Kde nejčastěji kupujete HW?

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
joro
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od joro »

Zajímalo by mě, kolik si dnes "ukusuje" Internet...
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

hlavně v kameňáku... přes internet jen to co není moc rozšířený (značkový chladiče apod.)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

k kamenaku jak psal zombux... mam rad kdyz prijdu, kouknu na zbozi a zacaluju... taky hlavne vyprodeje velkoskladu... nekdy tam maj super veci za super ceny :-D
-HoNY-
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -HoNY- »

joro píše:Zajímalo by mě, kolik si dnes "ukusuje" Internet...
Tak různě, ale přes net zatím nic neberu.
Jinak mám známýho ten má takovej malej bazar a když mám o něco zájem tak si ztáhnu ceník, domluvím se s ním a až pro zboží vyzvedne mi to a mám to zta dealerskou cenu. Jinak projíždím výprodeje a když mě něco zaujme beru všema 4-ma.

2all: Moc mi nezáviďte, protože dealerská cena je někdy i vyšší jak na internetových obchodech (Alzáč, ...) :x

//edit: Věci odebírám z eXtrapiontu nebo 100Megy
Naposledy upravil(a) -HoNY- dne úte 7. zář 2004, 16:33, celkem upraveno 1 x.
Já bych všechny ty pisálky, co se opravdové práce bojí, nahnal do Mišelinky tahat gumy.
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

Jak co,
tady v ČK když jdu do kameňáku a řeknu že chci třeba pasivy na paměti tak mi řeknou slušně ať si to koupím po netu že z toho nic nemají.
Takže kraviny po netu, co není k sehnání po netu "CPU 2600Mobile" apod.
Jinak raději v kameňáku, protože když je problém tak jim to tam hodím a řeknu, je to vzáruce tak se starejte :lol: Než abych to někam posílal.
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Whill
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2003
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Whill »

Dzin píše:Jak co,
tady v ČK když jdu do kameňáku a řeknu že chci třeba pasivy na paměti tak mi řeknou slušně ať si to koupím po netu že z toho nic nemají.
Takže kraviny po netu, co není k sehnání po netu "CPU 2600Mobile" apod.
Jinak raději v kameňáku, protože když je problém tak jim to tam hodím a řeknu, je to vzáruce tak se starejte :lol: Než abych to někam posílal.
...presne tak, navic v kamenaku ma clovek moznost si zbozi tak rikajic "osahat"
AMD Athlon XP 2800+ (Barton) :: Epox 8RDA3+ rev2.1 (nForce2 Ultra 400) :: 2x 256MB DDR400 Kingston CL2.5 na CL2 Dual Channel :: MSI GeForce FX 5900XT-VTD128 :: Hitachi 7K250 (PATA, 160GB) :: Western Digital WD800JD (SATA, 80GB) :: LCD Samsung SyncMaster 710T ...atd
Bezy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2004
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bezy »

Zasadne nakupuju na netu :)
Je to tim ze v tej nasi prdeli s +-11000 lidickama zadny kloudny kamenaky nejsou, resp sou krute predrazeny...
Taakze si prectu vsechny mozny recenze a pak objednavam...
Jinka nic proti PCtuningu ale ta recenze na TV karty...
mhl
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 17. úno 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od mhl »

rad bych nakupoval v kamenáku vše ale některý věci tam prostě nejsou a když se zeptam jestli to sou schopni sehnat tak bud za šílený prachny nebo vubec netuši že takovy vyrobek existuje :( ale jinak normalni sestavy pro lidi dělam z věci co se daj běžně sehnat kdekoli takže je nakupuju z kamenáku :)
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Bezy píše:Zasadne nakupuju na netu :)
Je to tim ze v tej nasi prdeli s +-11000 lidickama zadny kloudny kamenaky nejsou, resp sou krute predrazeny...
Taakze si prectu vsechny mozny recenze a pak objednavam...
J
Asi tak, ale s tím rozdílem, že ta naše prdel má o pár tisíc obyvatel ještě míň, takže tu není jedinej kameňák :(
Goldnoob team proud member!
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

Ja nakupuju na Intrenetu a pak taky v kamenaku. Je to tak pul na pul. Podle toho kde sem a co zrovna potrebuju.
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
prf.KuBA
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. čer 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od prf.KuBA »

Kamenný obchod, co nemají v kamenném obchodě, je k sehnání na internetu.
Naposledy upravil(a) prf.KuBA dne stř 14. čer 2006, 00:00, celkem upraveno 1 x.
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
JanoF
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. led 2004
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JanoF »

HW kupujem vzdy z velkoskladov nac platit podnikatelovy za jeho prenajom,jeho elektrinu,zisk a pod. :wink:
-HoNY-
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -HoNY- »

JanoF píše:HW kupujem vzdy z velkoskladov nac platit podnikatelovy za jeho prenajom,jeho elektrinu,zisk a pod. :wink:
Jak kterým, někteří ti jsou schopni k tomu dat i nějaký testy, rozumě s s nima o tom kousku HW pokecat... Ale záleží na serióznosti a přístupu prodejny... ale těch je málo... většina jou hajzlíci co vychvalujou Manli FX5200 64b a ještě tvrdí, že je GF4Ti pomalejší :lol:
(A pak se divíme kde to ti lidi berou)
Já bych všechny ty pisálky, co se opravdové práce bojí, nahnal do Mišelinky tahat gumy.
bigbalu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigbalu »

máte nějaký oblíbený obchod s fakt levným HW?

chtěl bych se rozhlídnout než bych začal rozšiřovat, ať si to můžu pěkně spočítat :wink:

dejte tip
Smith
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2004
Bydliště: někde u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smith »

já nakupuju na czechcomputer.cz a alzasoft.cz
do kameného obchodu zajdu jen někdy když potřebuju něco co by se mi přes net vyplatilo (CDčka, nějaký ten kabel,...).
# Desktop [Ryzen 9 5950X, 128 GB RAM, GeForce GTX 1660 Ti, 5x SSD, 3x Dell UP2716D(A), W11 Pro]
# Notebook Dell XPS 13 [i7-7500U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, W11 Pro], Apple MacBook Air 13" [M2, 16 GB RAM, 512 GB SSD]
# Home Server [2x E5-2630 v3, 128 GB RAM, WS2019] # Storage Synology DS1815+ [24 TB RAID6], Synology DS1819+ [24 TB RAID6, 10 GbE]
# Samsung Galaxy S23 Ultra # Canon EOS R5, Canon EOS 3, Canonet QL17 G-III, Bronica SQ-A # www.photosmith.cz
eXpansion
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. dub 2004
Bydliště: kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eXpansion »

Smith píše:já nakupuju na czechcomputer.cz a alzasoft.cz
do kameného obchodu zajdu jen někdy když potřebuju něco co by se mi přes net vyplatilo (CDčka, nějaký ten kabel,...).
jo jo cyechcomputer rulez :D fakt nejlepsi obchod co znam
AMD AthlonXP 2000+ @ 160x12,5=2000Mhz Chladič BOX; Shuttle AN35N Ultra - nVidia nForce2 Ultra; DIMM DDR 2x256MB = 512MB 400MHz CL3.0 @ 320Mhz 2,5-3-3-6; Sapphire Atlantis ATI Radeon 9200 64MB DVI; Genius VideoWonder PRO III; Maxtor DiamondMax Plus 9 6Y080L0 - 80GB;CD-RW Lite-ON LTR-52327S (52x/32x/52x);DVD-ROM - Asus DVD-E616P1; Logitesh MX510
bigbalu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigbalu »

eXpansion píše:
Smith píše:já nakupuju na czechcomputer.cz a alzasoft.cz
do kameného obchodu zajdu jen někdy když potřebuju něco co by se mi přes net vyplatilo (CDčka, nějaký ten kabel,...).
jo jo cyechcomputer rulez :D fakt nejlepsi obchod co znam
potvrzuju, dneska jsem si tam objednat TV kartu, jsou tam docela příjmí, alespoň při objednávkách. Uvidím, jaké to bude, až bych jí chtěl reklamovat :lol:

Jinak mají levné ceny a docela solidní výběr
Smith
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2004
Bydliště: někde u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smith »

bigbalu píše:
eXpansion píše: jo jo cyechcomputer rulez :D fakt nejlepsi obchod co znam
potvrzuju, dneska jsem si tam objednat TV kartu, jsou tam docela příjmí, alespoň při objednávkách. Uvidím, jaké to bude, až bych jí chtěl reklamovat :lol:

Jinak mají levné ceny a docela solidní výběr
Reklamace u CzechComputeru je úplně v pohodě. V únoru se mi podělal deska, tak jsem jim napsal co mi to dělá a že je to na 99,9% deskou, hned odpověděli ať jim desku pošlu že to otestují. V pondělí jsem to poslal a pátek jsem měl doma novou desku. Prostě CzechComputer je nejlepší a mají snad nejlíp udělaný web.
# Desktop [Ryzen 9 5950X, 128 GB RAM, GeForce GTX 1660 Ti, 5x SSD, 3x Dell UP2716D(A), W11 Pro]
# Notebook Dell XPS 13 [i7-7500U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, W11 Pro], Apple MacBook Air 13" [M2, 16 GB RAM, 512 GB SSD]
# Home Server [2x E5-2630 v3, 128 GB RAM, WS2019] # Storage Synology DS1815+ [24 TB RAID6], Synology DS1819+ [24 TB RAID6, 10 GbE]
# Samsung Galaxy S23 Ultra # Canon EOS R5, Canon EOS 3, Canonet QL17 G-III, Bronica SQ-A # www.photosmith.cz
JanoF
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. led 2004
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JanoF »

-HNY- píše:většina jou hajzlíci co vychvalujou Manli FX5200 64b a ještě tvrdí, že je GF4Ti pomalejší :lol:
(A pak se divíme kde to ti lidi berou)
toto dobre poznam ale mam este lepsi pripad raz som videl v jednom obchode s kompami zostavu a jeden zakaznik sa ho pytal na nu a bola tam grafika atina 9000 a predajca mu vravel ze ta karta mu vydrzi aspon 2-3roky ze si zahra natom aj potom hocijaku hru :lol: :lol: :lol: tak som sa zasmial zobral cd a siel do fachu :)
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

Smith píše: Prostě CzechComputer je nejlepší a mají snad nejlíp udělaný web.
Za "nejlíp udělanej web" si moc nekoupíš a skladem maj defakto kulový :x :razz:
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“