Nové sluchátka cca 3K

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače a další.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
-IRONHIDE-
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. lis 2012
Bydliště: Valhalla

Nové sluchátka cca 3K

Příspěvek od -IRONHIDE- »

Intel Core i7-4770K, CRUCIAL Ballistix Tactical (4x4GB) DDR3 1600 LP, SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 580 Special Edition METAL BLUE, GIGABYTE GA-Z97X-Gaming 3 - Intel Z97, SEASONIC S12II-620W 80PLUS BRONZE RETAIL, Noctua NH-D14, LG Flatron W2343T-PF 23"Piano Black, GIGABYTE Aivia KRYPTON
CZECHYa
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2012
Bydliště: Třebíč

Re: Nové sluchátka cca 3K

Příspěvek od CZECHYa »

Rozhodně tyto rádoby gaming headsety s hromadou 7+1 nesmyslů nedoporučuji, radši si koupit normální kvalitní stereo sluchátka a k nim mikrofon na klip nebo ModMic či stolní mikrofon, bude to hrát tisícekrát lépe. Nějaké typy v rozumné cenové hladině.

https://sluchatka.heureka.cz/beyerdynam ... -pro-plus/
https://sluchatka.heureka.cz/beyerdynam ... ro-80-ohm/
https://sluchatka.heureka.cz/audio-technica-ath-avc500/
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Nové sluchátka cca 3K

Příspěvek od Hexik21 »

Beyerdynamic jsou super a určitě je doporučuji DT 770 pro, jen je horší, že "ModMic" stojí cca 80 USD :( takže se to trošku prodraží
_vuLva_
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. bře 2017

Re: Nové sluchátka cca 3K

Příspěvek od _vuLva_ »

Na UK Amazonu je ModMic 4 za cca 40 liber vč. dopravy.
Fractal Design Define R6 TG - AMD Ryzen 9 7950X3D - Gigabyte X670E AORUS MASTER - 64GB Kingston Fury Beast DDR5 6000Mhz CL30 - Gigabyte RTX 4090 24GB Gaming OC - Kingston KC3000 1TB - ADATA SX8200 PRO 2TB - Seasonic Vertex GX-1200 - 32" MSI MPG 321URX @ 240Hz (QD-OLED) - 24" AOC Q24P2Q @ 75Hz
Humr98
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. říj 2013
Bydliště: Přerov

Re: Nové sluchátka cca 3K

Příspěvek od Humr98 »

Ahoj, přemýšlím o koupi nových sluchátek na poslech (mušlí), jelikož je to věc kterou používám denně. Mám už 5 let nějaké Sony za 500 a jsou už celkem sešlé. Chtěl bych něco max do 2000-2500. Poslouchám převážně techno a mám rád silné basy. Jde mi taky dost o to, aby dobře tlumily zvuk z okolí, protože mě neba poslouchat ruch ulice, když náhodou někam jdu a poslouchám u toho.
Něco na netu už jsem hledal a četl. Tak by mě zajímalo, jestli sluchátka v takové cenové hladině mají vůbec smysl když je zapojím do pc s integrovanou zvukovkou nebo do mobilu.
Našel jsem, že třeba taková mají celkem pozitivní ohlas. Audio-technica ATH-M40x
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Nové sluchátka cca 3K

Příspěvek od Hexik21 »

Ahoj,
doporučit sluchátka je poměrně těžký, každý očekává něco jiného. Nejlepší řešení je jít do audioshopu a požádat o radu tam. Pokud ten audioshop bude stát za to, nechají tě sluchátka vyzkoušet i s vlastní hudbou.
Já bych ti doporučil jako předchozímu tázajícímu Beyerdynamic DT 770 pro.
Humr98
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. říj 2013
Bydliště: Přerov

Re: Nové sluchátka cca 3K

Příspěvek od Humr98 »

Bydlím bohužel v malém městě a takové obchody jsou tady četné asi jak voda na poušti. Ty Bayery vypadají fakt dobře, mají dobrá hodnocení a byla by to koupě na hodně dlouho asi. Podle toho co jsem četl jsou to studiová sluchátka a hrají velmi přesně. Není to overkill na poslouchání mp3 z mobilu nebo PC bez přídavné zvukovky ? Předpokládám, že na zdroji taky záleží.
Andre1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2008
Bydliště: Žilina

Re: Nové sluchátka cca 3K

Příspěvek od Andre1 »

ATH-A550Z
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Nové sluchátka cca 3K

Příspěvek od Hexik21 »

Takhle, z pravidla by si měl pocítit lepší zvuk když si koupíš adekvatní zvukovou kartu ale každý vnímá zvuk trošku jinak. Na mobilu mi nepřišlo, že by byl zvuk až tak moc špatný ale já sluchátka v 99% používám jen doma u PC. Jinak sluchátka můžeš mít dlouho na uších a nebolí tě uši (mají hezky měkkou výplň). BTW: Pokud by si sluchátka chtěl hodně používat i na mobilu tak si pořiď 80 ohm verzi ta 250 ohm verze by ti hrála v mobilu potichu.
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové sluchátka cca 3K

Příspěvek od Suke001 »

Superlux a ještě ušetříš
Humr98
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. říj 2013
Bydliště: Přerov

Re: Nové sluchátka cca 3K

Příspěvek od Humr98 »

tak už je mám i na hlavě. Mám 80 ohmovou verzi a v mobilu to teda není žádný žrádlo, co se hlasitosti týče. Mám naštěstí k PC poměrně dobrý zesilovač a jde do něj dát i ten obří jack. Takže se dá hlasitost pěkně korigovat. Akorát jsem si v nastavení hlasitosti zvýšil basy o 3db.
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Nové sluchátka cca 3K

Příspěvek od Hexik21 »

Ještě je můžeš vyměnit za 32ohm verzi pokud to na tebe hraje potichu.
Odpovědět

Zpět na „Zvuk“