Udělené bany na magazín

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

PCT BOSS
Koudz
Nováček
Nováček
Registrován: 27. lis 2009

Request Failed

Příspěvek od Koudz »

Dobrý den,
od chvíle, kdy jsem v komentářích vybraných novinek zkritizoval radost pana Obermaiera z neúspěchu spol. AMD, a byly mi cenzurovány posty, tak mi nejde vkládat komentáře na magazín PCT.
Předpokládám tedy, že jsem dostal ban, nebo něco tomu blízce podobného. Chápu, to tedy jako trest za svoji mladickou nerozvážnost, prostopášnou "pusu" a zřejmé nepochopení významu svobody slova.

Chtěl bych ovšem vedení magazínu zdvořile požádat, zda by byli tak laskaví a obstrukce mého účtu/IP adresy zrušili. Mohu vám slíbit, že další komentáře na hlavu pana Obermaiera nebudu vytvářet, neboť jeho tvorbu zcela přestanu sledovat.

Děkuji za vyjádření, s pozdravem,
Koudz

EDIT: všiml jsem si přesunu svého postu. Stále by mě ovšem zajímalo vyjádření někoho povolaného, minimálně ze slušnosti.
Naposledy upravil(a) Koudz dne úte 29. črc 2014, 16:50, celkem upraveno 1 x.
oneb1t
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2010

Re: Request Failed

Příspěvek od oneb1t »

je sice pravda ze pctuning je soukromej majetek a vicemene si vlastnici muzou delat co chtej ale za slusne vyjadreni nesouhlasu se clankem by rozhodne nemel nasledovat ban
i7-12700K, 2x16GB DDR5-4800MHz, ASUS B660-I, 1TB WDS100T1X0E
i5-12400F@5.5GHz, 4x8GB DDR5-4800MHz CL40, Asrock B760M PG riptide, A-data 1TB XPG SX8200, Radeon MI25@WX9100 16GB, NZXT S340 Elite, X4071UHSU
HP ENVY x360 13" Ryzen 3 4300U
Koudz
Nováček
Nováček
Registrován: 27. lis 2009

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Koudz »

Dobrý den,
Stále pevně doufám, že na PCT jsou rozumní a slušní lidé, kteří nemají potřebu hrát si na mrtvého brouka , a se dočkám alespoń jasné odpovědi k problému zmíněnému o post výše.
Katikakus
Nováček
Nováček
Registrován: 06. bře 2010

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Katikakus »

Ja jsem sem psal v unoru 2012, bez odpovedi. Admin na to kasle, takze se odpovedi zrejme, stejne jako ja, nedockas. Kazdopadne, drzim palce!
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Kritika není problém, porušování pravidel diskuze už ano.

Koudz - ban za napadání autorů, flame
S podivem ovšem je, že hovadskost autora tak nějak nikomu nevadí.
V kruhu mých přátel se celkem úspěčně prosadilo rčení "pindy jako od Lucky".

Trochu mi uniká, proč někdo cítí potřebu psát do diskuze takovéhle věci a pak se diví, že dostane ban? Neříkám, že zrovna tohle byly zásadní prohřešky, jsou tady i horší experti co si vysloužili permanentní zákaz. Tady bych neviděl problém po domluvě ban zrušit...
PCT BOSS
Katikakus
Nováček
Nováček
Registrován: 06. bře 2010

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Katikakus »

Ja jsem se zkousel domlouvat uz v unoru 2012, pak loni a nikdy jsem zadnou odpoved nedostal. Mohu vedet proc?
OBRovy prispevky jiz delsi dobu nectu, nemam tudiz zadny duvod na nej reagovat.
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Katikakus - ban jsem zrušil, prosím tedy o slušnou diskuzi. Díky!
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Obecně co se týče banů v diskuzi, ban dostanou diskutující za extrémy typu napadání autorů, sprosťárny a nejrůznější flame. Když si toho všimnu, zakazuju. Nebo když mě na to upozorní redaktor, který si své příspěvky hlídá. Myslím, že diskutovat a kritizovat se dá i bez toho, aby tam byly sprosťárny a invektiva. Obecně pak sem nekoukám moc pravidelně, notifikaci o zprávě můžu přehlédnout. Nejlepší je psát přímo emailem na vaclav.vlcek (zavinac) pctuning.cz
PCT BOSS
Katikakus
Nováček
Nováček
Registrován: 06. bře 2010

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Katikakus »

Diky!
Koudz
Nováček
Nováček
Registrován: 27. lis 2009

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Koudz »

Dobrý večer,
Děkuji za vyjádření, chtěl jsem především jasně vědět svůj stav. Jak možná vyplynulo z mého prvního postu, ani jsem se tomu tak moc nedivil. Popravdě se jsem tak nějak čekal, že budu mít trest za výrok na osobu pana ZO. Na mém stanovisku k názorům tohoto pana autora se nic nezmění, ovšem jak už jsem jednou napsal, nemusíte mít strach, že bych v budoucnu jeho tvorbu ještě jakkoliv vůbec někdy komentoval.

Co se týká paní Jiříkové, celkově kvalita její tvorby velmi kolísá a dle mého názoru magazínu spíše škodí, nicméně to je otázka pro jinou diskuzi. Svoji lekci korektního chování přijímám.

s pozdravem,
Koudz
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Zdravím, diskutování jsem opět povolil - prosím jen o dodržování pravidel v diskuzi, ať to zbytečně nemusím zase řešit...

Dík
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Routh - sprosté napadání autorů
Obrázek


//edit Wilik - promaz OT
Max1987
Nováček
Nováček
Registrován: 24. led 2010

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Max1987 »

Wlkus píše:Routh - sprosté napadání autorů
...
No je to zatím jediná věc, co mě za poslední rok pobavila a ještě má pán má pravdu.


//edit Wilik - upraveno + pro INFO - ban byl sefredaktorem udelen viz duvod, o tom, zda mel autor komentare pravdu se nikdo nepre... mj. tohle neni tema k diskuzi - to pro pripadne "pritakavace", bude striktne moderovano
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

mik.y - viz příspěvek níže
Obrázek
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

.::Richmond::.
RE: baterie
Co se tu roztahuješ slováku? Tak předně - debilnFoun 3GS 3 dny s ccá 40min hovoru denně (ale nemá to shitDroid) a normálně na tom sem-tam zmáčknu i Tlamoknihu. Zadruhé tady ty somráku nemáš co dělat a táhni na sk servery
howno
R9 380 za 7.300,- - tak tenhle článek si schovávám a až ta "nová" kartička vyjde tak vybalím. Takovýhle howna to jsem fakt dlouho nečet a začíná mě zajímat IQ pana Štěpánka...
PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

PCT BOSS
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

PCT BOSS
Jey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2011
Bydliště: Praha

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Jey »

Jen by mě zajímalo, kdo mu udělil těch 8 pozitivních hodnocení příspěvku, to je taky dost smutné.
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“