Sluchátka nehrají

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače a další.

Moderátor: CageJ

Zamčeno
Svata_Oresky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2011
Bydliště: Břeclav

Sluchátka nehrají

Příspěvek od Svata_Oresky »

Zdravím všechny.
Mám kombinaci zvukovky ASUS XONAR Phoebus SOLO a sluchátek Sennheiser GSP 350. Nějak jsem si při výběru nevšiml, že jsou do USB, což by ovšem nemělo nijak vadit a s pc by měly fungovat. Nicméně mi sluchátka nehrají. Když si otevřu soupis zvukových zařízení ve win10, tak tam jsou nastaveny jako výchozí a když pustím třeba mp3 tak u nich problikává sloupec, takže se tváří jako by fungovaly. Zkoušel jsem i zakázat sluchátka ze zvukovky, které tam jsou psány jako nepřipojené. Ovladače a utility zvukovky i sluchátek mám stažené aktuální ze stránek výrobců. Staré sluchátka, které mají klasický jack konenktor po připojení do zvukovky jedou. Musí se se ještě někde něco nastavovat? Děkuji za radu.
CPU:AMD Ryzen 7 5800X3D + Be quiet! DARK ROCK PRO4 MB:ASUS ROG STRIX X570-F GAMING RAM:G.SKILL 32 GB DDR4 3600MHz CL16 TRIDENT Z GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 4070 12 GB OC Zdroj:EVGA SuperNOVA G2 750W SDD:Samsung 870 EVO, M.2 250 GB + Samsung 860 EVO 1 TB HDD:WD -Blue EX 1 TB CASE:Phanteks Enthoo Primo Periferie: ASUS ROG STRIX Flare Cherry MX Red, CZ + Corsair Scimitar PRO RGB
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Sluchátka nehrají

Příspěvek od PKBO »

Ty sluchátka mají zvukovku v sobě, ten phoebus je ti tedy k ničemu - vyndej ho, zakaž i zvukovku na desce, pak zkus, zda ti to nějak pomohlo, mělo by stačit vybrat je ve správci zařízení..

Jednodušší by bylo je vrátit a koupit normální poslechová sluchátka do jacku s mikrofonem na stůl, kvalita bude jinde.
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Sluchátka nehrají

Příspěvek od Shaquille »

Zkus dat v nastaveni zvuku konfiguraci. Vyber 7.1 a dej test. Pokud ekvalizer bude ukazovat vybuzeni, ale ty neuslysis zvuk, tak bych tipoval vadu sluchatek, nebo kabelu.

Jesli mas jack - jack kabel, tak muzes zkusit propojit sluchatka primo se zvukovkou, nebo treba telefonem. Podle manualu vypada, ze maji sluchatka na kabel standardni 3,5mm jack (s podporou mikrofonu), na test by stacil i stereo.
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Svata_Oresky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2011
Bydliště: Břeclav

Re: Sluchátka nehrají

Příspěvek od Svata_Oresky »

Tak jsem vyndal zvukovku a sluchátka stále nic.
Nastavení na 7.1 taky nic. Klasický jack bohužel v balení nebyl, to bych to s tou zvukovkou propojil hned.
CPU:AMD Ryzen 7 5800X3D + Be quiet! DARK ROCK PRO4 MB:ASUS ROG STRIX X570-F GAMING RAM:G.SKILL 32 GB DDR4 3600MHz CL16 TRIDENT Z GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 4070 12 GB OC Zdroj:EVGA SuperNOVA G2 750W SDD:Samsung 870 EVO, M.2 250 GB + Samsung 860 EVO 1 TB HDD:WD -Blue EX 1 TB CASE:Phanteks Enthoo Primo Periferie: ASUS ROG STRIX Flare Cherry MX Red, CZ + Corsair Scimitar PRO RGB
Svata_Oresky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2011
Bydliště: Břeclav

Re: Sluchátka nehrají

Příspěvek od Svata_Oresky »

Sluchátka jsem poslal zpět a po vrácení peněz objednal jiné s klasickým konektorem.

Zde můžete lock.
CPU:AMD Ryzen 7 5800X3D + Be quiet! DARK ROCK PRO4 MB:ASUS ROG STRIX X570-F GAMING RAM:G.SKILL 32 GB DDR4 3600MHz CL16 TRIDENT Z GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 4070 12 GB OC Zdroj:EVGA SuperNOVA G2 750W SDD:Samsung 870 EVO, M.2 250 GB + Samsung 860 EVO 1 TB HDD:WD -Blue EX 1 TB CASE:Phanteks Enthoo Primo Periferie: ASUS ROG STRIX Flare Cherry MX Red, CZ + Corsair Scimitar PRO RGB
Zamčeno

Zpět na „Zvuk“