Návrhy na články

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
klemikaze
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. bře 2006
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Návrhy na články

Příspěvek od klemikaze »

Všude v této části fóra jsou rozházené nápady a návrhy. Proto chci založit tento thread, který bude sloužit k tomu, aby byly náměty na jednom místě. Sem pište co byste si přáli vidět v recenzi nebo testu.

P.s.: Prosim nějakého moderátora/admina aby tento thread zvýraznil a dal na začátek stránky.


//edit Wilik - dulezite...
A komu se to nelíbí, ať mi klobouk... :-P
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Příspěvek od Flegy »

podle me by v clancich nemuselo byt tolik "omacky" :roll: . radsi vic informaci.

uvital bych u recenzi case ohodnoceni vhodnosti pro vodni chlazeni, moznosti co a kam dat (pro novacky).

neuskodilo by udelat na konci i nejakej souhrn kolik dotycna vec stoji (nemyslim jen cena xxxx,- kc, ale kolik momentalne stoji . nejlepe 3 a vice shopu, at je porovnani)

jinak namety... drazsi case (lian-li, silverstone atd.), repro at uz 2.x az 5.1 . a jeste bych prosil vic alternativnich programu/systemu :oops: (navody co a jak se urcite hodi kazdemu). jeste me napada treba udelat jako clanek nejaky how to na zlepsovaky pro pc ala mod/tuning (at uz homemade ci kupovany).

dekuji za precteni tohoto postu. je to sice blbe realizovatelny, ale ne nemozny :)
klemikaze
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. bře 2006
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klemikaze »

Flegy píše:uvital bych u recenzi case ohodnoceni vhodnosti pro vodni chlazeni, moznosti co a kam dat (pro novacky)
noo, nevim jestli se momentálně nějaká recenze skříní připravuje, ale rozhodně je to dobrej návrh do budoucnosti
Flegy píše:neuskodilo by udelat na konci i nejakej souhrn kolik dotycna vec stoji (nemyslim jen cena xxxx,- kc, ale kolik momentalne stoji . nejlepe 3 a vice shopu, at je porovnani)
Ceny na konci udavaný v "formátu" xxxx.kč jsou většinou průměry z pěti a více internetových obchodů
Flegy píše:jinak namety... drazsi case (lian-li, silverstone atd.)
Jak jsem zmínil nahoře. Pokud se budou testovat skříně, můžu se pokusit prosadit i dražší kusy.
Flegy píše:a jeste bych prosil vic alternativnich programu/systemu :oops: (navody co a jak se urcite hodi kazdemu).
Je velká pravděpodobnost že se bude pokračovat ve článcích a seriálech jako byl ten o Linuxu
Flegy píše:jeste me napada treba udelat jako clanek nejaky how to na zlepsovaky pro pc ala mod/tuning (at uz homemade ci kupovany).
Bohužel, něco takovýho mělo bejt (a bylo) Pimp My Computer. V tom se bohužel už přestalo a zatim popravdě nevím jestli to ještě někdo rozjede. Mě osobně (jako občasnému "tuningáři") se ten projekt líbil.
A komu se to nelíbí, ať mi klobouk... :-P
shrap

Navrh na recenzi Umax IAMM NTD37HD-H.264-HDD Media Player

Příspěvek od shrap »

Zdravim,
strasne rad bych si precetl podrobnou recenzi na tuhle vecicku. Myslim, ze to tak nejak spada do kategorie HTPC a zatim sem na ceskych webech moc nevidel. Jeste pridam odkaz.
Diky
happy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Navrh na recenzi Umax IAMM NTD37HD-H.264-HDD Media Playe

Příspěvek od happy »

Take hlasuji pro recenzi IAMM NTD37HD, ted jsem to nasel dokonce se slevou na flimcity Vypada to za tu cenu cenu dost zajimave, mohli byste se na to podivat ?
hryzalek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. dub 2007
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hryzalek »

Byl bych pro recenzi nějaké ITX Desky ;-) aji tady na fóru se oběvují dotazy jako Potřebuju levný počítač... to je podle mě ideální --> jen by to chtělo zviditelnit ;-)
Co mám dělat když mi to nejde?
Snažit se. A když to nejde, ...tak se snažit
A kdyby to náhodou pořád nešlo, tak se zase snažit.
smorgan
Nováček
Nováček
Registrován: 24. říj 2007

Mohli by ste urobit

Příspěvek od smorgan »

Mohli by ste urobit test Mac book pro notebooku ..



Vopred dakujem





//Mr. Dirk - Smazán anonymní SPAM post.
//Thellwin - odmazány zbytečné linky
Dawe111
Červená karta
Červená karta
Registrován: 08. pro 2005

Příspěvek od Dawe111 »

Obnovit články p. Janžury
Možná by stálo za to publikovat nějaké další věci od tohoto odborníka a určitě by znamenaly solidní oživení. 8-)
klemikaze
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. bře 2006
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klemikaze »

:D
tak Janžuru já už nepamatuju :-D

A když jsem prohledal administrační systém, tak u jeho jména nebyl ani jeden článek, napiš o čem psal, možná někdo něco vyplodí :)
A komu se to nelíbí, ať mi klobouk... :-P
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od Cooper69 »

vodní chlazení, v-mody,.
Ahoj.
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Příspěvek od Flegy »

jj, v-mody by to chtelo :)
myom
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od myom »

Cooper69 píše:vodní chlazení,...
snad na tomto serveru se brzy dockas 2 peknych clanku...
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Příspěvek od Flegy »

neni mozna :lol: :oops: (joke). jak je to vubec s pct? schanej se jeste lid na recenze nebo uz ne? :roll:
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od Cooper69 »

myom píše:snad na tomto serveru se brzy dockas 2 peknych clanku...
je krásný se chválit, ale já odpovídal klemikazemu
Ahoj.
myom
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od myom »

Cooper69 píše:je krásný se chválit, ale já odpovídal klemikazemu
to nebylo chvaleni, pouze odpoved na tvou odpoved, ktera vyznela jako prosba... :?

\\

\\\cooper: inteligentni lide pouzivaji ve vetach podmet a prisudek, ti inteligentnejsi i predmet, popr. prislovecne urceni... :roll:
Naposledy upravil(a) myom dne úte 30. říj 2007, 20:38, celkem upraveno 1 x.
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od Cooper69 »

jednoduše mi přišlo zbytečné citovat předchozí příspěvek, na který jsem reagoval. Jsme přeci inteligentní lidi :lol: . Třeba http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php? ... 50#7427750 tady mi přijde jako lenost kliknout na odpověď, místo citace. dokonce dvojí..

Snad to můžem uzavřít, nebo přijde bogeyman :roll:
Ahoj.
Paegas

Příspěvek od Paegas »

Jsem URČITĚ pro recenzi LG Flatron L225WT, můžete mi prosím co nejdříve napsat jestli je možná, SPĚCHÁ. Díky předem za odpověď

Paegas
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Příspěvek od Flegy »

staci googlit :roll:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Flegy píše:staci googlit :roll:
To je na odpověď na můj příspěvek? Jestli jo, tak zkus nějaký recenze vygooglit a napiš místo těhlech hloupejch rad..
Highlander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Highlander »

Anonymous píše:
Flegy píše:staci googlit :roll:
To je na odpověď na můj příspěvek? Jestli jo, tak zkus nějaký recenze vygooglit a napiš místo těhlech hloupejch rad..
a co kdyby jsis to vygooglil sám ? nebo neumis klikat na klavesnici ?
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“