PCTuning
http://pctforum.tyden.cz/

G930 a problém s nahráváním
http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=19&t=255307
Stránka 1 z 1

Autor:  ToxicTears [ st 24. květen 2017, 14:37 ]
Předmět:  G930 a problém s nahráváním

Zdravím všechny, rovnou říkám, že nevěřím, že by to někdo vyřešil ale otázka do éteru.

Původní sestava když jsem nahrával přes ReLive byla ASUS Xonar D1, sluchátka Cloud HyperX a vše se krásně nahrávalo. Jak hra tak i discord na pozadí a celá komunikace. Viz https://youtu.be/dvAo_DQ93ck zde je komentovaný závod, kde mám tak akorát zvuk hry a z pozadí komentář, co je slyšet.

Koupil jsem si nový sluchátka G930 od Logitechu, který jsem do USB, takže se tváří jako vlastní zvuková karta. Vše jsem si nastavil, abych měl akorát. Ve sluchátkách slyším hru normálně, mikrofon tak akorát jako předtím a lidi z pozadí mám taky akorát. Jenže od té doby co mám tyto sluchátka, tak záznam videa je tak 60% hlasitost hry, můj mikrofon přeboostěný a lidi na pozadí tak na 10%. Viz: https://www.youtube.com/watch?v=bN-YkRs ... .be&t=1460 komentovaný závod, kde komentář skoro nejde slyšet, ale v realitě je úplně v pohodě do sluchátek
a nebo pokec kompletně se vším: https://www.youtube.com/watch?v=ZKw48kmCmZc&t=5521s a je to prostě hrůza a nevím jak z toho ven. Zkoušel jsem i vypnout surround na sluchátkách, ze 7.1 software hodit stereo, ale je to ještě horší. Řekl bych, že ty zvuky na pozadí se nahrávají stylem, že mikrofon nahrává zvuk co jde ven ze sluchátek, z mušlí. Ale i když zakážu všechny zvukové karty okolo a nechám jenom G930 tak stejně nic. OBS jsem nezkoušel, ale tam to zase žere CPU při nahrávání a to je smrtelný.

Děkuji moc všem za jakýkoliv nápad.

Stránka 1 z 1 Čas je uváděn v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/