Velkost fontu komentarov

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
dajan
Nováček
Nováček
Registrován: 03. kvě 2009

Velkost fontu komentarov

Příspěvek od dajan »

Je nejaky dovod, preco su fonty komentarov o polovicu mensie ako fonty clankov? Stale musim prezoomovavat hore dolu, aby sa to dobre citalo. Alebo sa to da nejako nastavit? Dakujem za odpoved.
Skim
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. led 2005
Bydliště: Praha

Re: Velkost fontu komentarov

Příspěvek od Skim »

nastavit jejich velikost jde bohužel jen v rámci úpravy CSS webmagu (respektive jsem jiné řešení alespoň neobjevil)
přidej si v opeře (ve FF je to trochu složitější) texťák s takovýmto obsahem jako vlastní styl (tuším "upravit místní nastavení - Operu moc nepoužívám (rozhodily se mi v ní panely a nejdou mi vrátit do původního stavu) ale odlaďoval jsem to i v ní, tak kdyžtak písni..)
Obrázek

Kód: Vybrat vše

div#Comments {font-size: 110% !important;
              background-color: white !important;
              background-image: none !important;
}  
S.
O'old PC MB MSI 865PE Neo2-P CPU Intel P4 Prescott 2.8 GHz (800/1MB/1.35V) Spire SP450B0 RAM DDR 2GB PC3200 A-DATA CL3, VGA Leadtek Winfast A7600 GT TDH 256MB DDR3 (G73,128 bit,560/1400)+Primecooler PC-VGAHG2 AL (5V) Audio Sblive! 5.1 HDD Hitachi HDS722516VLAT80 (164,7 GB), DVD LG 4160B Case E-case BT C808 PSU Seasonic SS-400ET LCD NEC MultiSync EA191M (19"/PVA)
dajan
Nováček
Nováček
Registrován: 03. kvě 2009

Re: Velkost fontu komentarov

Příspěvek od dajan »

Vdaka, ja pouzivam prave FF, takze budem nadalej zoomovat.
Teuzz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2004
Bydliště: Liberec, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Velkost fontu komentarov

Příspěvek od Teuzz »

vsechno ma duvod.
Burn in hell.
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“