Návrhy na články

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Don »

njn ono je to docela tezke, kdyz pises recenzi a v dobe vydani uz pomalu vychazi novejsi model.
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy na články

Příspěvek od LiveBomb »

To sice mozna jo, ale jestli se recenze dopise a dalsi tri tejdny se "susi" nez se vyda (myslim ze FEAR3 lezel docela dlouho nekde v "supliku")....
Taky nemusi vyjit treba 10 monitoru najednou, ale treba 4-5 casti kazdy tyden jedna ...
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Cooper69 »

jestli se nic nezměnilo, tak recenze monitorů jsou už nějaký čas passé. pct nemá radektora, který by to uměl. takže chtít si přečíst recenzi monitoru od pct je jen přání
Ahoj.
Paullikiller
Nováček
Nováček
Registrován: 19. bře 2008
Bydliště: Pilsen

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Paullikiller »

Možná že by se k tomu mohl někdo od PCT vyjádřit, jestli to tedy někdo od nich čte. :? Doufám, že jo. Panelů s IPS nebo PVA přibývá a ceny jsou již natolik příznivé, že by recenze byla skutečně na místě. :wink:
Roman X2
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2007
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Roman X2 »

Zdravím chtěl bych se zeptat proč se ještě neobjevil článek o taktování i5/i7 pro patici 1155???
MB:Asus P8Z68V-Pro CPU:Intel Core i5-2400(4x3,1GHz) RAM:Kingston HyperX T1 (2x4GB)1600MHz VGA:Sapphire HD7850
veteran13
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. úno 2010
Bydliště: Vsetín/Brno

Re: Návrhy na články

Příspěvek od veteran13 »

A co bys v tom clanku chtel? Radu jak zvysit nasobic?
Má milá rozmilá neplakej! Život už není jinakej.
Dnes buďme ještě veselí, na naši bílé posteli.
Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví, zejtra si lehnem do rakví.
Roman X2
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2007
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Roman X2 »

NE ale pohnout se v čase a začít testovat nový socket :-D nebo se furt budem placat na 1366
MB:Asus P8Z68V-Pro CPU:Intel Core i5-2400(4x3,1GHz) RAM:Kingston HyperX T1 (2x4GB)1600MHz VGA:Sapphire HD7850
Paullikiller
Nováček
Nováček
Registrován: 19. bře 2008
Bydliště: Pilsen

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Paullikiller »

CZC představil do prodeje další nový monitor s maticí IPS Asus PA238Q ​- LCD monito​r 23". Čte někdo tohle vlákno z PCT ??
pjaja
Nováček
Nováček
Registrován: 14. zář 2011

Re: Návrhy na články

Příspěvek od pjaja »

Chci se zeptat, zda budete pokračovat v článcích o doporučených sestavách? Poslední článek na toto téma je z května.
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Krteq »

Honza Černý, který tyto články psal, odešel psát pro konkurenční magazín, ale snad se toho někdo ze stávajících redaktorů chytne.

Byl bych pro Tomáše Šulce, ale ten má poslední dobou těch článků tolik, že nevím jestli zvládne i toto.
TOC
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2011
Bydliště: Praha

Re: Návrhy na články

Příspěvek od TOC »

Chystáte se na další vlnu testů desek na SB?
Potěšila by recenze třeba nové Maximusky Gene s Z68 čipsetem. :)
Laptop: Lenovo Legion 5 Pro 16" (R7 5800H, RTX3060, 16GB, 2TB) ///
Periferie: Razer BlackWidow Elite (yellow) / Razer Orbweaver Chroma / Roccat Nyth / Dell S3220DGF + Dell U2719D (portrait) + Alza Ergo ///
Audio: Sennheiser HD650 / Cambridge Audio Dacmagic / Hypa 1 ///
Tonda1993
Nováček
Nováček
Registrován: 25. črc 2011

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Tonda1993 »

Já bych ocenil nějaké zamyšlení.
Jak dnešní (ale i v historii) vývoj brzdí patenty...
Par krát už jsem viděl zamýšlení nad něčím, i na jiných webech a tohle by mé docela zajímalo z jiného pohledu...
Za chyby mě hned nekamenujte! :D
Člověk se furt učí i na smrtelné posteli!
Každý má svůj názor!
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Maor »

Chybí mi test nižších modelů Llana a nějakých desek, třeba ta ITX od Asusu s ovladačem (a taky pořádně rozebrat ten ovladač, jestli se vůbec vyplatí na HTPC). Dneska máme 2jádrové s 6410D 3a4 jádrové s 6530D a pak teda nejvyšší model. Z nejvyššího modelu ale nepoznám, jak výhodný je nižší třeba A6-3500, což vypadá dost luxusně za 2000,-.
vocasin
Nováček
Nováček
Registrován: 18. srp 2011

Eyefinity s novými GK + CES monitory

Příspěvek od vocasin »

Určitě bych ocenil po roce obnovu o Eyefinity + srovnání s minulými výsledky. Samozřejmě v různých rozlišeních, mne osobně právě nejvíce zajímá nový LG DM92 s 2560 × 1440 pixelů a to v tomto případě 3x. Jak by si stály karty právě v rozlišení 7680x1440 v různých hrách. Mám obavy, že nic extra, ale tak právě proto mě to víc zajímá.

Popřípadě bližší info z CES o LG DM92 27" a dalších monitorech s tenkými rámečky.
salazzar546
Nováček
Nováček
Registrován: 22. lis 2011

Re: Návrhy na články

Příspěvek od salazzar546 »

v recenzích testujete vliv grafiky i CPU proč RAM-ky ne ?
dnes přece není problém pořídit si 8GB RAM ale jak poznáme jestli je hra 64-bit ?
Baneshee
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Baneshee »

Protoze pokud neni primo kritickej nedostatek pameti tak se to na prumernym FPS temer neprojevi. Pri dnesnich cenach pameti si muze snad kazdej dovolit ty 4GB, ktery zatim na vsechny nejak staci. Co se tyce 64-bit her, tak bys je napocital na prstech jedne zmrzacene ruky
Ryzen 5800X @ 100W | Noctua C12P SE14 | 2x16GB Crucial Ballistix @ 3466MHz | Zotac RTX3070 8GB | Asus Prime X470-Pro | Samsung 250GB NVMe & Crucial MX500 1TB & WD Green 3TB | Samsung SH-S223Q | FD Define R3 Black | Seasonic Focus Plus 650W | Dell U2715H
TOC
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2011
Bydliště: Praha

Re: Návrhy na články

Příspěvek od TOC »

Chystá se pokračování seriálu o ventilátrech?
Poprosil bych o testy exotičtějších ventilátorů, pokud je to možné.
Takový malý seznam zajímavých modelů:
Xigmatek XOF
Alphacool Cool Move
Aerocool Shark (sám jich mám 10- 6x 12cm a 4x 14cm varianta a jsem maximálně spokojen) :)
Noiseblocker XL1 (zajímalo by mě, jak moc se liší od PL-1 a Multiframe..)
Antec True Quiet (chválené, mě neznámé)
Scythe Gentle Typhoon (časem ověřené, hodně kvalitní, v česku ne moc známé)
Akasa Apache Black (hodně dobré, mám dva, u nás ne moc známé, nahrazuje je model Viper)
Silversone Air Penetretor (vypadají dobře, zajímá mě hlavně jak funguje ta technologie Air Penetrator :))
Nocuta NF-F12 (po všech stránkách lepší než NF-P12, hodně zajímavá)
SilenX iXtrema Pro (mě neznámé, zajímalo by mě, jestli si dokáží obhájit cenu kolem 550Kč...)
Laptop: Lenovo Legion 5 Pro 16" (R7 5800H, RTX3060, 16GB, 2TB) ///
Periferie: Razer BlackWidow Elite (yellow) / Razer Orbweaver Chroma / Roccat Nyth / Dell S3220DGF + Dell U2719D (portrait) + Alza Ergo ///
Audio: Sennheiser HD650 / Cambridge Audio Dacmagic / Hypa 1 ///
jeen
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2012

Re: Návrhy na články

Příspěvek od jeen »

Prosím o pokračování "Překladu ACTA do lidštiny", reagující na nová fakta:

Evropské komisi unikly dokumenty, které odkrývají, co má následovat po přijetí ACTA. Zcela nové nástroje a mechanismy, jak omezit svobodu projevu na internetu, mechanismy proti skoro čemukoliv on-line. O těchto aspektech se nám vyjednavači z MPO ani pan premiér jaksi nezmínili…
(Kromě toho stojí za zmínku vyjádření slovenského ex-premíéra Fica o tom, že ACTA obsahuje tajné, dosud nezveřejněné části.)
viz:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/214
Johny_war
Nováček
Nováček
Registrován: 21. čer 2011

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Johny_war »

Už máme 7.3.2012. Xzone rozesílá ME3. Lidi se na něj teší víc, než na udílení oskarů :)
Bylo by zajímavé porovnat všechny tři díly hry Mass Effect. Jak její grafické zpracování, taki i příběh.
J
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Návrhy na články

Příspěvek od Flegy »

myslim si, ze normalni recenze by stacila. a muzu te ubezpecit, ze dost lidi nezajima tato trilogie ani oskari :lol:
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“