X-Fi titanium - oddeleni repro od sluchatek v prednim panelu

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače a další.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
alienGT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. úno 2007
Bydliště: Opava

X-Fi titanium - oddeleni repro od sluchatek v prednim panelu

Příspěvek od alienGT »

Strucne: Ovladaci panely - zvuk - prehravani
Vidim jen Repro. Rad bych tam mel zvlast polozku sluchatka z FP. Pritom v polozce zaznam vidim mikrofony zvlast - 1. zezadu do karty 2. od sluchatek v FP.
Hledal jsem neco takoveho v Creative softwaru a nenasel jsem to.
https://www.nextofwindows.com/realtek-s ... on-desktop
Jde mi o to, ze bych si softwarove vybral, kam chci ten vystup pustit, jeslti do repraku nebo do sluchatek. Takhle je musim odpojovat, pokud nechci, at mi hrajou soucasne s reprakama. Ted je to bohuzel pod jedinnou polozkou (pritom ty mikrofony ne).
Poradi nekdo, jak ty sluchatka pridat jako dalsi oddeleny hardware? Pak bych si jen kliknul na hlasitost u hodin - sipkou to rozevrel a vybral bych si ktery vystup chci.

Predem diky...
7800X3D|Silent Loop 2|ASUS Strix B650E-E|2x32GB 6000CL30|RTX 4090 Gaming OC|FD Meshify 2 XL|RM850i|42" LG C2 120Hz OLED
flankerzo
Nováček
Nováček
Registrován: 22. črc 2016
Bydliště: Nitra

Re: X-Fi titanium - oddeleni repro od sluchatek v prednim pa

Příspěvek od flankerzo »

Ahoj,
mam X-Fi titanium, a funguje to tak že keď pripojíš slúchadlá tak by sa ti mal automaticky prepnúť zvuk do nich, pokiaľ máš správne nastavené v ovládačoch, keď som pri nich, originálne odstráň, navštív stránku Daniel K, má neoficiálne a hlavne opravené drivery ktoré fungujú výborne, pokiaľ by sa it náhodou resetovalo nastavenie control panela tak treba nastaviť čo potrebuješ a uspať pc, potom sa to savne.
Toto asi tvoj problém nerieši, ale takto to má fungovať.

Btw, môžete sa tešiť na HW upgrade X-Fi titanium postnem postup aj fotky v nasledujúcich dňoch 8-)
alienGT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. úno 2007
Bydliště: Opava

Re: X-Fi titanium - oddeleni repro od sluchatek v prednim pa

Příspěvek od alienGT »

flankerzo: To co pises mi funguje. Kdyz zapnu sluchatka, repro se automaticky mutne. Ja vsak nechci sluchatka porad pripojovat a odpojovat, tak mam repro automute off, cili hraje oboje soucasne. Chci opacnou polozku - Mutnuti sluchatek, kdyz jsou zapojene spolecne s reprem.
7800X3D|Silent Loop 2|ASUS Strix B650E-E|2x32GB 6000CL30|RTX 4090 Gaming OC|FD Meshify 2 XL|RM850i|42" LG C2 120Hz OLED
Odpovědět

Zpět na „Zvuk“