Kde nejčastěji kupujete HW?

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
medas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 21. led 2006
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamace

Příspěvek od medas »

Cujo píše:
kotas píše: dostal jsem po14dnech 6800GT 256bit/256MB DDR3@Ultra eXtreme :wink:
wow to ti ji i nataktovali/odemkli? :lol:
pokud můj dobrý kamarád a soused kotas dovolí tak v té dobe měl opravdu velke štěstí se svou bývalou VGA 6800 128bit, která po dlouhem ročním utrpením raději umřela asi už nechtěla zvládat jeho masakr OC a v Alfe mu řekli ANOje špatná pošleme to a ejhle nova LEADTEK 6800GT to byla karta která se nedala sehnat opravdu super kousek ktera se nechala zase porane potrapit kterou jako vždy hoooodně přetočíí a pustí do ní pár dalších Voltíků --tady je poučka snažte se to pos.at v Alfe vám dají novou věc a lepšíí s novou zárukou doufám že tady není nikdo z Reklamací z Alfy jinak už máme smůlu :cry: :D
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Příspěvek od kotas »

JJ, přesně jak napsal muj kamarád medas :up: Dával jsem ji sady jak cip!!
Co mi odešel celý muj bývalý komp (za to mohl zdroj a přepětí v síti..anebo že by moje OC sady? :lol: ..), tak jsem šel zase reklamovat VGA (6800GT), netočil se ani ventilátor a dostal jsem zase novou, ale mám už nový PC, ještě jsem ho nepouštěl čekám na chladič CPU, už se nemužu dočkat až budu zase dávat OC SADY mému NEW PC 8) :baa: :onfire:

:worship: OVERCLOCKING PC = MOJE Bývalá LÁSKA :worship:
Naposledy upravil(a) kotas dne pon 20. srp 2007, 21:30, celkem upraveno 1 x.
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don »

rad podporuji maloobchody takze mam vse z mistniho "kamenneho" kramku.
spokojenost nejvetsi
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
Trinom
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trinom »

Czechcomputer. V Klatovech je zbytečně moc draho a do Plzně se mi pro HW jezdit nevyplatí.
Obrázek Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.....................TDI = Ten Dým Ignoruj
Majzl
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 03. led 2007
Bydliště: Brno,Polešovice

Příspěvek od Majzl »

Softcom v Brně zatím úplná spokojenost reklamace v poho a přístup docela vstřícný:)
CPU: AMD Athlon II X4 630(Arctic Cooling Freezer 64 Pro) MB: Asus M2N-E RAM: 4x KINGSTON 1024MB/667MHz DDR2 CL5 HDD: Seagate 250GB, SATAII NCQ,7200RPM,16MB cache GK: Gainward GeForce BLISS 8800GT ZVUK: Creative Sound Blaster Audigy 2ZS REPRO: Creative SBS 580 CASE: GMC H60 ZDROJ: Arctic-cooling Fusion 550R
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Příspěvek od kotas »

Prostě u mě SoftComp jasně vede, už jsem tam musel nechat pře sto táců, teď jsem objednal komponenty na další dvě sestavy, nikdy žádné problémy.. :up:
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Neznáte nějakej dobrej velkosklad na DVD přehrávače, nebo audio-video obecně? Ale opravdu velkosklad, ne obyč. eshop. :roll:
Bathory
ChrastyII
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od ChrastyII »

czechcomputer...v Liberci nic obstojnýho s HW není,takže asi tak :)
Brano86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. srp 2007
Bydliště: Bratislava,SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brano86 »

Tam kde to je najlacnejsie velkoobchod AGEM, BGSLEVI
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Tam nic nemaj :roll:
Bathory
Johny004
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. srp 2007
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny004 »

Já nakupuju jedině v HardeXu (HardwareExperts) v Teplicích. Maj všechno na co si vzpomenete, a pokud ne, objednaj a maj to druhej den. Jo a jsou taky nejlevnější a nejkvalitnější.
Jacko
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2004
Bydliště: CZ-Brno a SK-Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacko »

Softcom a Alfacomp v Brně
Computer ABC v Nových Zámkoch :wink:
MSI K9N SLI Platinum AM2 - nForce 570SLI, AMD A64 X2 6000+, chladič Noctua NH-U12F, DDR2 Kingston 2x1GB/800MHz CL5 Dual Channel, Sapphire ATI Radeon X1950GT 512MB DDR3 + Arctic-Cooling Accelero S1, HDD 2xHitachi S-ATAII/300 320GB 7200ot. 16MB cache, LG GSA-H54LRBB Light Scribe, LG GSA-H55NRBB SecurDisc, Skříň Thermaltake VA9000BWSD Kandalf, Zdroj Corsair HX520 520W, LCD panel LG 20" LCD L204WT , Klávesnice s myší Logitech Cordless Desktop S510, Repro - Logitech Z-3 2.1 , Přídavné ventilátory 4xScythe (Blue LED 12cm) - 17dB
Druhé PC v rekonstrukci
Denis
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. led 2004

Příspěvek od Denis »

Johny004 píše:Já nakupuju jedině v HardeXu (HardwareExperts) v Teplicích. Maj všechno na co si vzpomenete, a pokud ne, objednaj a maj to druhej den. Jo a jsou taky nejlevnější a nejkvalitnější.
Hm,možná máš ve všem pravdu,ale to "nejlevnější" Ti vytknu,nemáš pravdu........
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Zkuste Multimedian.cz
... zaměření je na stolní DVD, notebooky, GPS, MP3 atd.
Bathory
viky58
Černá karta
Černá karta
Registrován: 23. dub 2007
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od viky58 »

Přes net moc jen to co se nedá sehnak v kameném obchodě
NeXx
Nováček
Nováček
Registrován: 12. čer 2006
Bydliště: Loděnice u Berouna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeXx »

spuntik49
Nováček
Nováček
Registrován: 24. říj 2007
Bydliště: Hejnice

Příspěvek od spuntik49 »

jelikoz bydlim v hejnicich takova prdilka s vice jak 1000obyvatel :lol: tak je doufam jasne ze jsme radi ze se tu da alespon koupit naky to zradlo a jinak kupuju vsechno na netu ale jinak je moznost sehnat v liberci o 26km dal vnakym obchode nevim jak se ted menuje a pak ve 100mega ale kupuju tam jen naky kabely a takovy ruzny prkotiny ktery je docela blby kupovat jednotlive po netu
SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SpeedyGT »

Jednoznačně Czechcomputer.cz
Teď i čím dál častěji u SoftCom (přeze kámoše, neplatím poštovný atd)

Jinak nic, kamený nic...
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX 7900GRE OC / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
Nightavanger
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 16. zář 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightavanger »

czc.cz alza.cz ale jen jejich kamene pobocky :) - obednat prez net vyzvendnout v prodejne :) a pak cd/dvd za nelidsky levne ceny na prazsky trznici (v praze :D) ted si nepamatuju stranku :)
pan_david
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. pro 2007

Příspěvek od pan_david »

tak kamený obchod v blízkosti bydliště, kůli reklamacím, nebo když mají net stránky objenám vyzvednu, případně :wink:
CPU Intel celeron 420 BOX 1,6ghz 8 x 200mhz 1,3V. @ CPU 2664mhz = 8 x 333mhz 1,26V. FSB 333 x 4 = 1332. Gigabyte p31 ds3l. ATI hd 2600 xt 256mb ddr3. 2 x 1gb ddr2 dual 2,4 x 333mhz = 800mhz 5-5-5-18 1,9V Kingston. Samsung hd321kj 320gb, 7200ot, sata2. 2x vypalovačka, wifi asus, leadtek winfast dtv 2000 h- to je stroj teda,, fortron 350w.
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“