Kde nejčastěji kupujete HW?

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od heroik »

Taky jsem slyšel od strýca že s alfou skončil :/ Ale tvrdí že jejich úrověn šla dolů už s přichodem finanční krize..

kotas> jen do nich
vernys
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. led 2010
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od vernys »

czc někdy alza a při osobním odběru objednávám u TS Bohemia (mají pobočku v LBC :) ) můžu se zeptat na nějaké zkušenosti s reklamacemi u TS bohemia??
Moje pc Nvidia Geforce GTX 570 800/2000,AMD PHENOM II X4 965 4GHZ,KINGSTON 4GB 1600MHZ DDR3,FORTRON BLACK POWER 750W,GIGABYTE 790XTA-UD4,WD CAVIAR BLACK 1TB,EUROCASE MONSTER 9002....BENQ G2420HDBL


Kllrt a Rox Cox jsou moji kamarádi
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od Bez_n1ck »

CZC nebo Alza, záleží, kde maj to, co chci. Pokud nejsou ceny úplně mimo, beru CZC (kvůli kvalitnějším reklamacím)


//edit Wilik - promaz OT
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
orfeus4free
Nováček
Nováček
Registrován: 16. kvě 2011

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od orfeus4free »

je to presne tak jak pisete, alfa šla do pr...

V Ostravě doporučuju nextcomp ( na začátku stodolní ).

alfa http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?eid=104145 9025 kKč vč. DPH

nextcomp, stejné komponenty 8 150 Kč vč DPH

nebo třeba

http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0BV4YT14GS

vs

http://www.nextcomp.cz/main.aspx?cls=Pr ... _id=192190

atd...

však si to porovnejte, jak alfa odírá lidi ..
Your son has been corruptet by sin!
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od LiveBomb »

Nic proti, ale ten rozdil cen je minimalni. Taky si uvedom ze ta "zlodejska" alfa je taky nekolikanasobne vetsi, jen si vem jakej si drzej sklad v obchodni zone a podle toho taky vypada dostupnost zbozi (na pojem "externe skladem" sem haklivej). Takze to jestli za grafiku/monitor etc.. dam o 50,- vic s tim, ze druhej den je to na ceste ke me (vyzvednu si to cestou z prace) je pro me teda spis cena za pohodlnost nez odrbavani ...
Imho. ten nextcomp nema skladem nic moc krom toho co maj na ty prodejne ...

jinak k tematu:
imho. ty velky shopy dou do kytek vsechny, hlavne co se pristupem k zakaznikovi tyce, takze zacinam zvazovat moznost odberu v zahranici ...
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od heroik »

Porad nakupuju u alfy...nemel jsem tam zatim problem, navic ted jeste celkem rozsirujou sortiment (treba i Sladké podprsenky :-D ) takze cim vic tam toho muzu nakoupit tim lip. Ja jsem spokojenej :)
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od LiveBomb »

Me naopak tyhle "nakupaky" vseho druhu odrazujou...
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
Shakall605
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2011
Bydliště: Vidíte ten palác? Tak tam ne. (Ostrava)

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od Shakall605 »

heroik píše:Porad nakupuju u alfy...nemel jsem tam zatim problem, navic ted jeste celkem rozsirujou sortiment (treba i Sladké podprsenky :-D ) takze cim vic tam toho muzu nakoupit tim lip. Ja jsem spokojenej :)
ty si asi, nebyl na reklamačním že? (řečnická otázka) :wink:
Tonda1993
Nováček
Nováček
Registrován: 25. črc 2011

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od Tonda1993 »

já nakupuji v T.S Bohemia... je skoro vše skladem, co potřebuji.... a mám to taky po cestě, 4 dni za 14 dni.. :D
jinak tam mám slevy.... a reklamace záleží na koho narazíte.. je tam jeden opravdu protivnej chlap... ale jinak taky OK... ale co je opravdu otřesné tak to čekaní než přijde člověk na řadu...

+ Mám slevy...
+ Mají hodně věcí skladem...
+ Mají hlavni pobočku v Olomouci...
+ Dost produktů mají vystaveních...

- Čekaní...
Za chyby mě hned nekamenujte! :D
Člověk se furt učí i na smrtelné posteli!
Každý má svůj názor!
Sheep-Master
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. lis 2005
Bydliště: Sázava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od Sheep-Master »

vždycky jsem nakupoval u CZC a zatím to nehodlám měnit páč ten zelej skřítek (evidentně je po vopici nebo mu je špatně) mi je silně nesympatickej :mrgreen:
C2D E6600@3,4GHz + AC Freezer, GIGABYTE P35 DS3, 2x2GB A-DATA 900Mhz, SAPPHIRE HD4850 750/2200 + Accelero S1, Samsung F3 1TB, SB Audigy 4, Corsair HX520, TT Swing, LG 24" 245WP-BN

Lenovo Thinkpad W500 + SSD Intel 320 120GB + 9 Cell Battery
wallot
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 01. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od wallot »

posledni dobou vice Alza nez CZC. Po prestehovani mam tam mam kousek a reklamace za posledni dobu uplne bez problemu. kdo to ma levnejsi a skladem tam to koupim pokud je rozdil v cene maly tak alza protoze ji mam bliz a lip se tam parkuje (pro zbozi jezdit do pocernic) ale i v holesovicich se parkuje lip nez v czc
Lenovo Legion 7 5800H/3070, Corsair K100 MX Speed, Logitech G604, MSI MPG ARTIMIS 323CQR + LG 27GL650F-B + Dell P2717H, Logitech G733
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od Don »

mistni "kamen kseft"... je o par stovek drazsi nez nase velke "samosky" na HW, ale to pro me neni dulezite. sluzby, domluva, individualni pristup a dalsi vlastnosti jsou pro me dulezitejsi.
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
Václav Sedlář
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. dub 2006
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od Václav Sedlář »

Nakupoval jsem u TS bohemia (maj u nás v LBC pobočku), a taky u czc, ale po výměně personálu u TS bohemia už nakupuju jen u czc. Naštěstí otevřeli v LBC také pobočku...
flanker
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 13. pro 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od flanker »

Klasika Alfa computer v Brně, někd TS Bohemia a pak na speciální věcičky Alphacool.cz. Něco málo jsme zkoušel přes net i v Alze a CZC.
ROG Power PC1:AMD Ryzen 7 5700X, Crosshair VII Hero, ROG Ryuo II 360, 512GB NVMe+500GB Samsung SSD, 2x 16GB GSkill TridentZ Neo RGB 3600 MHz, Dual RTX 2060,CM V750, Lian Li O11 Dynamic XL. PC2:AMD FX-8370, Silentium Fera, Asus 970 Pro Gaming/Aura, 240GB SSD HyperX 3K, R9-270X OC, 2x 4GB GSkill RipjawsX 2400 MHz, Corsair AX750, Bitfenix Pandora
Sigtless
Černá karta
Černá karta
Registrován: 18. črc 2009
Bydliště: Hodonín

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od Sigtless »

Letos jsem delal upgrade PC komponenty jsem nakupoval prevazne v alfacompu a docela me namychla neochota prodavacu v tomto obchode.Navstivil jsem osobne jak prodejnu vBrne tak prodejnu v ostrave a opravdu hruza.Na to ze jsem jim v brne nechal 12k a v Ostrave 5k se tvarili jako bych je obtezoval svou pritomnosti no proste hruza.Hold nas zakaznik nas pan uz davno neplati.


Navic prodavajici v ostrave netusil ze Crucial dela nejake pomalejsi verze SSD a cumel na me jako ze jestli nahodou nejsem debil.
Raxume
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. srp 2012
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od Raxume »

Vzdy nakupuju v TS bohemii, mam to 1 km od domu, zadny problem s nima neni.
jerryxlol
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. zář 2010
Bydliště: Hradec K. - Brno

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od jerryxlol »

CZC :) v brne
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od Suke001 »

T.S.Bohemia 8)
flanker
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 13. pro 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od flanker »

jerryxlol píše:CZC :) v brne
tam jsme ještě nebyl, jak tam mají velkou kamennou prodejnu? Nebo s ejedná pouze o výdejní místo?
ROG Power PC1:AMD Ryzen 7 5700X, Crosshair VII Hero, ROG Ryuo II 360, 512GB NVMe+500GB Samsung SSD, 2x 16GB GSkill TridentZ Neo RGB 3600 MHz, Dual RTX 2060,CM V750, Lian Li O11 Dynamic XL. PC2:AMD FX-8370, Silentium Fera, Asus 970 Pro Gaming/Aura, 240GB SSD HyperX 3K, R9-270X OC, 2x 4GB GSkill RipjawsX 2400 MHz, Corsair AX750, Bitfenix Pandora
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Kde nejčastěji kupujete HW?

Příspěvek od Wilik »

Na Krenove maji asi 150 m2, maji tam spoustu vystaveneho zbozi, jestli se da rovnou na miste neco koupit netusim - nezkousel jsem, vzdy jsem jen vyzvedaval.
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“