Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Pro přihlášení použijte protokol HTTPS, dosavadní HTTP již nemusí dobře fungovat, viz ZDE.

Právě je út 18. září 2018, 21:05

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: X-Fi titanium - oddeleni repro od sluchatek v prednim panelu
PříspěvekZaslal v: út 22. květen 2018, 15:56 
Začátečník
Začátečník

Strucne: Ovladaci panely - zvuk - prehravani
Vidim jen Repro. Rad bych tam mel zvlast polozku sluchatka z FP. Pritom v polozce zaznam vidim mikrofony zvlast - 1. zezadu do karty 2. od sluchatek v FP.
Hledal jsem neco takoveho v Creative softwaru a nenasel jsem to.
https://www.nextofwindows.com/realtek-switch-audio-output-between-back-panel-vs-front-panel-on-desktop
Jde mi o to, ze bych si softwarove vybral, kam chci ten vystup pustit, jeslti do repraku nebo do sluchatek. Takhle je musim odpojovat, pokud nechci, at mi hrajou soucasne s reprakama. Ted je to bohuzel pod jedinnou polozkou (pritom ty mikrofony ne).
Poradi nekdo, jak ty sluchatka pridat jako dalsi oddeleny hardware? Pak bych si jen kliknul na hlasitost u hodin - sipkou to rozevrel a vybral bych si ktery vystup chci.

Predem diky...

i7 8700K @ 4800MHz/1.25V(delided by me)|Scythe Ninja 4|ASUS Strix-F|2x 8GB DDR4 3600 CL16|Gainward GS GTX1070 8GB|Evo 840 120GB, Evo 850 512GB, WD Green 2TB - Scythe Himuro|Fracral Design R4|Corsair RM850i 850W|24" Dell P2414H @80Hz|Logitech Z-5500 5.1|Logitech G9|Fanatic Gear MxRed Silent|Win 10 Pro 64

Předmět: Re: X-Fi titanium - oddeleni repro od sluchatek v prednim pa
PříspěvekZaslal v: st 4. červenec 2018, 10:18 
Nováček
Nováček

Ahoj,
mam X-Fi titanium, a funguje to tak že keď pripojíš slúchadlá tak by sa ti mal automaticky prepnúť zvuk do nich, pokiaľ máš správne nastavené v ovládačoch, keď som pri nich, originálne odstráň, navštív stránku Daniel K, má neoficiálne a hlavne opravené drivery ktoré fungujú výborne, pokiaľ by sa it náhodou resetovalo nastavenie control panela tak treba nastaviť čo potrebuješ a uspať pc, potom sa to savne.
Toto asi tvoj problém nerieši, ale takto to má fungovať.

Btw, môžete sa tešiť na HW upgrade X-Fi titanium postnem postup aj fotky v nasledujúcich dňoch 8-)

Předmět: Re: X-Fi titanium - oddeleni repro od sluchatek v prednim pa
PříspěvekZaslal v: čt 5. červenec 2018, 16:06 
Začátečník
Začátečník

flankerzo: To co pises mi funguje. Kdyz zapnu sluchatka, repro se automaticky mutne. Ja vsak nechci sluchatka porad pripojovat a odpojovat, tak mam repro automute off, cili hraje oboje soucasne. Chci opacnou polozku - Mutnuti sluchatek, kdyz jsou zapojene spolecne s reprem.

i7 8700K @ 4800MHz/1.25V(delided by me)|Scythe Ninja 4|ASUS Strix-F|2x 8GB DDR4 3600 CL16|Gainward GS GTX1070 8GB|Evo 840 120GB, Evo 850 512GB, WD Green 2TB - Scythe Himuro|Fracral Design R4|Corsair RM850i 850W|24" Dell P2414H @80Hz|Logitech Z-5500 5.1|Logitech G9|Fanatic Gear MxRed Silent|Win 10 Pro 64

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 3 anonymních