Kde nejčastěji kupujete HW?

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
OBR
Černá karta
Černá karta
Registrován: 20. srp 2003
Bydliště: PHA, CB, TP, Aus, Ger
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OBR »

Ja nakupuju POUZE na internetu, v kamennym obchode maji to co ja chci az za pul roku co to koupim na NETu a je jedno jestli v CZ nebo USA.
promecon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2004
Bydliště: Blava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od promecon »

lOOkIN
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. črc 2005
Bydliště: Praha 6 Řepy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lOOkIN »

70 % Czechcomputer
20 % Alzasoft
10 % Softcom
spirit64
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od spirit64 »

40 % Czechcomputer
20 % softcom
40 % T.S.Bohemia BRNO (Už tam nikdy nejdu fuj)
cr89azy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2005
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cr89azy »

Tam kde to je nejlevnější, ale asi nejvice na CC ...
Komise pro Legalizaci Integrace Teroristických Organismů a jejich RehabilitacI ve Společnosti
Red Dwarf
Jirin
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2003
Bydliště: okr. Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirin »

Ted uz asi
80% www.obchod.cz
10 % CC - ale je oproti obchodu drazsi.... www.czechcomputer.cz
10% jiné treba NOMEX www.abclink.cz/nomex , Alzasoft www.alzasoft.cz

Jirin
Naposledy upravil(a) Jirin dne pát 19. srp 2005, 19:19, celkem upraveno 1 x.
Suzuki SV 650 && ČZ 250 / 471 rider
rommel
Nováček
Nováček
Registrován: 07. srp 2003
Bydliště: Opava

Já nakupuji

Příspěvek od rommel »

na alfacomp
nextcomp a toť vše!
Phillip J. Fry
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. srp 2005

Příspěvek od Phillip J. Fry »

Czechcomputer,PCtuning,alzasoft. ty sou proste nejlepsi... :) :) :)
Perfect_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. led 2005
Bydliště: Brno

Příspěvek od Perfect_ »

www.alfacomp.cz
www.cybex.cz
www.tsbohemia.cz
www.computershop.cz
www.kykyryda.cz

kromě kykyrydy si to vždicky objednám přes net s osobním vyzvednutím...
pc i5, etc.
ntb i5, etc.
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Woyta »

Ja si veci objednam na http://www.logicky.cz (jako clen SP.com tam mam slevu)
a az prijdou tak si je dojdu vyzvedout nim do pevneho obchodu. (neplatim tak postovne :) )
AMD Ryzen 7 3700X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus TUF Gaming B550, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 256GB SSD Patriot, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
Sala
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2005
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sala »

jedine www.agen.cz nebo totéž ale v kamennym vydání... dobry ceny, vynikající reklamace - když už naka je, tak se o to postaraj bez keců a hned.
AthlonXP 1700@2600+ (12,5*166); 3*512MB RAM 333; MSI KT4V; ATI Radeon 9800PRO@XT; 80GB + 160 GB Seagate; Soundblaster Audigy; NEC-3500AG + ASUS E616P1;myš Microsoft Explorer 4; monitor AOC 9Klr; repro 5.1 Teufel Concept E Magnum;
Joži
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 13. čer 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joži »

alzasoft
a ak nieco potrebujem hned, tak kamenak,,,aj tak vacsinou nemaju co potrebujem :)
TheRoot
Nováček
Nováček
Registrován: 15. čer 2004
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

online

Příspěvek od TheRoot »

Ja vetsinou kupuju v e-shopech, CZC a Softcom ( http://shop.computershop.cz ), vyjmecne eo.cz, wifi i4, vetsinou objednam online a od czc si necham poslat, do softcomu si dojdu osobne, mam to po ruce.

Jinak v softcomu kupuju kdyz mi jde o cenu, da se tam celkem obcas smlouvat a nebo veci, co se moc nerozbijej, treba utp kabel :D Mam s nima spatnou zkusenost, co se tyce reklamaci. Navic e-shop funguje/nefunguje, pise ho nekdo, komu asi testovani moc nerika.

CZC pristup k reklamacim zatim bez problemu, co meli skladem vymenili okamzite, jinak zavolali kdyz to bylo opravene. E-shop vybornej a prehlednej, akorat kdyz ci fakturu na nekoho jineho, tak to nemaj zrovna vychytany.

eo.cz pristup fine, akorat sem si zaplatil dopravu postou a za den mi volali z dpd, ze uz mi to vezou, ale to me spis potesilo :)

i4 me vytocil co se tyce paragonu, na strankach maj napsano, ze pro osobni odber vystavujou paragony bez udaju a kdyz tam prijdu tak mi chteli jen potvrdit objednavku a kdyz sem chtel paragon, tak sem musel cekat, nez zaplatili ostatni... e-shop maj zatracene spatnej a vicemene vubec nic moc, ale co se tyce wifi, tak vyber moc neni :)

Jinak ostatni veci kupuju taky hodne pres internet, vsechny spotrebice v kuchyni, pracku i mycku mam koupene pres net. Podle me e-shopy maji tu vyhodu, ze si muzu porovnat v klidu parametry jednotlivych produktu a vybrat si to, co mi vyhovuje. Ono kdyz vybiram treba procesor, tak co mi prinese to, ze si o nej reknu na miste? Jen mi to zabere cas, zasilkove sluzby nebo obcas posta rulezz :) Co se tyce reklamaci, tak zatim vse jen osobne.
Oneeye_IO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2005
Bydliště: Brno střed
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oneeye_IO »

Co jsem se teď díval na netu tak mi nejlíp vycházejí Softcom a Alfacomp jinak v kameným tak možná u Kykyrydy, to je fakt borec www.kykyryda.cz
PC: AMD Athlon II X4 640 :: Gelid Tranquillo :: Gigabyte GA-870A-UD3 rev. 2.1 :: Kingston DDR3 4GB :: Powercolor HD5750 SCS3 :: ESI Maya 44 :: Chieftec APS-500S :: Antec Three Hundred :: W7 x64
Lenovo X61: 1,8GHz :: 2GB
Miranda IM | Opera | Gimp | Inkscape | WWFSMD? I want to believe
Holda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2004
Bydliště: Kladno/Praha

Příspěvek od Holda »

Jaky mate zkusenosti s Obchod.cz?Podle me ta garance cen je super vec,najdene nizsi cenu na netu a prodaji vam to za ni.Ale co reklamace a tak?
.
mbing
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. dub 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mbing »

CzechComputer.cz
Obchod.cz
|| Moderátor diskuzního fóra forum.PAUZA.cz ||

| Přátelství spočívá ve výběru člověka, kterého jsem si zvolil pro jeho povahu a dal mu provždy přednost. |
Perfect_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. led 2005
Bydliště: Brno

Příspěvek od Perfect_ »

Holda29 píše:Jaky mate zkusenosti s Obchod.cz?Podle me ta garance cen je super vec,najdene nizsi cenu na netu a prodaji vam to za ni.Ale co reklamace a tak?
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=37100
pc i5, etc.
ntb i5, etc.
Sala
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2005
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sala »

www.lan-shop.cz
skvely ceny a obrovskej výběr :-D
AthlonXP 1700@2600+ (12,5*166); 3*512MB RAM 333; MSI KT4V; ATI Radeon 9800PRO@XT; 80GB + 160 GB Seagate; Soundblaster Audigy; NEC-3500AG + ASUS E616P1;myš Microsoft Explorer 4; monitor AOC 9Klr; repro 5.1 Teufel Concept E Magnum;
Recon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2005
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Recon »

www.alzasoft.cz
www.czechcomputer.cz
www.agen.cz

to jsou jediné obchody které používám.
Don Martinez
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2005
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Don Martinez »

Vybiram z urcityho okruhu shopu a pak nakupuju tam kde je to nejlevnejsi: www.czechcomputer.cz , www.alzasoft.cz , www.mironet.cz a ted sem k nim pridal www.foxcomputers.cz a www.obchod.cz .
/edit: wifi jedine na www.i4.cz
Chystané recenze: Acer TravelMate TimeLine 8371 - více viz položka www v mém profilu... Brutální D.M.
Chcete si koupit notebook? Vyzkoušejte náš opravdu cool nový dotazník
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“