1 web adresa načte jen základ HTML, pouze PC - mob. data OK

Problematika připojení - hardware i software.

Moderátor: Don

Odpovědět
ThomasVT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. říj 2006
Bydliště: Jih

1 web adresa načte jen základ HTML, pouze PC - mob. data OK

Příspěvek od ThomasVT »

Ahoj,

pár dní se mi doma děje to, že když chci jít na web www.worldoftanks.eu načte to jen jeho základní html, i na mobilu i na PC, promazání browser cache nepomohlo, znovu načtení stránky nepomohlo, přeinstalování chromu taky ne, dělá to ale jenom, když se připojuju přes domácí router. Když se připojím na mobilu přes data, je problém pryč.

Na jiný web co by to dělal jsem nenarazil.

Restart routeru jsem udělal, nepomohlo.

Uplně random nápad, máme na domě anténu, na kterou minulý týden instalovali sousedům příjmač netu - pak kabel k nim a switch - stejný poskytovatel jak my - nemůže tohle s tím nějak souviset? I když pochybuju radši píšu všechno.

Nějaké nápady co vyzkoušet?
Ryzen 5 1600@default,ASUS Expedition GTX 1050Ti 4GB@default, 2x8GB Kingston HyperX 3200MHz,ASUS RoG Strix B350-F, Samsung 850 SSD 250GB, Seasonic Focus plus GOLD 550W
Danny202
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. pro 2013
Bydliště: Krnov

Re: 1 web adresa načte jen základ HTML, pouze PC - mob. data

Příspěvek od Danny202 »

ThomasVT píše:Ahoj,

pár dní se mi doma děje to, že když chci jít na web http://www.worldoftanks.eu načte to jen jeho základní html, i na mobilu i na PC, promazání browser cache nepomohlo, znovu načtení stránky nepomohlo, přeinstalování chromu taky ne, dělá to ale jenom, když se připojuju přes domácí router. Když se připojím na mobilu přes data, je problém pryč.

Na jiný web co by to dělal jsem nenarazil.

Restart routeru jsem udělal, nepomohlo.

Uplně random nápad, máme na domě anténu, na kterou minulý týden instalovali sousedům příjmač netu - pak kabel k nim a switch - stejný poskytovatel jak my - nemůže tohle s tím nějak souviset? I když pochybuju radši píšu všechno.

Nějaké nápady co vyzkoušet?
Nejsi jediný komu to dělá, problém zavinil nejspíš sám Wargaming. Pokud napíšeš na podporu, přijde ti od nich asi něco takového.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Spoiler
PC: Intel Core i9-9900K, SilentiumPC Fortis 5 ARGB, Gigabyte Z390 M Gaming, Kingston Fury Renegade RGB 32GB@3600CL16, ASUS Dual RTX 4070 OC 12GB, Crucial MX100 256GB + Crucial MX500 1x 500GB + 1x 2TB, Seasonic Focus GX 750 Gold , Fractal Design Arc Mini, Windows 10 Home
Monitor: Dell S2721DGFA (1440p, 165Hz, G-SYNC Compatible)
Příslušenství: Yenkee Zero YMS 3000 e-Sport PRO, Yenkee Zero YKB 3000 TKL, Kingston HyperX Cloud Revolver
ThomasVT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. říj 2006
Bydliště: Jih

Re: 1 web adresa načte jen základ HTML, pouze PC - mob. data

Příspěvek od ThomasVT »

Danny202 píše:
ThomasVT píše:Ahoj,

pár dní se mi doma děje to, že když chci jít na web http://www.worldoftanks.eu načte to jen jeho základní html, i na mobilu i na PC, promazání browser cache nepomohlo, znovu načtení stránky nepomohlo, přeinstalování chromu taky ne, dělá to ale jenom, když se připojuju přes domácí router. Když se připojím na mobilu přes data, je problém pryč.

Na jiný web co by to dělal jsem nenarazil.

Restart routeru jsem udělal, nepomohlo.

Uplně random nápad, máme na domě anténu, na kterou minulý týden instalovali sousedům příjmač netu - pak kabel k nim a switch - stejný poskytovatel jak my - nemůže tohle s tím nějak souviset? I když pochybuju radši píšu všechno.

Nějaké nápady co vyzkoušet?
Nejsi jediný komu to dělá, problém zavinil nejspíš sám Wargaming. Pokud napíšeš na podporu, přijde ti od nich asi něco takového.
Díky za info, napíšu jim.
Ryzen 5 1600@default,ASUS Expedition GTX 1050Ti 4GB@default, 2x8GB Kingston HyperX 3200MHz,ASUS RoG Strix B350-F, Samsung 850 SSD 250GB, Seasonic Focus plus GOLD 550W
Weslo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 19. pro 2005
Bydliště: Nan Curunír

Re: 1 web adresa načte jen základ HTML, pouze PC - mob. data

Příspěvek od Weslo »

Tam asi dělají dobrý troubové. Googlí ani cloudflare DNS zcela jistě nebudou v síti poskytovatele, takže odezvu na DNS dotazy (které s pingem vůbec nesouvisí) zcela jistě navýší, nikoliv sníží.
AMD Ryzen 5 3600 | Arctic Cooling Liquid Freezer II 120mm | ASUS TUF GAMING B550M PLUS |16GB A-DATA XPG DDR4 3000Mhz | Gigabyte Radeon RX 6600 Eagle 8G | Samsung 980PRO 512GB | CoolerMaster Q300L | Corsair SF-450 | 32" Dell S3222DGM | Synology DS220j + 2x6TB WD Red RAID1 | MAZDA enthusiast
Odpovědět

Zpět na „Sítě, modemy a Internet“