Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Pro přihlášení použijte protokol HTTPS, dosavadní HTTP již nemusí dobře fungovat, viz ZDE.

Právě je út 25. září 2018, 18:37

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Odpovědět na téma  [ 4 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Nejde se přihlásit do routeru
PříspěvekZaslal v: st 14. březen 2018, 00:09 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Delší čas používám router Synology RT1900ac ke spokojenosti. Bohužel nastal problém že se nemohu z vlastního PC připojeného LAN kabelem přihlásit ke správě. Dome mám další PC a několik přenosných zařízení ze kterých přihlášení funguje. Nejde se tedy přihlásit z mého PC a hlásí mi to že nemám oprávnění se přihlásit a mám požádat správce ...... Když se přihlásím do routeru z jiného přístroje tak k žádným změnám v nastavení nedošlo. Tot se mi stalo již podruhé , poprvé jsem to musel vyřešit uvedením routeru do továrního nastavení a opětovným nastavením. Na podporu jsem psal ale neodpověděli. Nerad bych znovu dával tovární nastavení. Poradí někdo?

Předmět: Re: Nejde se přihlásit do routeru
PříspěvekZaslal v: st 14. březen 2018, 09:11 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Nemáš tam nějaké restrikce na IP či MAC adresy povolené pro přístup k administraci?
Logy neporadí, co se tomu přesně nelíbí?
Na tom problémovém PC se Ti aspoň objeví přihlašovací okno, nebo ani to ne?

Není to nějaká aktivita Auto Blocku?
Z manuálu, str.23:
"Enforce Auto Block
Auto block automatically blocks certain IP addresses with too many failed login attempts. Such IP addresses will be identified as a source of potential malicious attacks that try to find out the password."

ASUS P8Z77-V LX2, Intel Core i5-3470S, 2x 2GB RAM DDR3/1333 Kingston, SSD Intel 335 80GB, HDD WD RED 2TB , HDD WD Green 2TB, Samsung SH-224DB, Pioneer DVR-112, LG BH08LS20, I-TEC PCESATA3, IEEE1394b PCI-E, Seasonic SSP-350GT, skříň AVANCE 007; MS Windows 7 Home Premium CZ 32-bit; Vodafone B3000 (Vodafone Připojení bez kabelu Naplno)

PříspěvekZaslal v: čt 15. březen 2018, 00:58 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Tak sem na to znovu koukl a ukázalo se že před asi měsícem a půl se IP mého PC objevila v seznamu automaticky blokovaných zařízení. Smazal sem to a pro jistotu sem ručně zadal mou IP jako povolenou. A už to funguje. Teď jen zjistit jak se tam do zakázaných dostala. Jinak dík za nasměrování.

PříspěvekZaslal v: so 28. duben 2018, 17:17 
Začátečník
Začátečník

zdravím dnes jsem se pokousel prihlasit do routeru a napúsalo me to ze pocet pokusu byl prekrocen ze musím pocakt 7000s . to se me jako do nej nekdo pokousi dostat na dalku ? ze me to bloknulo prihlasení ?

Odpovědět na téma  [ 4 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 4 anonymních