Udělené bany na magazín

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od zombux »

možná někdo, kdo mezi tou hromadou urážek našel i nějaká fakta :) což samozřejmě nic nemění na zaslouženém banu.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Atapi »

Já a celkem 18 dalších, kromě toho že je autor blb bych souhlasil se vším. (Po přečtení článku si to třeba myslet taky můžu, ale psát o tom nebudu, vlastně ani nemůžu, protože mám zablokovanej komentář za pravdu o Obrovi, teda asi, nikdo se k tomu nevyjadřuje...). Metro na desktopu taky nemám rád, ale na telefonu si ho chválím a to říká i dalších x lidí co znám co lumie vidělo... Nepotřebuju telefon na hraní, potřebuju spolehlivej chytrej telefon a na to mi příjde win mobile a metro ideální.
Obrázek
KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od KubasCZ »

Asi tak.. Lidem, co jsem v okolí doporučil po Androidu stabilní, rychlý, přehledný a spolehlivý WP, tak jsou spokojeni... Spíš nevím, kde se bere ten nekonečnej hate proti WP.. Povětšinou od lidí, co s tím zkušenosti nemají...
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

nemoznost prispivat na magazinu

Příspěvek od Flegy »

mohu se zeptat, proc nemuzu prispivat do diskuzi? porad se ukazuje jen ikonka s otacejicimi se sipkami :roll:


//edit Don: Promaz nesmyslu
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Blahorodie - flame
Obrázek
PCT BOSS
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od blaho »

Wlkus píše:Blahorodie - flame
Obrázek
My sme si tu mysleli, ze je to už davno PCT Mobil web,
no ale ako myslíš :-D
- a určite sa o unban prosiť nebudem ,
šak ste tam s Luciou urobili z toho žumpu :roll:
ulver
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2011
Bydliště: La Mancha

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od ulver »

Mozno keby si namiesto Putina spomenul Obamu drzitela Nobelovej ceny za mier vo svete, tak by si ban nedostal.
Musim uznat za ten tvoj vyrok nema chybu! Skoro som sa od smiechu polial kavou. Znie to ako Vivat Kuba vivat revolucia. :lol:
„Štěstí řídí naši věc lépe, než jsme si dovedli přáti. Neboť hleď, příteli Sancho Panzo, tamto se ukazuje třicet nebo ještě o trochu více ohromných obrů, s nimiž míním zápasit a všechny je pobít a jejich kořistí počne naše bohatství. A bude to spravedlivý boj a velká zásluha před bohem odstranit takové býlí s tváře země.“
khorghan
Nováček
Nováček
Registrován: 02. kvě 2011

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od khorghan »

No tak nebuďtě líní a aspoň mě sem napište - ať má Obrův ban za ukřivděnost doklad 8)
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Sry, o víkendu sem to nezvladnul, ano - ban za zbytecny flame v diskuzi. Kdo chce kam, pomozme mu tam...
PCT BOSS
khorghan
Nováček
Nováček
Registrován: 02. kvě 2011

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od khorghan »

Ale tak to je šlendrián Wlkusi - flame vypadá jinak - jen jsem rejpal do Obra, což si svou arogancí víc než zaslouží - s nikým jsem se nehádal - neflamoval :)
To aby jste zabanovali radši preventivně všechny - jen tak, bez výstrahy - i komunisti mě kdysi nejdřív varovali, než mě vykopli :lol:
ach ta demokracie
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Koukám do přehledu diskuze, tak třeba:
khorghan: vynikající - Opravdu dokonalé Šreku - a jen víc cenzury - smaž celej pctuning, ať máš radost, ty kryplíku nedomrlej


//edit Wilik - promaz
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Nvidiots - trolení, urážky
PCT BOSS
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od skaven321 »

Stratos píše:dostal ban i PC-HRAC? urazi tam kde koho..
presne, pre pc hraca je kazdy kto ma AMD socka, tj to je ako keby som povedal,ze kazdy cigan je zlodej, alebo kazdy cernoch znasilnovac
preco to pc-hracovi prechadza?
gogo1963 detto, ked vidi AMD, tak ihned uraza ludi a posiela ich na psychiatriu, popripade rodinu - to je normalne?(dokup si nějaké mléko a léky na hlavu, to potřebuješ ze všeho nejvíc ...)


//edit Wilik - promaz
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
-Vladimir-
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. bře 2016
Bydliště: SZ od Dačic / jižně od Brna

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od -Vladimir- »

tak ti jsou další na řadě - dokud nebudou zabanovány všechny účty uživatele Nvidiots, nebudu je prozatím řešit.

/// tedy popořadě... anebo napište vy SZ Wlkovi s předmětem návrh na ban/y... a čekejte... s trochou štěstí zareaguje za několik hodin...

co se týče reakce - to byl důsledek, já jdu po příčině...
ignorelist: Stratos (již trvale)
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

PC-hráč trolling, sprosťárny atd.

Klidně hlašte provinilce v SZ nebo mailem na diskuze (zavináč) pctuning.cz, v práci nevím co dřív takže sledovat diskuze už bohužel nestíhám...
PCT BOSS
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Blue Storm »

Xcute a Hell Kitty jsou něco podobného... dva hodně špatní trollové občas urážející lidi a akorát plevelící diskuze
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
-Vladimir-
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. bře 2016
Bydliště: SZ od Dačic / jižně od Brna

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od -Vladimir- »

doufám že budu pochopen... jak psal Wlkus aka p.Vlček - buď SZ na něj nebo na e-mail diskuze@pctuning.cz - plevelit téma nemá cenu...
ignorelist: Stratos (již trvale)
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Wlkus »

Xcute je na hraně, ale ještě to není úplně na zakázání, alespoň co jsem prošel poslední posty. Hell Kitty sice masivní offtopic, ale taky ještě akceptovatelný.

Alespoň mi to tak přijde?
PCT BOSS
Stratos
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Hvožďany
Kontaktovat uživatele:

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od Stratos »

http://pctuning.tyden.cz/component/cont ... ommentMenu

uzivatel "default" same urazky jako chuj dement apod..


//edit Wilik - promaz OT, jestli nekdo nechape, ze se ma diskutovat slusne, necht tu svoji nedostatecnost neventiluje...
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Udělené bany na magazín

Příspěvek od blaho »

diskutér : Crha , Hell Kitty

asi by mali dostať pauzu ako ja na par mesiacov :)
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“