Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je ne 25. říjen 2020, 18:18

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Xonar DX - ruseni radia
PříspěvekZaslal v: po 8. červen 2015, 18:13 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

Prendal jsem komplet PC (viz podpis) do nove bedny (Corsair Carbide 300r) a nastaly problemy.

PC je pripojeno pres 3,5mm jack ke starsimu receiveru (Kenwood KR-A3070), na dalsi vstup je pripojene druhe PC. Az dodnes vsechno fungovalo normalne, ale kdyz ted zapnu radio, tak z repraku leze jen sum. Vstup z PC funguje normalne. V momente, kdy odpojim Xonar od receiveru, radio zacne normalne hrat, stejne tak funguje kdyz pouziju integrovanou zvukovku.

Cili Xonar generuje extremni ruseni, coz killne prijem radia. Moje teorie je problem s uzemnenim - stara skrin byla zevnitr hole zelezo, takze zdroj, deska i karty byly spojene pres kostru. Nova bedna je komplet nabarvena, takze kontakt asi nebude. Samozrejme by ale vsechno melo byt uzemnene pres napajeci kabely (Xonar ma externi napajeni), potazmo pres desku. Letmym zmerenim je PCI bracket Xonaru spojeny se kostrou, je tam odpor v radu jednotek ohm, to by snad nemelo vadit.

Takze otazka je - co s tim? PC i receiver jsou zapojene do stejne zasuvky (to bylo i predtim), konfugurace i vsechno ostatni zustalo nezmeneno, akorat jsem vymenil case.

//edit. Trochu jsem zatahal za kabely a vyrazne se to zlepsilo. Asi jsem obvinil case nepravem. :) Skoro to vypada, ze do kabelu mezi PC a zesilovacem se indukuje nejakej bordel z monitoru. Zvlastni.

HW museum.cz - muzeum grafických karet a procesorů

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 4 anonymních