Kde nejčastěji kupujete HW?

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
bigbalu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigbalu »

Shit píše:
Smith píše: Prostě CzechComputer je nejlepší a mají snad nejlíp udělaný web.
Za "nejlíp udělanej web" si moc nekoupíš a skladem maj defakto kulový :x :razz:
no a kde nakupuješ ty?

Mi se fakt docela dobře akupuje na CC :wink:
-HoNY-
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -HoNY- »

bigbalu píše:
Shit píše:Za "nejlíp udělanej web" si moc nekoupíš a skladem maj defakto kulový :x :razz:
no a kde nakupuješ ty?
Mi se fakt docela dobře akupuje na CC :wink:
Škada, že namáte všichni možnost nakupovat za dealerský ceny. eXtrapoint má podle mě nejlíp udělanej web :wink:
Pěkně je vidět stav skladu; objednané zboží... ; připravená koncová nabídka; odkaz na web výrobce... a je tam pěkně přehled, obrázek je aź u kliknutí na produkt.
Mě osobně sedí víc toto. Jestli nikdo z vás nezná eXtrapiopnt, tak dodávám že jeho vzhled webu má velkou podobnost s Levi
Já bych všechny ty pisálky, co se opravdové práce bojí, nahnal do Mišelinky tahat gumy.
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

-HNY- píše:Škada, že namáte všichni možnost nakupovat za dealerský ceny. eXtrapoint má podle mě nejlíp udělanej web :wink:
Pěkně je vidět stav skladu; objednané zboží... ; připravená koncová nabídka; odkaz na web výrobce... a je tam pěkně přehled, obrázek je aź u kliknutí na produkt.
Mě osobně sedí víc toto. Jestli nikdo z vás nezná eXtrapiopnt, tak dodávám že jeho vzhled webu má velkou podobnost s Levi
To jo, ale ty ceny nejsou bůhví jaký a taky ty jejich poplatky (ikdyž už něco zrušili)
Ceník s dealerskýma cenama si může stáhnout každej a podívat se.
Bathory
bigbalu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigbalu »

-HNY- píše:
bigbalu píše: no a kde nakupuješ ty?
Mi se fakt docela dobře akupuje na CC :wink:
Škada, že namáte všichni možnost nakupovat za dealerský ceny. eXtrapoint má podle mě nejlíp udělanej web :wink:
Pěkně je vidět stav skladu; objednané zboží... ; připravená koncová nabídka; odkaz na web výrobce... a je tam pěkně přehled, obrázek je aź u kliknutí na produkt.
Mě osobně sedí víc toto. Jestli nikdo z vás nezná eXtrapiopnt, tak dodávám že jeho vzhled webu má velkou podobnost s Levi
no a ty máš možnost nakupovat za dealerské ceny i pro někoho jiného, třeba pro mě :-D ?
Smith
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2004
Bydliště: někde u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smith »

Shit píše:
Smith píše: Prostě CzechComputer je nejlepší a mají snad nejlíp udělaný web.
Za "nejlíp udělanej web" si moc nekoupíš a skladem maj defakto kulový :x :razz:
No všechno co jsem kupoval z CC tak měli vždy na skladě.
# Desktop [Ryzen 9 5950X, 128 GB RAM, GeForce GTX 1660 Ti, 5x SSD, 3x Dell UP2716D(A), W11 Pro]
# Notebook Dell XPS 13 [i7-7500U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, W11 Pro], Apple MacBook Air 13" [M2, 16 GB RAM, 512 GB SSD]
# Home Server [2x E5-2630 v3, 128 GB RAM, WS2019] # Storage Synology DS1815+ [24 TB RAID6], Synology DS1819+ [24 TB RAID6, 10 GbE]
# Samsung Galaxy S23 Ultra # Canon EOS R5, Canon EOS 3, Canonet QL17 G-III, Bronica SQ-A # www.photosmith.cz
-HoNY-
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -HoNY- »

bigbalu píše: no a ty máš možnost nakupovat za dealerské ceny i pro někoho jiného, třeba pro mě :-D ?
Kilo zisku a věřím, že se domluvíme. :lol:
Bathory má pravdu, dealerský ceny jsou moc vysoký :(
Jediný co jinde levněji neseźenu jsou 256MB DDR400 Kingmax za 990 ve 100Meze, jinak všechno je na netu levnější
Já bych všechny ty pisálky, co se opravdové práce bojí, nahnal do Mišelinky tahat gumy.
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

Smith píše:
Shit píše:Za "nejlíp udělanej web" si moc nekoupíš a skladem maj defakto kulový :x :razz:
No všechno co jsem kupoval z CC tak měli vždy na skladě.
To obdivuju :lol: :lol: Já diskety a vypalovací média (skoro jediný co maj skladem :-D ) kupuju v kameňáku a ostatní HW defakto neměly v CC nikdy skladem :sad: :razz:
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

Shit píše:
Smith píše: No všechno co jsem kupoval z CC tak měli vždy na skladě.
To obdivuju :lol: :lol: Já diskety a vypalovací média (skoro jediný co maj skladem :-D ) kupuju v kameňáku a ostatní HW defakto neměly v CC nikdy skladem :sad: :razz:
nak ty ceny musi stlacit dolu...
bobbik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. zář 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bobbik »

Musim se pochlubit s pristupem czechcomputeru:

Objednal jsem si desku Abit NF7-S a S-ATA disk Maxtor s tim, ze desku dodaji do dvou dnu. Hned vecer se mi ukazalo, ze deska prijde zitra - bomba. Druhy den vecer mi bylo oznameno, ze dneska neni a nevi se kdy bude.
Po zvazeni vsech okolnosti sem se rozhodl koupit jinou desku bez S-ATA a tudiz sem chtel zrusit celou objednavku. Obchodnik rekl, ze ji zrusi, ale ze si pise poznamku, ze dalsi objednavky ode me pouze se zalohou, protoze ten disk bych si mel vzit a ze muzu byt jeste rad, ze od me nechce storno poplatek. Na mou otazku coze jako mam s tim diskem asi delat, kdyz mi nebyli schopni dodat desku, tak zacal byt dost neprijemny a vypoustel ze sebe jiste dost nelogicke uvahy.

Zavolal sem si vrchnosti CC a vysvetlil mu danou situaci. Rekl, ze sjedna napravu a ze samozrejme zadnou zalohu chtit nebudou, ale i tak si jeste dlouho rozmyslim, nez si neco u CC koupim. Uz jenom kvuli tomu, ze mi PAN OBCHODNIK zkazil den.

Dost me to mrzi i z toho duvodu, ze jsem s nimi byl predtim velmi spokojen a testoval sem u jejich prima techniku skoro hodinu kompatibilitu moji nokci s modrym zubem. Toho bych se u Alzace asi nedockal. Skoda.
Smith
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2004
Bydliště: někde u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smith »

Shit píše:
Smith píše: No všechno co jsem kupoval z CC tak měli vždy na skladě.
To obdivuju :lol: :lol: Já diskety a vypalovací média (skoro jediný co maj skladem :-D ) kupuju v kameňáku a ostatní HW defakto neměly v CC nikdy skladem :sad: :razz:
Ale to je fakt, vždycky když jsem něco objednával z CC tak to měli na skladě, jen jednou neměli cosi neměli na skladě (nemůžu si vzpomenout co to bylo - asi disketovka), ale to do dvou dnů dodali.
# Desktop [Ryzen 9 5950X, 128 GB RAM, GeForce GTX 1660 Ti, 5x SSD, 3x Dell UP2716D(A), W11 Pro]
# Notebook Dell XPS 13 [i7-7500U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, W11 Pro], Apple MacBook Air 13" [M2, 16 GB RAM, 512 GB SSD]
# Home Server [2x E5-2630 v3, 128 GB RAM, WS2019] # Storage Synology DS1815+ [24 TB RAID6], Synology DS1819+ [24 TB RAID6, 10 GbE]
# Samsung Galaxy S23 Ultra # Canon EOS R5, Canon EOS 3, Canonet QL17 G-III, Bronica SQ-A # www.photosmith.cz
vacatko
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. led 2004
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vacatko »

nakupuju pouze v kamenaku pres net sem este nic nekupoval :oops: ,driv alzasoft ted extrapoint
P4 nortwood 2.6@3.1-asus P4P 800-A DATA 3x512 -400@464,baracuda 80 gb- 7800gs 450/1300
Miki Frosty
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. zář 2004
Bydliště: Bažina, okr.Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miki Frosty »

Já nakupuju pouze u OkComputers (Pardubice). Beru to přes e-shop (je to levnější cca o 10%, než když přijdu do jejich obchodu), a zboží si vyzvednu u nich v kameňáku. Měl jsem zatím tři reklamačky a bez problémů vyřešeno (výměny obratem nebo doplatek a odběr jiné komponenty).http://www.okcomputers.cz/
:wink: A zdůrazňuju, že ceny má lepší než celej Alzasoft, DXT, ... :up:
AMD Athlon64 3200+(Winchester) :: DFI LANParty NF3 Ultra-DAGF :: 1024 MB DDR400 CL3 A-Data :: Sapphire Ati Radeon 3850 512MB AGP :: Seagate 160GB EIDE + WD 500GB SATA :: DVD-RW LG GSA-4163B :: 22'' LCD BENQ G2220HD ::
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

Miki Frosty píše:A zdůrazňuju, že ceny má lepší než celej Alzasoft, DXT, ... :up:
To bych ani neřekl, ale opět ten průšvih: Skladem kulový :cry: Je blbý si to dneska objednat a dostat zboží třeba za měsíc :wink:
Wiruss
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2003

Příspěvek od Wiruss »

Miki Frosty píše:...pouze u OkComputers (Pardubice)...
No známej si tam asi před rokem koupit comp (nechal si ho tam i sestavit) no přišel domu zapl ho nějak blbnul a nešel zvuk tak si řekl, vrátim jim ho tam ať se na to mrknou ten comp tam měli týden a půl přines ho domu a odjel, přijel po třech dnes a zapl "opravenej" comp ejhle dělal to samé tak mi zavoval v té době jsem byl mimo Pce a měl jsem se vrátit za 5 dní tak jsem mu řekl, ať to tam znova zkusí hodit, ten comp mu vrátili až do 3 týdnech, přnesl ho tedy domů a on dělal to samé tak jsem se tam jel na to mrknou jaký byl důvod? Špatně zasunutá skoro vypadávající zvukárna, tak ji tam dostrčim a vše jede už víc jak rok naprosto bez problémů, jinak opravdu super technik :twisted:
Miki Frosty
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. zář 2004
Bydliště: Bažina, okr.Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miki Frosty »

Wiruss píše: Zaslal: ne 3. říjen 2004, 11:34 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------
No známej si tam asi před rokem koupit comp (nechal si ho tam i sestavit) no přišel domu zapl ho nějak blbnul a nešel zvuk tak si řekl, vrátim jim ho tam ať se na to mrknou ten comp tam měli týden a půl přines ho domu a odjel, přijel po třech dnes a zapl "opravenej" comp ejhle dělal to samé tak mi zavoval v té době jsem byl mimo Pce a měl jsem se vrátit za 5 dní tak jsem mu řekl, ať to tam znova zkusí hodit, ten comp mu vrátili až do 3 týdnech, přnesl ho tedy domů a on dělal to samé tak jsem se tam jel na to mrknou jaký byl důvod? Špatně zasunutá skoro vypadávající zvukárna, tak ji tam dostrčim a vše jede už víc jak rok naprosto bez problémů, jinak opravdu super technik
To už je asi jiná věc, na lempla můžeš padnout kdekoliv. :evil:
shit píše: Shit Zaslal: ne 3. říjen 2004, 9:55 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

Miki Frosty napsal:
A zdůrazňuju, že ceny má lepší než celej Alzasoft, DXT, ...
To bych ani neřekl, ale opět ten průšvih: Skladem kulový Je blbý si to dneska objednat a dostat zboží třeba za měsíc
To je možná pravda, že toho skladem moc nemaj, na druhou stranu, cokoliv jsem si objednal já nebo i kámoš, měli jsme to na obchodě do dvou pracovních dnů (asi jsme klikaři) :razz:
AMD Athlon64 3200+(Winchester) :: DFI LANParty NF3 Ultra-DAGF :: 1024 MB DDR400 CL3 A-Data :: Sapphire Ati Radeon 3850 512MB AGP :: Seagate 160GB EIDE + WD 500GB SATA :: DVD-RW LG GSA-4163B :: 22'' LCD BENQ G2220HD ::
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

Miki Frosty píše:měli jsme to na obchodě do dvou pracovních dnů (asi jsme klikaři) :razz:
To je pěkný, ale já spíš fandím tomu a taky tím pádem udělám kšeft tomu, u kterýho to dnes objednám a nejdéle zítra to mám doma (myslím samozřejmě pracovní dny) ... :P Koukal jsem na trochu lepší desky a grafiky a skladem co? Pochopitelně nula a představa, že když se něco někomu podělá a bude čekat 2-3 dny skoro na všechno....to není na mě. :wink: To ať to stojí třeba o kilo víc, ale je to "hned" . :roll:
Miki Frosty
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. zář 2004
Bydliště: Bažina, okr.Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miki Frosty »

Ale jo, nikomu nevyvracím jeho názory. Ostatně otázka zněla pouze: "Kde nejčastěji nakupujete HW?" Mimo, to docela mě překvapily ceny toho Alzas., na jejich stránkách jsem už pár týdnů nebyl, takže při porovnání dnešních cen (pochopitelně stejných komponent): "fifty - fifty"!!! Souhlas?
A co se týče tý reklamace, jelikož jsem od Pardubic (cca 25 km), je to pro mně daleko jistější v OkComp., než něco vyřizovat poštou. To je snad taky pochopitelný.
Jinak co se týče mýho názoru na kameňáky v menších městech, tak tam je to v pr..li jak s cenama, tak s tím co maj na skladě. :evil:
AMD Athlon64 3200+(Winchester) :: DFI LANParty NF3 Ultra-DAGF :: 1024 MB DDR400 CL3 A-Data :: Sapphire Ati Radeon 3850 512MB AGP :: Seagate 160GB EIDE + WD 500GB SATA :: DVD-RW LG GSA-4163B :: 22'' LCD BENQ G2220HD ::
DIVAD
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. čer 2004

Příspěvek od DIVAD »

z velkoskladu :razz: přez strýce

//edit by killah:staci nam to jednou :D
kuavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: králíkárna

Příspěvek od kuavik »

snažím se jít s dobou, takže jsem už něco málo pořídil přes Alzu. a CzechComp. a Macsource všude jsou solidní. Myslím si, že nákup přes net si prostě dnešní doba žádá, a za 5 let to bude úplně někde jinde. Tím myslim na mnohem mnohem vyšší úrovni služeb a ceny půjdou rapidně dolů.
Toshiba P100-10P

******** http://www.kuavikphoto.zde.cz ********
thool
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thool »

kazdopadne v kamenaku.. jistota je jistota (muzes ho servat, kdyz nechce vyreklamovat) :wink:
Better pizza than happy meal ||| It's better pizza than happy meal
Healthy food is made of steel ||| Better pizza than happy meal!
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“