Kde nejčastěji kupujete HW?

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
looney
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. srp 2004
Bydliště: Praha, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od looney »

no věčinou hledam nejnižší cenu kde se dá... ale spíš to většinou skončí u net obchodů!
podpis byl odstranen protoze prekrocil unosnou hranici demence.
K!ll3r
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. zář 2003

Příspěvek od K!ll3r »

www.jsc-computers.cz :wink:

musim si udelat reklamicku :lol:
Naposledy upravil(a) K!ll3r dne úte 9. lis 2004, 19:39, celkem upraveno 1 x.
thool
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thool »

www.petracomp.cz

in. obchod v kamenym kabatku :)
Better pizza than happy meal ||| It's better pizza than happy meal
Healthy food is made of steel ||| Better pizza than happy meal!
counter
Nováček
Nováček
Registrován: 04. lis 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od counter »

Uz mam SKORO doma novou sestavu z
www.jsc-computers.cz


dohoda:perfektni :-D , i na me lamarske dotazy , bylo slusne odpovezeno
reklamace: zatim nic
cena: :-D :-D (jestli to nekdo nepochopil? TAK CENA JE SQELA)



obcas neco z kamenaku u nas ve meste cca 17 000lidi a hned 4shopy , takze ceny nejsou spatne. Ale nemam dobre zkusenosti...

treba dnes jsem se byl zeptat jestli maji pasivni chladice na graficke karty , samozrejme nemaji a ani je nemuzou sehnat , ze bych se je pry koupil jen ja.. Coz bych pochopil ale druhy duvod uvedeny prodavacem , kdyt to ani nema smysl , stejne to nepomuze chlazeni!! 8-) To uz jsem nevydrzel a radsi sel pryc a pak :lol: :-D
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Butch »

Shit píše:
Smith píše: No všechno co jsem kupoval z CC tak měli vždy na skladě.
To obdivuju :lol: :lol: Já diskety a vypalovací média (skoro jediný co maj skladem :-D ) kupuju v kameňáku a ostatní HW defakto neměly v CC nikdy skladem :sad: :razz:
No teda nechci moc rejpat, ale skladem se vetšinou bere jen nejprodávanější zboží + některé další když je místo. Vem si že CC má Tisíc položek a jen třeba např. mechanika LG4120 je najednou na skladě 60 kusů, pak se třeba naskladní 30 kusů LCD Samsung 710T....Sklady bohužel nejsou nafukovací a s rychle měnícíma cenama, by obchod, který vede všechno zboží skladem, brzy zkrachoval(třeba od každé položky 10ks :stupid: ). Jo a diskety CC opravdu už v nabídce nemá(neplatí samozřejmě o FDD mechanikách), kdyžtak zkus nějaké kancelářské potřeby :lol:
Navíc CC není velkoobchod.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

2 Butch: Nech toho :wink: To, že maj skladem kulový třeba oproti Alzáči trvám. :P :wink: Nechci teda taky rejpat, ale mají defakto skladem h***o :wink:
Butch píše: který vede všechno zboží skladem, brzy zkrachoval(třeba od každé položky 10ks :stupid: ). Jo a diskety CC opravdu už v nabídce nemá(neplatí samozřejmě o FDD mechanikách), kdyžtak zkus nějaké kancelářské potřeby :lol:
Navíc CC není velkoobchod.
Neuč mně, prosím Tě, na téma obchod, tam podnikám už 10let. Thx. :P Ty "kancelářské potřeby " si nech pro sebe, nebo pro mateřskou školku. :razz: A Tvoje rady o krachu...taky nic moc. :wink: Nehodlám tady dělat přednášku na téma ekonomie, ale někomu by to možná prospělo. :wink: Velmi stručně: Pokud mám, prodám; pokud mám h***o, tak jdu ke konkurenci. :oops: A jak píšeš "Navíc CC není velkoobchod" - to mně jako zákazníka nemusí vůbec zajímat. :wink:
mikecv
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. čer 2004
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikecv »

rozhodně v "kameňáku".Po problémech s alzasoftem už to nechci nikdy více :x Leda ten chladič :lol:
desktop
Xenon X5675 6/12T@4,2Ghz 12GB DDR3 1600; AMD Asus HD7950@1100/7000; Kingstom HyperX 120GB SSD; WD 1,5TB BE, 2*Samsung Green 1,5TB, SB X-FI Titanium HD; Corsair HX620; LG W2600HP; Logitech G510 + G600
laptop 1
Acer V15 Nitro black i7 4720HQ; 16GB Ram; NV GTX960M; 120GB SSD M2; WD 1TB + 2TB WD Ultra metal
laptop 2
XMG 502(CLEVO P150EM) i7 3920XM; 16GB Ram; 250GB SSD EVO 840PRO; GTX680M 4GB; BD-DVD
Benet
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. led 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od Benet »

joro píše:Zajímalo by mě, kolik si dnes "ukusuje" Internet...
nakupuju v kamených shopech a kdyz na netu tak:
http://www.czechcomputer.cz
http://www.levi.cz
http://www.tsbohemia.cz
Návštěvník

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od Návštěvník »

jednoznačně na www.stilcomp.cz

lepší kvalitní značkový levný repas se zárukou než levný ořezaný OEM kousek...
artaz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. črc 2004
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od artaz »

Uz jsem zde cetl thready ze tsbohemia je otresnej obchod ale jejich kramek v olomouci je to nejlepsi co jsem kdy videl krasne ve vsem mi vysli vstric a to sem je pekne otravoval sam sebe bych tim nasr.. ale oni nic mno a co se tyce cen zetim jsem nikde nenasel levnejsi
to je muj nazor
PC:AMD 64 3200+, MSI K8N NEO Pl. ed. bios Award 1.4, Transcend 512MB 500MHz, Maxtor 120Gb sata, MSI GF 5900XT, Forton 350W 12cm fun, myš MX510, kl. Genius Kb-16e, Flopy mech., DWD RW Lite-On 1653S, case EC 8830, ADI P755, Creative 5.1 P580, Sound Blaster Live, MSI Bluetooth k moji T610 , T630 a k750i@w800i+další vylepšení :)
Notebook: Asus A6KM-Q070
kuavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: králíkárna

Příspěvek od kuavik »

sem docela cumel, kdyz mi zbozi z CC privezli v 23hod., vypada to ze maj pred Vanocema docela dost kseftu
kazdopadne jsem s CC spokojenej a od te doby co expandovali do Prahy, tak mi vyhovuji mnohem vice nez Alzac.
hlavne jsou privetivi k zakaznikum, jak v technicke podpore tak na obchodnim
Toshiba P100-10P

******** http://www.kuavikphoto.zde.cz ********
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Příspěvek od shadow »

Shit píše: Neuč mně, prosím Tě, na téma obchod, tam podnikám už 10let. Thx. :P Ty "kancelářské potřeby " si nech pro sebe, nebo pro mateřskou školku. :razz: A Tvoje rady o krachu...taky nic moc. :wink: Nehodlám tady dělat přednášku na téma ekonomie, ale někomu by to možná prospělo. :wink: Velmi stručně: Pokud mám, prodám; pokud mám h***o, tak jdu ke konkurenci. :oops: A jak píšeš "Navíc CC není velkoobchod" - to mně jako zákazníka nemusí vůbec zajímat. :wink:
pod to, co řekl Butch, bych se klidně taky podepsal ..

ale nechám se klidně od tebe jako od grossolandem těžce zkoušeného obchodníka poučit :roll:
show must go on..
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

shadow píše:
Shit píše: Neuč mně, prosím Tě, na téma obchod, tam podnikám už 10let. Thx. :P Ty "kancelářské potřeby " si nech pro sebe, nebo pro mateřskou školku. :razz: A Tvoje rady o krachu...taky nic moc. :wink: Nehodlám tady dělat přednášku na téma ekonomie, ale někomu by to možná prospělo. :wink: Velmi stručně: Pokud mám, prodám; pokud mám h***o, tak jdu ke konkurenci. :oops: A jak píšeš "Navíc CC není velkoobchod" - to mně jako zákazníka nemusí vůbec zajímat. :wink:
pod to, co řekl Butch, bych se klidně taky podepsal ..

ale nechám se klidně od tebe jako od grossolandem těžce zkoušeného obchodníka poučit :roll:
2 shadow: A co že se ozýváš až po měsíci? Nebyl modem? :lol: Že by CC neměl skladem modem už 1 měsíc? :lol: No nic...
Někdo se živý obchodem, někdo časem (třeba jako Ty) právník :wink: Asi není problém napsat - když to přeženu, že prodávám A64 4000+ na 1000Kč, ale s dodatkem, že až za 10let :lol: A to je to, co mně na CC velmi vadí a kdybych měl podobnou obch. strategii, tak bych měl stále 486 na 25MHz. :D
2 shadow: Snad tam nemám v příspěvku z "právního" hlediska žádnou chybu. :lol: :wink: Jistě mně když tak opravíš :roll:
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Příspěvek od shadow »

Shit píše:

2 shadow: A co že se ozýváš až po měsíci? Nebyl modem? :lol: Že by CC neměl skladem modem už 1 měsíc? :lol: No nic...
Někdo se živý obchodem, někdo časem (třeba jako Ty) právník :wink: Asi není problém napsat - když to přeženu, že prodávám A64 4000+ na 1000Kč, ale s dodatkem, že až za 10let :lol: A to je to, co mně na CC velmi vadí a kdybych měl podobnou obch. strategii, tak bych měl stále 486 na 25MHz. :D
2 shadow: Snad tam nemám v příspěvku z "právního" hlediska žádnou chybu. :lol: :wink: Jistě mně když tak opravíš :roll:
sorry, nějak jsem to datum a tento thread vůbec přehlédl :oops:

jinak, CC opravdu podobné nekalosti praktikuje ? jsem si ani nevšiml...

Je teda fakt, že když jsem si od nich objednával nějaký ty komponenty - naposledy někdy na jaře - tak jim to trochu trvalo, ale pořád to bylo v normě. Myslím, že ta jejich informace na webu, co mají a co nemají skladem, nelže, líbí se mi to jejich live info o tom, kdy jim zbozi dorazi..

btw advokacie je taky obchod, taky se musíš na klienty celej den usmívat (hlavně teda na ty platící) a funguje to na podobných principech, nemáš-li klienty, neuděláš "obchod" -> můžeš se jít zahrabat.. naštěst já jsem zatím jen koncipient ... to ještě není tak strašný :roll: .. ale to už je OT. :roll:
show must go on..
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

hergot kuš, docela bych ocenil kdyby tady ta diskuse měla nějakou úroveň :roll:
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
shadow
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2003
Bydliště: HK

Příspěvek od shadow »

zombux píše:hergot kuš, docela bych ocenil kdyby tady ta diskuse měla nějakou úroveň :roll:
a nemá ? :roll: :wink:
show must go on..
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

shadow píše:CC opravdu podobné nekalosti praktikuje ? jsem si ani nevšiml...
Asi nebudu sám :roll: http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php? ... &start=120
K!ll3r píše:to je tzv CC klasika :) dame si neco do ceniku dame super cenu ale nebudem to mit a az to budem mit zvednem cenu :))
:oops:
Netron.
Nováček
Nováček
Registrován: 28. led 2005

Příspěvek od Netron. »

Ja zase rád nakupuju v Alfacompu taky dobrí ceny a k tomu když se to objednáva přes internet tak ještě se slevou 2 procenta.
Voloď
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. pro 2004
Bydliště: Piešťany, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Voloď »

ja kupujem radsej tak ze pridem , obzriem si co kupujem a kupim = radsej kupujem v kamenaku ako cez net ......
P4 NW 3,0GHz@3,6GHz 1,575V (box) MSI Intel 865PENeo2 pfisr 2x512MB apacer DDR 400MHz @430 MHZ 2-3-3-7 (dual chanell) Maxtor 40Gb Maxtor 60Gb (7200rpm) Seagate baracuda 7200.9 250GB MSI RX800SE AGP 425/800@606/1140) Zalman VF700AlCu, MSI DVD R/RW, Fujitsu siemens P19-2, Thermaltake pure power 480W / MEMBER OF DDRT (Daddy Doughnut Racing Team)
Boin
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2004
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek od Boin »

80% kompu mam z OKcomputers a pohoda...ale nakupoval jsem i jinde...Alzáč, CC...
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“