Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovnovnou

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od durod »

to vim, ale z praktickych duvodu pouzivam chrome, kuli synchronizaci vseho mozneho od uctu, pres maily, kontakty, hesla, kalendare atd...
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
fortress
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. pro 2005

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od fortress »

Mateřskej grunex.cz vypadá o něco líp a přijde mi i přehlednější a rychlejší v načítání.

Nicméně já už chodím hlavně do fóra, to doufám zůstane tak jak je.
7800x3D, Gigabyte X670 Aorus Elite , 32GB DDR5 6000mhz CL30, Gigabyte Gaming 4090, 1TB WD Black S850, Samsung 970 Evo 500GB + storage.
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Wlkus »

Nene fórum nezůstane ušetřeno, taky přijde upgradovací akce :-)

Ale tam je to jen o přechodu na novější phpBB a příslušnou novější šablonu, která je nejblíž tomu, co je teď s nějakými barvičkami a responzivitou. Jen teda časem přibudou reklamy, ale měly by být jen okolo obrazovky, nic v obsahu. Doufám...
PCT BOSS
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Woyta »

Hranatý designy moc nemusím ale už se zase pomalu vrací zpět zaoblené, tak třeba za pár let. :D

Za mě v Dark modu mi přijde orámování článků poněkud málo kontrastní. Jen tenká linka světlejší šedé mezi stejnými odstíny tmavé. V případě Light modu je tohle oddělení výraznejší protože vnitřek rámečku není stejnou barvou jako pozadí. Možná by šlo vnitřek rámu vyplnit stejným odstínem jako je u novinek a novinky zvýraznit o trochu světlejší šedou. Je to přeci menší plocha než u článku.
kaktuss
Nováček
Nováček
Registrován: 27. lis 2012

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od kaktuss »

Nepaci sa mi, ako su spracovane Novinky. V starej verzii boli vsetky vypisane pekne pod sebou. Teraz musim na kazdu samostatnu novinku kliknut. Cele zle a dovod, preco po tolkych rokoch prestat chodit na pctuning.
flukes
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. kvě 2004
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od flukes »

No to je hnus!
CPU i7 10700k@5000/1.3V, Noctua NH-U12P SE2, Asus ROG STRIX Z490, SSD M.2 Samsung 970 EVO plus 1TB, HDD 3TB, 2TB, Patriot VIPER Steel 16GB DDR4 4400, GeForce RTX 2080 Ti Phoenix GS 11GB GDDR6, Pioneer BDR-0Ś09XLT, Samsung SH224, 22" LCD Acer XB252Q Predator, CoolerMaster HAF 942, EVGA 1000 P2
HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od HafanPetr »

beta.pctuning.cz vás žádá o souhlas s používáním vašich osobních údajů...
Díky nechci :sad: podobné stránky automaticky mažu ze svého prohlížeče.
Xnovic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. zář 2007
Bydliště: Plzeň

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Xnovic »

Mě se nový vzhled taky moc nelíbí. Reklama mi tak nějak nevadí, ale ne agresivní, celoobrazová.. To je fakt nepříjemný.

Další věc, co mi vůbec nevyhovuje je to, že když dám na mobilu položku hardware, tak mám automaticky zaškrtnuté všechny kategorie, pokud chci vybrat jen určitou kategorii, tak musím odškrtat všechny ostatní. Je to opravdu otravné.
CPU:Ryzen 7 5800xMB:ASUS ROG Strix X570 - F GamingChladič:Noctua NH-D14 RAM:Kingston HyperX Black 2x16Gb 3600MHzVGA:Asus RTX 3080 TUFCase:ASUS ROG Strix HeliosHDD:Samsung 960 Evo 500GB+2TB WD Red+2TB SSD AData+4TB Seagate Zdroj:EVGA Supernova P2 1000W
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od orgasmic »

Musím říct, že přestávám PC tuning číst a chodím už jen na fórum. Ten nový design je otřesný a vypadá zastaraleji oproti původní verzi.
Asus Rog Strix G18
Xnovic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. zář 2007
Bydliště: Plzeň

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Xnovic »

Celkem by se hodila anketa o tom, jak se lidem nový vzhled líbí.
CPU:Ryzen 7 5800xMB:ASUS ROG Strix X570 - F GamingChladič:Noctua NH-D14 RAM:Kingston HyperX Black 2x16Gb 3600MHzVGA:Asus RTX 3080 TUFCase:ASUS ROG Strix HeliosHDD:Samsung 960 Evo 500GB+2TB WD Red+2TB SSD AData+4TB Seagate Zdroj:EVGA Supernova P2 1000W
Jarko01
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. bře 2005
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Jarko01 »

Mna by len zaujimalo, ci pripomienky, ktore tu padli od mnohych pripadne navrhy na vylepsenia ...... bude sa nimi redakcia PCT aj zaoberat, alebo si proste pojde to svoje a nezaujem? Dakujem.

Za mna osobne: nespokojnost, a nie je to o zvyku. Na rovnakej ploche teraz vidim podstatne menej informacii nez predtym (a to mam doma 16:10 monitory).

J.
Gigabyte EP35-DS3 rev. 2.1, iC2D E8400 @ 3.6GHz, Corsair XMS2 4GB RAM, ATi HD2400Pro, 24" Samsung 245B
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od madPav3L »

orgasmic píše:Musím říct, že přestávám PC tuning číst a chodím už jen na fórum. Ten nový design je otřesný a vypadá zastaraleji oproti původní verzi.
Také jsem odstranil web PC tuning ze záložek, které navštěvuji každý den, ponechávám jen forum, dokud se tu neobjeví, že se to nějak výrazně zlepšilo :!:
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
nothing_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. lis 2014

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od nothing_ »

Tak zase dalsi projekt ala new design. Ako ja neznasam responzivny dizajn, vsetko to uplne oreze a zneprehladni. Nepomozem si, ale asi som stara skola, mne vyhovuje vsade desktop pohlad aj na mobile a radsej si zazoomujem. Robim to na vsetkych weboch.

Ale ok, snad to date nejak dokopy. Najvacsi problem je, ze ludia si uz na nieco zvyknu a vzdy je lepsie mierny redizajn temy, co uz funguje ako zcela novy look.

Ako bolo spominane nutne natiahnut main body pre text, aby sa viac contentu zmestilo. Dalsia vec, co ma na desktop irituje je moc velky font-size pre H1 a H2 v clankoch, vedel by som si to predstavit H1 z font-size: 1.75rem na 1.4rem, to iste H2. Dalsi velky size font pre novinky v pravo, zbytocne velke, co robi text pre mna neprehladny 1rem na 0.9rem. Hlavny text pre p odstavce by som tiez zmensil 1rem na 0.9rem a hlavne zmensite ten line-height co sa prelina aj na komenty plus text z 1.5rem na 1.35rem. Su to banality, ale pre mna je o trochu mensi text a mensie riadkovanie hned prehladnejsie.
COOLING: EKWB | CPU: i7 10700k | MB: ASUS ROG STRIX Z490E | CASE: Fractal 7 ( 7x Noctua NF-F12 Chromax ) | GPU: EVGA RTX 3080 XC3 ULTRA 10GB | RAM: G.SKILL 16 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB | SSD: Samsung 970 PRO NVMe M.2 512GB @ EKWB M.2 Heatsink + Samsung 840 PRO 128GB + Samsung 850 EVO 500GB + Crucial MX500 2 TB | PSU: Corsair 750RM | AUDIO: Creative Sound Blaster Z + Audioengine A2+ | LCD: Dell U3417W | KEYBOARD: Logitech G413 Silver | MOUSE: Razer Mamba | OS: Win 10 PRO 64-bit | PHONE: Xiaomi Mi 10 PRO 256GB
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Octopuss »

Nejsi sám. V posledních 5+ letech se prostě všichni zbláznili, a čím plošší, barevně vyblitější a nepřehlednější, tím lepší. Nevím kde se tenhle trend vzal a proč ho z mobilů začali tlačit i na PC, ale je to rakovina webu.
martinmiro
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. čer 2013

Re: Návrhy na články

Příspěvek od martinmiro »

novy web pc tuning je strasny. zial, musim si najst iny web, toto fakt sa neda citat , na mobile duplom.
r7- 5800x , 2x16gb ddr4-3600 corsair venegance rgb pro cl16 , gigabyte x570 elite , rtx 4070 ti msi gaming x trio , samsung odyssey g7 28" 4k-144hz, monitor samsung odsyssey g5 3440x1440 -165hz, 55" samsund neo qled 4k 120hz , m2 sdd sk hynix platinum p41 1tb gen4 7000mb/s pci4 ,seasonic focus gx 750w 80 gold plus 90% eff, hybrid silentfan controll, big tower thermaltake view 51 tg snow argb tempered glads 4mm lexar 620 512gb m2 , 2x sata 960 samsung 512gb
Wlkus
Šéfredaktor PCT
Šéfredaktor PCT
Registrován: 04. zář 2006

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Wlkus »

Xnovic píše:Další věc, co mi vůbec nevyhovuje je to, že když dám na mobilu položku hardware, tak mám automaticky zaškrtnuté všechny kategorie, pokud chci vybrat jen určitou kategorii, tak musím odškrtat všechny ostatní. Je to opravdu otravné.
Dobrý point, díky, předám programátorům, že takhle to není ideální...
Jarko01 píše:Mna by len zaujimalo, ci pripomienky, ktore tu padli od mnohych pripadne navrhy na vylepsenia ...... bude sa nimi redakcia PCT aj zaoberat, alebo si proste pojde to svoje a nezaujem? Dakujem.

Za mna osobne: nespokojnost, a nie je to o zvyku. Na rovnakej ploche teraz vidim podstatne menej informacii nez predtym (a to mam doma 16:10 monitory).
Mám dojem, že od první beta verze, která měla o 1/4 užší šířku pro text, jsme se docela posunuli? Hustotou textu, pokud zapnu adblock a neprudí tam reklamy, jsme odhadem na 90% hustoty obsahu starého PCT. Proti tomu, jak to bylo natažené původně je to docela slušný pokrok.
Xnovic píše:Celkem by se hodila anketa o tom, jak se lidem nový vzhled líbí.
Anketu nahodím po víkendu, ještě se ladí věci, tak chci feedback až k verzi webu po jejich nasazení.
PCT BOSS
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Dzin »

Wlkus píše:
Dzin píše:Nelíbí se mi to, vypadá to celé, jako agregátor reklam a eshop.
Jsem tu prakticky od počátku a za mě krok zpět, ale chápu, komerce je komerce...
Taky nejsem nadšený z množství reklam, ale to není věc, kterou bych mohl úplně ovlivnit. Navíc to stačí jednoduše vyřešit jakýmkoliv adblockem, jsme na technickém webu, snad to každý zvládne sám poštelovat ne?
Z nás ano, ale mnoho lidí co nejsou tak PC zdatní, nemají ani tušení, co je adblock a odejdou, když uvidí agregátor reklam a pod ním ukrytý PCtuning....
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Braňo1977
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. bře 2012
Bydliště: Bratislava

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od Braňo1977 »

Ja už čitam len forum, dúfam že ho nepokazia.
lian li pc-7nb, xeon 1231v3, scythe mugen5, 16gb ddr3 cl9 1600mhz, msi 4060 gaming x nv edition, crucial mx500 500gb, super flower leadex II 80 gold 650w, sound blasterx ae-5, mackie cr3, philips 246e7qdab
hornster
Nováček
Nováček
Registrován: 07. pro 2009

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od hornster »

Je to hnus. Ale to je v posledních 10 letech s nástupem telefonů už pravidlo všude ( až na pár vyjímek ) . Těžko můžu srovnávat se starým designem, když jste ho potichu odstranili a tak nemám možnost ho teď porovnat. "Všechno bude nové, krásné a lepší!" Ne nebude.

- spousta té nejbělejší bílé
- seznam novinek už není - jen samé klikání na titulky
- velká lišta s nabídkou nahoře, která se ani neskryje při posunování stránky dolů
- když kliknu na článek, tak ten je v "moderním" 5:4 poměru stran. Na mém 21:9 monitoru je to opravdová lahůdka
- spousta kapitol v testech, takže také spousta klikání ( ale to tu bylo vždy). Nejlépe to v poslední době vyřešilo asi zive.cz ( pouze pro "premium" uživatele ), kdy si jedním klikem mohu rozbalit všechny kapitoly bez nutnosti obnovit celou stránku
- fotogalerii bych ocenil aby šla automaticky do fullscreen a mohl jsem klikat na další a předchozí. A bez nutnosti načítat novou stránku

Zatím jsem s tímto designem přišel do styku jen na pár desítek minut, ale to je zase na metál. Stejně jako csfd.cz

Platforma Windows


Edit

Hustý. Vy máte nahoře i oranžový ukazatel jak jsem daleko ve článku. Tak to je super, rozhodně to ničemu nepřekáží a ani neustálý pohyb na sebe nepoutá pozornost. Něco jako ta "cool" raketka na czc.cz. Nic tak úžasného jsem nikdy neviděl. Bez toho by byl můj život jen poloviční
JirkaH
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Praha

Re: Beta PCTUNING.cz v novém kabátě a s vylepšenou strojovno

Příspěvek od JirkaH »

I já se připojuji k názoru, že nový web je výrazně horší než původní.
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“