Obermaier

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
-Vladimir-
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. bře 2016
Bydliště: SZ od Dačic / jižně od Brna

Re: Obermaier

Příspěvek od -Vladimir- »

dyť to kopíruje od Toma Šulce (Kamikadze), kdyby to byl origoš podpis tak by i stál za to, jenže toto je kopie... Asi jako většina čínských výrobků kdysi dávno...
ignorelist: Stratos (již trvale)
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Obermaier

Příspěvek od Hladis »

Me se vždy honi hlavou, zda v tech diskusich nejsou vetsi sasci, nez dle diskuteru sam autor clanku, pod kterym diskutuji a kteremu generuji ctenost. Best je hned post
čekal jsem kdy to příjde.
Přečetl jsem nadpis a ani nečtu dál, výblitek už jen podle nadpisu.
Clanek udajne necet, jen nadpis, ale klikl na nej a musel se podelit s komentářem v diskusi, jaky je to vlastne vyblitek. To je zablesk geniality :roll:
Obrázek
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Obermaier

Příspěvek od Behemot »

No, komentáře jak jsou nastavený znamenají „přečtení“ aspoň poslední kapitoly, takže efekt splněn…
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Obermaier

Příspěvek od blaho »

Vladimir, šak mam to skopirovane od Kamikadzeho, proste mi to prišlo trefne
Hladis :thumbsup:

PS: aj Obrik sa zapojil :D
Obrázek

* v každom pripade sa tešim na Obrov test Zenu
to bude diskusia a asi aj nárekov :-D
PET5
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2006
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Obermaier

Příspěvek od PET5 »

Opravdu platí Oberhater = Obermaier?
CPU: Intel i9-10900K, MB: NZXT N7 Z590, AIO: NZXT Kraken X63 RGB, RAM: Kingston 2× 32GB DDR4 3200MHz CL16 Fury, Disky: 1× SSD 1TB + 2x WD HDD 3TB, GPU: EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, PSU: Cooler Master V1200 Platinum, CASE: NZXT H7 FLOW, OS: Windows 10 PRO 64 bit, Repro: Creative GigaWorks T20 Series II, Monitor: DELL UltraSharp 30" PremierColor UP3017 2560x1600. Alternativně: Apple MacBook Air / iPad Pro + Apple Pencil / iPhone 12 Pro Max
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Obermaier

Příspěvek od blaho »

nie, veď to som dal zo žartu ...
Ale ozaj zabavna diskusia tam je :)
webwalker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. úno 2010
Bydliště: Buranov vedle Prahy

Re: Obermaier

Příspěvek od webwalker »

@blaho: Ty jsi prostě jen vidlák bez vlastního rozumu

Obermaier = záruka naprosto tragických recenzí a nekvalitních (často opsaných) článků se zaručenou vysokou čteností jeho příznivců i odpůrců.
Chtěl bych se stát profesionálním pískačem. Už teď jsem v tom sice hvězda, ale chtěl bych se ještě zdokonalit a začít se tím živit.
GPUreport.cz
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Obermaier

Příspěvek od Hladis »

Když vynecham (ne)kvalitu OBRovych clanku, tak nejsmesnejsi jsou prave ti odpurci a adoranti. Uz jen tim, ze generuji slusnou ctenost a ještě maji potrebu ze sebe udelat v diskusi vetsi sasky, nez autor sam. Tim vlastne autora podporují. Ostatne z toho zije další traged DD. Pro nektery je holt tezky proste na to neklikat a ignorovat to. Nemuzou si pomoci. Diskuteri se tak stavaji soucasti cely vtipny tragedie.
Obrázek
yuri.cs
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. led 2007
Bydliště: hl.m. piva
Kontaktovat uživatele:

Re: Obermaier

Příspěvek od yuri.cs »

Je to snadne - nechodit na weby, kde pisou clickbaiteri. Osobne jsem na PCT prestal chodit v dobach, kdy se k Obrovi pridal Koci, nebo jak se jmenoval.

Neklikat na odkazy vedouci na web, neklikat na clanky a nedejboze, nepsat do diskuze. Taky je fajn mit vzdy uBlock ON a jen na normalnich webech mit rule na OFF.

PCT s Obrem si muze podat ruku s DD, Diit blogy, AMDZone, WCFTechem, atd...
It will be amazing in case after 10GHz we will see 20GHz, 30GHz and so on, just like we witnessed the thorny way from 10MHz to 33MHz in the eighties. -xbitlabs.com
-Vladimir-
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. bře 2016
Bydliště: SZ od Dačic / jižně od Brna

Re: Obermaier

Příspěvek od -Vladimir- »

lepší bude vyčlenit pro Obra dceřiný web, navrhnout název a hlasovat...

Víceméně bude to samé co PCT, jen s tím že tam bude moct psát pouze Obr...
ignorelist: Stratos (již trvale)
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Obermaier

Příspěvek od Behemot »

yuri.cs píše:Je to snadne - nechodit na weby, kde pisou clickbaiteri. Osobne jsem na PCT prestal chodit v dobach, kdy se k Obrovi pridal Koci, nebo jak se jmenoval.

Neklikat na odkazy vedouci na web, neklikat na clanky a nedejboze, nepsat do diskuze. Taky je fajn mit vzdy uBlock ON a jen na normalnich webech mit rule na OFF.

PCT s Obrem si muze podat ruku s DD, Diit blogy, AMDZone, WCFTechem, atd...
Hm, supr. A co jako zbude? Haló noviny?
yuri.cs
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. led 2007
Bydliště: hl.m. piva
Kontaktovat uživatele:

Re: Obermaier

Příspěvek od yuri.cs »

Behemot píše:Hm, supr. A co jako zbude? Haló noviny?
Urcite by se ti libil Der Stürmer, ale mne ne.

Radsi budu cist blog Franty od vedle, nez clickbait vydavany za "news server".
It will be amazing in case after 10GHz we will see 20GHz, 30GHz and so on, just like we witnessed the thorny way from 10MHz to 33MHz in the eighties. -xbitlabs.com
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Obermaier

Příspěvek od Behemot »

tak určitěěě
-Vladimir-
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. bře 2016
Bydliště: SZ od Dačic / jižně od Brna

Re: Obermaier

Příspěvek od -Vladimir- »

to se tu zas vyrojil off-topic... neřeší se tady náhodou Obrhujer a jeho trolling?
ignorelist: Stratos (již trvale)
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Obermaier

Příspěvek od Behemot »

Von už svůj blogísek kdysi míval, ne? Asi to moc neneslo, že je zpátky, to nevidím jako řešení. Krom toho, ten šrot prostě nese návštěvnost a to je hlavní metrika, že…nakonec by to dopadlo tak, že zruší recenze, protože tam je poměr mizernej, zůstanou jen mizerný překlady a na subdoméně obr.pctuning.tyden.cz tentononc, jako všechny ostatní weby, to asi moc nepomůže.
-Vladimir-
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. bře 2016
Bydliště: SZ od Dačic / jižně od Brna

Re: Obermaier

Příspěvek od -Vladimir- »

A to že z prémií musí ještě odečítat tak to PCT evidentně také pomáhá...
ignorelist: Stratos (již trvale)
havli
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. zář 2009
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Obermaier

Příspěvek od havli »

Navstevnost a prachy z reklam jsou na prvnim miste... vsechno ostatni je na vedlejsi koleji. Recenze jsou mnohem pracnejsi nez tyhle namety na flame + ohodnoceni autoru je... rekneme malo motivujici. Tak co pak zbyde, ze.
Ryzen 9 5900X ; Asus Prime X570-P ; 32 GB DDR4 3000 ; Gainward RTX 3060 ; MX500 500 GB, 4 TB + 6 TB HDD ; Dell G3223Q
Retro PC: Core i3-3250, Quadro 5000, 4 GB DDR3, X-Fi, WinXP + 7 x64; Pentium 4 3.06 @ 3.33 GHz, Voodoo5 5500 AGP, 512MB DDR, Audigy, Win98SE; VIA C3 1000, 512MB DDR, ESS Solo-1 + DreamBlaster X2 GS, Win98SE & DOS
Retro PC: Celeron 220, Voodoo4 4500 PCI, 512MB DDR2, Win98SE; 2× Pentium Pro 233/256, Voodoo Graphics, 1024MB EDO, AWE32 28MB (CT3980), Win98SE & DOS
Retro NTB: IBM ThinkPad 600, ThinkPad T20; Toshiba Satellite Pro 430CDT, 460CDT, Portege 3010CT
HW museum.cz - muzeum grafických karet a procesorů
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Obermaier

Příspěvek od Behemot »

Málo motivující, no…stačí to říct na rovinu, u kvalitní recenze se dají stihnout tak ty 4 kusy měsíčně (5-6 úplně max), už jen proto, že pak je to pakárna a leze to na mozek, takže to nedá ani na minimální mzdu :roll: Se kterou člověk v Praze přežije tak v podnájmu s 5 lidma o špagetách s kečupem, maximálně si k tomu jednou tejdně vylejt hlavu. Tak co se kdo diví, že to nikdo nechce dělat, jak se zvýšily minimální mzdy (a samozřejmě daně), tak pod kilo už nikdo nevezme ani za kliku, tady furt visej brigády za 140 na hodinu a víc. Když si to rozpočítám na hodinu, tak mi to možná tak nějak vyjde, ale bohudík že to nějak hrnu pod firmou, protože jinak by mi to vyšlo tak akorát na nájmy. Teď je trochu zajímavá zakázka vedle, takže tomu dávám přednost a recenzí teď bude míň, protože tady za měsíc-dva votočím tolik, co na recenzích za víc jak půl roku…takže taky konečně nějaký prachy zpátky do firmy :roll:

Ale divím se, že jelikož to je víceméně paušálně stejný, tak že vycházej třeba myši jen jednou měsíčně, a ne dvakrát týdně. Takovejch „recenzí“ myší jako tady jsou bych zvládl udělat měsíčně klidně deset a to už by byl jinej vejvar :-D To dávaj v mekáči tolik, že se do toho nepustí víc věčnejch studentů? Nebo jenom ty myši prostě nechoděj? Se mi nechce věřit, trh je přesycenej na sračku, výrobci udělaj cokoli aby prodali víc.
Pavel.P.
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 28. lis 2005
Bydliště: UHB

Re: Obermaier

Příspěvek od Pavel.P. »

No, ta jeho poslední novinka ohledně Zenu byla trefná, ze začátku psal srance, ale ke konci to pěkně dal dohromady.

Nicméně jiné věci, co píše, stojí opravdu za to... Nevím jestli se tím plní jeho vlhké sny o popularitě zde na PCT a PCTF :mrgreen:

Nejvíce se mi líbí jeho úvaha, nemáš v PC intel za 30K a gpu taky za 30K = jsi socka. Osobně bych si tam mohl narvat ještě dražší věci, ale proč to dělat, když u PC nesedím a mám jiné aktivity že... :lol:

...
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Obermaier

Příspěvek od Behemot »

No, asi tak, osobně mám práh asi na PC současnýho auta. Jak je nějaká blbá kartička dražší, tak mi přijde něco hodně špatně…

Pochopím to samozřejmě pokud na té grafice někdo dělá něco, co ho živí, jako ostatně i tím autem dopravuju zboží, ovšem jinak ne. Ale už vůbec ne ty kombinace s papírovou skříní a zdrojem za litr, protože na nic jinýho už nezůstanou love :roll: Takže pro mě je tím spíš blbec čím víc se takovejma nesmyslama vohání :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“