Nemoznost pridat komentar

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
Tao
Nováček
Nováček
Registrován: 22. úno 2008

Nemoznost pridat komentar

Příspěvek od Tao »

Prosim upravte zobrazovanie okna pridanie komentarov k clankom. V Opere sa zial okno stale zarovna na spodok stranky a nie su zobrazene tlacidla na odoslanie, pricom stranka sa uz neda skrolovat nizsie, nepomaha ani zmena rozlisenia ani lubovolna zmena okna.

Obrázek
Phenom X4 9850BE:|:Noctua NH-U12P:|:M3N-HT Deluxe/HDMI:|:GF9800GTX:|:Corsair HX520:|:SAMSUNG 640GB,F1:|:6GB Twinx Dominator DDRII 1066 CORSAIR:|:LCD Samsung 226BW
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Příspěvek od Flegy »

to uz jsme tu parkrat probirali, ale taky me to depta. obcas pomuze vyhrat si s posouvanim stranky v kombinaci se zmenou tvaru okna, ale je to na **** :x
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

většinou pomůže několikrát zmáčknout tlačítko - na zmenšení velikosti stránky, tlačítka se obvykle objeví. mě to s**e taky...
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
OndraSter
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. úno 2006
Bydliště: Praha / ČVUT FIT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraSter »

Ja to resim tak, ze si prekliknu do nazvu komentare a dam enter :D

// opera 9.27, cekam na finalni 9.50
Naposledy upravil(a) OndraSter dne úte 29. dub 2008, 22:51, celkem upraveno 1 x.
PC: i5-2500k 4.5GHz/24GB RAM/GTX560 Ti 1GB/>5TB - W7 Prof x64; Microsoft SideWinder X3 notebook: HP 6715b (4GB RAM) - W7 Prof x64;
mobil: Nokia Lumia 800 Cyan, 16GB; tablet: Toshiba Portege M200 (2GB, 64GB SSD, GeForce FX5200) - W7 Prof x32


Nahraďte Arduino výkonnější variantou!
Vývojová prostředí a nástroje | Webové prohlížeče | Seznam freehostingů
Teuzz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2004
Bydliště: Liberec, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teuzz »

V opeře 9.5 beta 2 se to chová, jak má...
Burn in hell.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

Teuzz píše:V opeře 9.5 beta 2 se to chová, jak má...
jo v tý je ale zase mizerně zobrazený to horní menu, je posunuto cca o 1cm nahoru, takže klik na logo PCT je někdy problém
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Teuzz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2004
Bydliště: Liberec, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teuzz »

Screen by byl?
Burn in hell.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

Teuzz píše:Screen by byl?
ups, vypadá to že čistá instalace bety 2 tímhle netrpí. dám vědět o víkendu až se dostanu k druhýmu PC... možná je to jen chyba nějaký alphy která se táhne přes upgrady.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
ChrastyII
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od ChrastyII »

Mně v opeře 9.50 beta 2 jede všechno korektně :) //čerstvá instalace
NoTHX
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 24. lis 2004
Bydliště: Budvar City

Příspěvek od NoTHX »

zombux píše:ups, vypadá to že čistá instalace bety 2 tímhle netrpí. dám vědět o víkendu až se dostanu k druhýmu PC... možná je to jen chyba nějaký alphy která se táhne přes upgrady.
já jsem prošel snad až na vyjímky přes všechny a v beta 2 mám vše ok... možná jsem nevyhmátl ten jeden "správný" :oops:
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“