obrovy nove praktiky

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Zamčeno
Ssnake
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. led 2005
Bydliště: chotebuz

obrovy nove praktiky

Příspěvek od Ssnake »

ze Obr prispevky pod clanky maze (vetsinou logicke, k tematu, ale ne 100% souhlasici s nim) uz vime davno, nejak jsme si zvykli. takze me ted trochu zarazilo, ze je i PREPISUJE (a tim se snazi autora zesmesnit, zmenit mu nazor, urazit pod jeho jmenem ostatni)
dela to uz dlouho nebo je to novinka?

pochybuju ze mu nekdo z vedeni k tomu neco rekne, nebo snad bude mit postih (hehehehe) ale bylo by dobre na to lidi upozornit, ze ne vsechno co je v diskuzi, napsal sam autor prispevku, ale ze Obrovo nove hobby je PREPISOVANI, UPRAVOVANI a DOPLNOVANI cizich nazoru

Kód: Vybrat vše

Napsal: Lukas Pariza     Datum: 2009-03-10 09:20:42
   	
Obermaierove hobby - mazanie prispevkov s odlisnym nazorom, ako ma on :)
--->>>

Kód: Vybrat vše

	Napsal: Lukas Pariza     Datum: 2009-03-10 09:25:58
                           	
hm, mzslel jsem si ze si ten radeon hd4980 za dva roky z brigady koupim, takhle ale radsi pockam na neco lepsiho, skoda, no.
(souhlas 1 / blábol 0) Odpovědět 

Kód: Vybrat vše

  	Napsal: Lukas Pariza     Datum: 2009-03-10 09:30:06
                              	
OBr ty kok..t ked uz menis prispevky tak sa aspon nauc slovensky lebo ja cesky nepisem ! 
a jen v dnesni "novince" jich upravil mnohem vic (ne smazal, ale UPRAVIL)
FD500, ST45SF, Z97i, i7-4980HQ CB20:1718,CB24:254 NH-U9B, 2x8, 1060, 5100MAX
x850xtPE, x1950xtx, hd2900gt, hd3870, hd4890 - - 6800ultra, 7900gtx, 8800gtx, 9800gtx+, gtx285
Ssnake
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. led 2005
Bydliště: chotebuz

Re: obrovy nove praktiky

Příspěvek od Ssnake »

Kód: Vybrat vše

Napsal: David     Datum: 2009-03-10 09:20:15
                           	
Jo jo, pan obermaier to musí spravně cenzurovat a nasměrovat, tak aby si nakonec s nim souhlasil... trošku komunizmus.Divim se že ti ještě nepřepisuje texty k obrazu
svému :-D
-->>>

Kód: Vybrat vše

  	Napsal: David     Datum: 2009-03-10 09:25:58
                           	
Uz musim jit, skoda zvoni na hodinu.
FD500, ST45SF, Z97i, i7-4980HQ CB20:1718,CB24:254 NH-U9B, 2x8, 1060, 5100MAX
x850xtPE, x1950xtx, hd2900gt, hd3870, hd4890 - - 6800ultra, 7900gtx, 8800gtx, 9800gtx+, gtx285
axloth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2004

Re: obrovy nove praktiky

Příspěvek od axloth »

Obrova ubohost uz asi nikoho neprekvapi. Mozna spis nez tady na forum bych tohle psal vedeni PCT magazinu nebo rovnou nekomu z tyden.cz
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: obrovy nove praktiky

Příspěvek od Wilik »

Dnes jsem OBRovi, jako zastupujici sefredaktor, odebral prava k tomu, aby mohl menit komentare uzivatelu pod clanky. Definitivni reseni teto veci si vyridi vedeni redakce.

Uzivatelum a ctenarum, kteri byli jeho chovanim dotceni, se za PCT omlouvam.
Mirek Koci
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 21. úno 2007
Bydliště: Liberec, DE, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: obrovy nove praktiky

Příspěvek od Mirek Koci »

Ssnake píše:ze Obr prispevky pod clanky maze (vetsinou logicke, k tematu, ale ne 100% souhlasici s nim) uz vime davno, nejak jsme si zvykli. takze me ted trochu zarazilo, ze je i PREPISUJE (a tim se snazi autora zesmesnit, zmenit mu nazor, urazit pod jeho jmenem ostatni)
dela to uz dlouho nebo je to novinka?

Tohle je pro mě novinka ... 8-) , která mi absolutně nevadí

JÁ jsem pro to, aby se mazaly nevhodné komentáře, které mají za jediný cíl útočit na autora článku, napadají ho, ( „vyšlápnout si na redaktora a být tak frajer“)). O tom, že je Zdenda IKONA PCT není pochyb...hodně lidí si tu absolutně neuvědomuje souvislosti...

Proti takovým lidem (nevychovaným pubescentům) se musí postupovat tvrdě, pouze u nás na magu se lidé vyjadřují tak, jak se vyjadřují..i když konkurenci nečtu, tak z dob dřívějších jsem si toho vědom.
Naposledy upravil(a) Mirek Koci dne úte 10. bře 2009, 16:33, celkem upraveno 2 x.
alea iacta est
Sledujte PCTuning na Facebooku a Twitteru.
Obrázek Obrázek
facility
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. čer 2008

Re: obrovy nove praktiky

Příspěvek od facility »

Mno neni moc takych ako OBR co sa tyka schopnosti a znalosti a odvedenej prace....tak ak je tu nekdo kdo sa mu moze rovnat nech sa ozve ;-)
Ak upravil prispevok citatela do zrozumitelnej podoby kde je problem :thumbsup: je to jeho povinnost!
Treba si ale uvedomit ze OBR si svoju pracu perfektne odvedie ....Miesto toho pocuvate retardovane sracky ktore len nadavaju a osobne urazaju autora clanku je mi divne ci natom moze nekdo profitovat???"rivalita,pomsta,zavist" :blee:
Abit IP35 pro , e2180@ 3 Ghz, 6GB A-DATA 800MHz @900Mhz, Asus 8800GT 512 MB,Barracuda 11. 500GB,WD 640GB,Noctua NH-U12F,Coollaboratory Liquid Pro,Corsair VX550W,Cooler Master CM690,Win XP SP3 NASA2 & Vista Ultimate 64bit Corporate Edition *Nejen hacking *Andreas Claus Rychlokurz finanční krize *Dolezite.sk *Cosmos Club * Global Economic Dictatorship
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: obrovy nove praktiky

Příspěvek od Wilik »

No, tak zaprve redaktor nema za povinost neco mazat ci upravovat, ale ma jen tu moznost. Navic 99% redaktoru ma jen moznost prispevek "schovat", aby je nikdo nemohl narknout z nejake cenzury. Jakykoli zasah do diskuze pod clankem se ma navic tykat jen a pouze nevhodnych ci neslusnych komentaru - ne, kdyz nekdo z autorem nesouhlasi, polemizuje a nebo klade "neprijemne" otazky.

Za absolutne nepripustne povazuji prepisovani puvodnich prispevku jinym (pripadne urazlivym) textem vuci puvodnimu pisateli - obzvlast pokud nepripise, ze bylo editovano, pripadne proc. Navic, kdyz by de facto vubec editovat nemel. Proto muj zasah a omezeni pravomoci vyse zminenemu redaktorovi.

Toto tema zamykam do pripadneho vyjadreni vedeni redakce, pokud nekdo neco ma, tak me na SZ.
Zamčeno

Zpět na „PCtuning - webový magazín“