aktivni repro microlab 2+0 - zlobi(chrci/nehraje) levy kanal

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače a další.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Orist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. zář 2003
Bydliště: ČB
Kontaktovat uživatele:

aktivni repro microlab 2+0 - zlobi(chrci/nehraje) levy kanal

Příspěvek od Orist »

Ahoj všem,

zakoupil jsem si aktivní repro (Microlab B77) a po zapojení mi nefunguje levý reproduktor. Hraje buď velmi slabě(téměř není slyšet) nebo v něm nepříjemně chrčí a praská (hlavně, když zesílím zvuk).

Zkoušel jsem vyměnit propojovací kabel (dvojlinku) mezi reproduktory za dva jiné - nepomohlo.
Když kabel 3,5mm jack -> 2x cinch zapojím do druhého vstupu nebo prohodím levý a pravý cinch, problém stále přetrvává, proto si myslím, že tímto kabelem to také není.
V PC mám u zvuku nastavené stereo - širokopásmové kanály a vyvážení kanálů vyrovnaně (oba na 50). Zkoušel jsem repro připojit i k notebooku a mobilu a opakoval se stejný problém.

Je vadný levý reproduktor nebo zesilovač v pravém reproduktoru, tzn. že to je na reklamaci?

Ještě doplním: při přehrávání když úroveň zvuku pod 50%, hraje jen pravé repro, při zesílění nad cca. 50% se ozve levý, je výrazně hlasitější a nepříjemně chrčí, takže musím zvuk hned ubrat nebo reproduktor rovnou odpojit..
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: aktivni repro microlab 2+0 - zlobi(chrci/nehraje) levy k

Příspěvek od junglist »

Jelikoz jsi si overil, ze problem neni v kabelech ani ve zdroji zvuku a mas moznost reklamovat, tak snad neni co resit ne? (ano reklamuj)
Odpovědět

Zpět na „Zvuk“