zatím jen LFS na cargame.nl-- LFS je mrtvé, ale dal krásných 100000mil online závodění :)
rAA
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2014
Bydliště: Praha

Re: Nejde internet v pc prez wifi :( download jde

Příspěvek od rAA »

A co ti detekovalo ten vir? Ja si platim taky eset uz tretim rokem a vzdy bez problemu.
i9 9900k 5GHz 1,288V ,EKWB set cpu, ROG Maximus XI CODE ,RTX ASUS Strix 2080Ti ,DDR4 GSkill bdie 16GB 3466-13-14,M.2 Samsung 960 EVO 500GB,970 PRO RM850i Corsair,case BeQuiet! Dark base PRO 900 rev.2,ASUS PG279Q,Logitech G910+ Orion Spark
serizovatel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. zář 2004
Bydliště: policka
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde internet v pc prez wifi :( download jde

Příspěvek od serizovatel »

JJ u mě vždy bez problémů také, včera večer v noci jsem to projížděl tuším ADWClean nebo tak nějak a našel asi 5 hrozeb ale i po odstranění to nešlo..Eset našel také jednu hrozbu, zkoušeno více prohlížečů i nové nainstalované, zkoušen pro jistotu nový ovladač adaptéru wifi, nastavené to bylo dobře, tak jako teď- DNS/Proxy ale prostě to nešlo.
Vše se tvářilo jako ok, u signálu wifi žádný vykřičník ale prostě nešel nett. Spojení přes Jdownloader fungovalo, ten normálně stahoval i se aktualizoval :) Prostě mě to docela zákeřně odpojilo od webu a na nic jsem nepřišel. Po reinstal a stejném nastavení ještě v noci _OK.
R-COCKPIT,logitech G25,logitex x-530,logitech mx518,umax el-730,cyborg 3d gold,pro gamer command,lcd 30 hp lp3065 atd.... po rFactor zatím jen LFS na cargame.nl-- LFS je mrtvé, ale dal krásných 100000mil online závodění :)
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde internet v pc prez wifi :( download jde

Příspěvek od dexterav »

proste pomohol ten reinštal, pochybujem že to bolo najakým vírusom :)
nie si ani prvý ani posledný komu proste pomohol reinštal
ono sa vždy niečo nájde na detekcii, zväčša somariny
stačí ked si dáš akože 2 čističe registrov...
každý nájde niečo :D
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,SF Leadex 1kW Ti, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, LG 42C2, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
serizovatel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. zář 2004
Bydliště: policka
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde internet v pc prez wifi :( download jde

Příspěvek od serizovatel »

To o čem ty pochybuješ je už jedno, prostě mě něco zákeřně odřízlo od internetu buď nějaký virus nebo se okna prostě rozbila :) a už s tím budu počítat jen vzhledem k ceně W10 pro a esetu jsem čekal více spolehlivosti :)
R-COCKPIT,logitech G25,logitex x-530,logitech mx518,umax el-730,cyborg 3d gold,pro gamer command,lcd 30 hp lp3065 atd.... po rFactor zatím jen LFS na cargame.nl-- LFS je mrtvé, ale dal krásných 100000mil online závodění :)
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Nejde internet v pc prez wifi :( download jde

Příspěvek od Hexik21 »

No já bych si spíš vsadil na problém OS a to Win10, které rádi s nějakým update od instalují původní ovladače a nahradí je svým, například starý update KB1709 nám v práci vyřadil Windows Mobile Device a muselo se natahat mraky dalších KB aby se vše vrátilo do původního stavu ale to jen tak úkrok stranou.
L!po
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. říj 2006
Bydliště: Dobrá Voda u Hořic, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde internet v pc prez wifi :( download jde

Příspěvek od L!po »

mno podle toho "ERR PROXY" nezapnul sis(popr nejakej darek od windows update..) nejaky nesmyslny nastaveni proxy servru? ono to pak samozrejme nenajde ten servr a prestane fungovat.. ale vypnuti je na par kliku.. kazdopadne pokud jsi to uz preinstaloval jsou to uz jen spekulace...

a je taky dobry obejit dnska a zkusit se pripojit na seznam treba jen pomoci IP.. to me minule vyvedlo z omylu kdyz padly(kdo by to cekal..) google dns.. :)
PC: CPU: R7 7800X3D, (NOCTUA NH-D14 + offset mnt ), RAM:2x16GB 6GHz CL30 G.Skill TridentZ5, MB: ROG STRIX X670E-A GAMING WIFI, GPU: Gainward Phoenix RTX 3080Ti, SSD: Samsung 960 PRO 1TB + 970 Evo plus 2TB + 850 EVO 1TB + 2x 860 EVO 500GB, PSU: Seasonic Prime GX-750W, Case: Corsair Obsidian 750D, Dell AW3418DW, Logitech G11 + MX518
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde internet v pc prez wifi :( download jde

Příspěvek od Don »

Tim to neni... muze za to Eset :D
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Nejde internet v pc prez wifi :( download jde

Příspěvek od AllowedCry »

V cem je zaplaceny eset lepsi nez vychozi defender zdarma? :?
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
serizovatel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. zář 2004
Bydliště: policka
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde internet v pc prez wifi :( download jde

Příspěvek od serizovatel »

Diky za snahu, ale veškeré aktualizace jsem měl už 3 měsíce vypnuté. jeden večer to bylo OK, kdy jsem pc normál vynul, druhý den už nešel internet a prostě jsem to nedal dohromady.. Je to divné ale je to prostě takhle.
Jediný takový pochybný soft co jsem tam měl byl Jdownloader a Freerapid z toho ten Jdown. jen krátce.. Žádný cracky, žádný neleg hry... kdyby to blblo chovalo se divně apd. Ale rovnou prostě odříznuty od internetu.
R-COCKPIT,logitech G25,logitex x-530,logitech mx518,umax el-730,cyborg 3d gold,pro gamer command,lcd 30 hp lp3065 atd.... po rFactor zatím jen LFS na cargame.nl-- LFS je mrtvé, ale dal krásných 100000mil online závodění :)
serizovatel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. zář 2004
Bydliště: policka
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde internet v pc prez wifi :( download jde

Příspěvek od serizovatel »

L!po : právě že ne, to jsem kontroloval několikrát. A před reinstalem jsem to vše opět prošel a na nových oknech stejné nastavení všeho.
R-COCKPIT,logitech G25,logitex x-530,logitech mx518,umax el-730,cyborg 3d gold,pro gamer command,lcd 30 hp lp3065 atd.... po rFactor zatím jen LFS na cargame.nl-- LFS je mrtvé, ale dal krásných 100000mil online závodění :)
Odpovědět

Zpět na „Sítě, modemy a Internet“