Borci neflákáte se?

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
Kiki Lopez

Borci neflákáte se?

Příspěvek od Kiki Lopez »

:evil: Tak se mi zdá že za pár posledních týdnů asi moc nepracujete.Jeden článek za tři dny.To www.svethardware.cz se snaží víc. :evil: [/b]
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

treba delaji velky srovnavaci testy disku, grafik, tv-tuneru, zvukovek, repraku a monitoru :-D :-D
Jiri Drak
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Č.K.

Příspěvek od Jiri Drak »

ICE píše:treba delaji velky srovnavaci testy disku, grafik, tv-tuneru, zvukovek, repraku a monitoru :-D :-D
To by me docela zajimalo jestle je lepsi Audigy 2 nebo 120GB HD s 8MB cache :-D
MB Asus P7P55D-E, CPU Core i5-750@3700MHz, RAM 16GB, VGA Radeon RX Vega 56
xp master
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 30. kvě 2003
Bydliště: Perpignan, FR

Příspěvek od xp master »

Jiri Drak píše:
ICE píše:treba delaji velky srovnavaci testy disku, grafik, tv-tuneru, zvukovek, repraku a monitoru :-D :-D
To by me docela zajimalo jestle je lepsi Audigy 2 nebo 120GB HD s 8MB cache :-D
Bral bych ten HDD :-D
Jiri Drak
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Č.K.

Příspěvek od Jiri Drak »

Ja zas to Audigy :-D :twisted: :-D
MB Asus P7P55D-E, CPU Core i5-750@3700MHz, RAM 16GB, VGA Radeon RX Vega 56
xp master
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 30. kvě 2003
Bydliště: Perpignan, FR

Příspěvek od xp master »

K původní otázce : ne, neflákáme.
joro
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Neflákáme...

Příspěvek od joro »

Znáte ten horolezecký syndrom. Jdete na kopec a už už to vypadá že tam budete. Tak takhle nějak to běžně vypadá z velkými projekty a...

...takhle nějak u nás probíhá velký test základních desek který připravuje Honza Dudek (desky s čipsety Springdale a Canterwood). V přípravě je také megatest grafik (přesněji řešeno závislosti výkonu jednotlivých grafik na použitém procesoru), což sase děla Martin Stepanek. Pak tady jsou "desky do 3000K"...
Martajz
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martajz »

Asi to horolezecky prirovnani je nejlepsi, uz asi 10 dni se nekam splham a porad na ten vrchol nevidim. Zatim mam pocit, ze s tim testem zavislosti vykonu grafickych karet na CPU jsem na sebe usil docela slusnou boudu. Mam pocit, ze to je delsi nez sbirka zakonu, teda hlavne ty vysledky a pocet grafu je taky obrovsky. Ale snad to dokoncim tento tyden, jen jeste nejsem rozhodnut, jestli to bude pouze jedna velka recenze nebo to rozdelim do vice casti (treba dve- AMD/Intel nebo radsi cena do.... a nad.... nebo tak neco)
Mašinka na psaní a hraní:
AMD Athlon64 3400+, Watercooling,AOpen AK89 Max, Radeon 9800Pro, 2GB 400MHz RAM, system 2xRaptor v Raid 0, 2xSeatgate SATA 80GB v Raid 0, SATA Maxtor 160GB, PATA WD 200JB , ThermalTake 480W
Jája
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Jája »

Raději bych to viděl rozdělené podle ceny
Core i7 8700K , Asus Prime Z370-A, 2x8GB DDR4 3200 G.Skill TridentZ, GTX1060 6GB, Adata SX 8200 Pro 512GB, 120GB Intel SSD 320, 2x Crucial MX500 1TB, X-Fi Titanium, 22" LG W2252TQ, EK water blocks (CPU+GPU, DDC1+EKtop, NexXxos Pro III+II), Avance C001 Terminator, Seasonic Focus GX-650
Kiki Lopez

Tak už se těším

Příspěvek od Kiki Lopez »

:oops: Fajn tak to zatím vydržím.Ono je naprd když zase vytočím to drahé číslo od netu a kouknu se anenajdu tam nic lepšího než Procesor Price....... .Tak tam alespon prskněte něco ze světa nebo nějakou jinou blbost.Třeba i vtip pokud bude dobrej :-D :-D :-D
liquidfunk
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: PRIBRAM@FM
Kontaktovat uživatele:

Ty ses ale vul KIKI lopeziiiiii

Příspěvek od liquidfunk »

TZV_ KOMU SE TO NELIBI AT SI P...L POLIBI. Mas stovky jinych serveru tak bud si pockas na clanky a recenze s PCtune nebo pujdes jinam. Diru po Tobe zalepi tri novi 8)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Mám hotové 2/3 recenze desky Asus A7V600 s VIA KT600/VT8237. Myslím, že čtenáři PCT se mají na co těšit.
Suleky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Suleky »

specnatz píše:Mám hotové 2/3 recenze desky Asus A7V600 s VIA KT600/VT8237. Myslím, že čtenáři PCT se mají na co těšit.
doufam, ze tam bude poradny porovnani s nForce Ultra400??
nejlepe s 8RDA3+ :-D
It's free software and it gives you freedom!
netm@ster
Nováček
Nováček
Registrován: 03. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netm@ster »

specnatz píše:Mám hotové 2/3 recenze desky Asus A7V600 s VIA KT600/VT8237. Myslím, že čtenáři PCT se mají na co těšit.
Na VIAKT600 vam vite co? Nforce2 Ultra je furt rychlejsi. Jinak brzo si vyhodim tuhle site z bookmarku, protoze tady zdechnul pes. Jedna recenze za tejden a novinky obcas jedna za den. Je to tak spatne s novinkama nebo co? Kdyz se kouknu na http://www.bluesnews.com, tak mi pripada, ze jich par denne vyjde. Jinak tenhle stav sleduju i na jinych serverech, ale u vas je to snad uplne nejvic markatni. :x
Kiki Lopez
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 25. čer 2003

Už zase

Příspěvek od Kiki Lopez »

:x :x :x :x Jen co jsem napsal že se tady asi někdo fláká a následně se omluvil že už je to lepší tak zase chrápou.Buď máte rozdělaného něco velkého nebo nevim.Ale je celkem naprd když všichni děláte něco velkého a stránky týden zejí prázdnotou.Je sice pravda že když už se něco porouchá a Vy ten článek "otisknete" na net tak stojí zato ,ale ta doba?Rozdělte si práci a vykašlete se na nějaký :evil: procesor price :evil: a jiné hovadiny.Čus
Mám stroj , úžasné síly zdroj.
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“