Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Pro přihlášení použijte protokol HTTPS, dosavadní HTTP již nemusí dobře fungovat, viz ZDE.

Právě je ne 18. listopad 2018, 00:37

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 65 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět: Re: Jak nejlépe dostat digitální zvuk z PC do receiveru/DAC
PříspěvekZaslal v: po 25. leden 2016, 09:35 
Začátečník
Začátečník

nevyhody HDMI kabelu:
bez galvanickeho oddeleni, metalicke vedeni, odpor vodice, indukujicise bordel od okoli i vlasnim kabelem, vf odrazy, mizerny kodek na strane VGA karty protoze na zvukovku to nepripojis
vyhoda: fucking plug and play, nezlomis tak lehce, preneses i obraz.
nevim kde vznikly ty hemzy okolo optiky, navic, nechci te urazit ale vrazet velke penize do domaciho kina je jako tunit starou skodarnu, bude te to stat spousta prachu ale bude to porad jen skodarna. pokud chces kvalitku tak si sezen poradne aktivni studiove monitory a slusny prevodnik.

PříspěvekZaslal v: po 25. leden 2016, 20:57 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

ten "nejhorsi" Denon je skoro jako ten nejlepsi :D x2200 :) jen ma o neco mensi vykon a 1 vystup HDMI :D ... pomer funkce/cena/vykon idealni :) nebo mi klidne najdi jine AV za stejnou cenu se co umi vse stjne nebo vic :) no zvukovku na desce nechci nechavat. radsi bych si priplatil za neco trosku lepsiho

@amadrj: uprime? nemyslim ze bych potreboval totalni top kino. Doted jsem koukal na 30" LCD, takze to co chci mi prijde jako proste minimalni investice na neco lepsiho. Kino to nikdy nebude. Proste velkej obraz a kvalitnejsi zvuk. nic vic nic min. Az budu stavet kino v novym baraku, tak to bude uplne jinak naplanovany...

//edit:
jen by mi zajimalo proc je optika spatnej napad? takze mi chcete rict ze i mi staci jen lepsi HDMI kabel z PC GPU do AV a kdyz si pustim jen hudbu na pc nebo na netu tak to projde do AVecka? i kdyz me video obsah nebude vlastne zajimat?

CPU:Intel Core i5 2500k @ 4,7GHz - 1,27V Cooler:Thermalright Silver Arrow MB:Asus P8P67 B3 RAM:4x4GB Kingston HyperX 1600Mhz GPU: Gigabyte Radeon 6950 @ 6970 @ 940/1350 HDD:Samsung SSD 840 EVO 120GB, Samsung 1TB, Samsung 1,5TB, Seagate 2TB, Seagate 4TB Case:Thermaltake VH8000BWS Armor+ Mx PSU:Seasonic X-560 Gold Writer:Samsung SH-S223C Mouse:Razer Diamondback + Logitech MX 1100 Keyboard:Logitech Cordless Desktop Wave Pro

PříspěvekZaslal v: st 27. leden 2016, 21:43 
Nováček
Nováček

Dobré shrnutí, díky. Zamyslím se nad svým toslinkem...

PříspěvekZaslal v: po 7. březen 2016, 22:52 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

tak nakonec jsem pouzil jen HDMI kabel z grafiky do AVecka a pohodicka.

CPU:Intel Core i5 2500k @ 4,7GHz - 1,27V Cooler:Thermalright Silver Arrow MB:Asus P8P67 B3 RAM:4x4GB Kingston HyperX 1600Mhz GPU: Gigabyte Radeon 6950 @ 6970 @ 940/1350 HDD:Samsung SSD 840 EVO 120GB, Samsung 1TB, Samsung 1,5TB, Seagate 2TB, Seagate 4TB Case:Thermaltake VH8000BWS Armor+ Mx PSU:Seasonic X-560 Gold Writer:Samsung SH-S223C Mouse:Razer Diamondback + Logitech MX 1100 Keyboard:Logitech Cordless Desktop Wave Pro

PříspěvekZaslal v: st 28. červen 2017, 00:49 
Nováček
Nováček
Obrázek uživatele

Reptile napsal:
//edit:
jen by mi zajimalo proc je optika spatnej napad? takze mi chcete rict ze i mi staci jen lepsi HDMI kabel z PC GPU do AV a kdyz si pustim jen hudbu na pc nebo na netu tak to projde do AVecka? i kdyz me video obsah nebude vlastne zajimat?

optika je omezena, napriklad atmos neprotlacis.

Odpovědět na téma  [ 65 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 3 anonymních