Pri stahovani cez torrent nefunguje internet

Problematika připojení - hardware i software.

Moderátor: Don

Odpovědět
Stoky
Nováček
Nováček
Registrován: 25. srp 2020

Pri stahovani cez torrent nefunguje internet

Příspěvek od Stoky »

Ahojte, vedel by mi niekto poradit kde moze byt problem? Ked stahujem nieco cez torrent v prehliadaci (chrome) sa neda nacitat ziadna stranka, ukaze okno ziadne pripojenie k internetu (okno s T-rexom) alebo ide strasne pomaly, stahovanie zo servrov ako napr. fastshare atd. ide bez problemov. Je jedno ci sa subor cez torrent stahuje 100kb/s alebo 1,5mb/s vzdy robi to iste. Chyba bude asi niekde v routri (ked ho vymenim za stary router vsetko ide v poriadku), router je TP-LINK Archer VR300, internet mam ADSL 15mb/s od slovanetu. Dakujem za rady :)
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: Pri stahovani cez torrent nefunguje internet

Příspěvek od pilarius »

ADSL, tj. nízký upload. Problém hledej v torrenty vytíženém uploadu.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
Stoky
Nováček
Nováček
Registrován: 25. srp 2020

Re: Pri stahovani cez torrent nefunguje internet

Příspěvek od Stoky »

Tam problem nie je, ked nestahujem a bezi len upload tak vsetko ide v pohode.
C1c1n
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. dub 2017
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Pri stahovani cez torrent nefunguje internet

Příspěvek od C1c1n »

Zkusil bych v nastavení omezit počet připojení, tohle mi dělávalo když jsem tam nechával default což je kolem 150, většinou jsem to snižoval na cca 20 a bylo to ok
CPU - i7 8700k - GPU - 1080Ti - MB - Gigabyte GA Z370 HD3 - RAM - Kingston HyperX 2700Mhz CL15 - SSD - Kingston HyperX M.2 240G - DISK - WD Blue 1TB - Zdroj - EVGA Supernova 650 P2
shorty25
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2014
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Pri stahovani cez torrent nefunguje internet

Příspěvek od shorty25 »

Tazatel si odpovedel sam, problem je v routeru, kdyz mu to se starym bezi normalne.
Vždy prodávám i jinde.
Stoky
Nováček
Nováček
Registrován: 25. srp 2020

Re: Pri stahovani cez torrent nefunguje internet

Příspěvek od Stoky »

Ano, mne ide skor o to co by som mal nastavit v routri aby to slo normalne. Je tam vela nastaveni ktore ani netusim co znamenaju.
Jey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2011
Bydliště: Praha

Re: Pri stahovani cez torrent nefunguje internet

Příspěvek od Jey »

Tak sem postni sreenshot nastavení, kterým nerozumíš, pokud chceš poradit. Pokusíme se.
Stoky
Nováček
Nováček
Registrován: 25. srp 2020

Re: Pri stahovani cez torrent nefunguje internet

Příspěvek od Stoky »

Diky, uz som to vyriesil, nastavil som bandwith na port ktory vyuziva qbittorent a uz to ide ako ma.
Odpovědět

Zpět na „Sítě, modemy a Internet“