Genius SW-5.1 Home Theater na SB Live 5.1

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače a další.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
VikX
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Genius SW-5.1 Home Theater na SB Live 5.1

Příspěvek od VikX »

Máte zkušenosti s Genius SW-5.1 Home Theater na zvukovce SB Live 5.1 ? :) :o :(
K7VTA3-VIA KT266, 1000MHz Thunderbird, 512 + 128 Mb RAM, SAPPHIRE RADEON 9500-64MB, SEAGATE 40 GB, SB Live 5.1 + Genius HT 5.1
Score: 2249 - 3dMARKs03
Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nidzo »

A v cem by mel bejt problem???
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
VikX
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VikX »

Jen se ptam jak to jede, dost lidi ma s tim problemy...Ze nehraje center nebo zase subwoofer, ale sou to takovy vykriky do tmy, tak bych chtel slyset nejaky seriozni nazor....
K7VTA3-VIA KT266, 1000MHz Thunderbird, 512 + 128 Mb RAM, SAPPHIRE RADEON 9500-64MB, SEAGATE 40 GB, SB Live 5.1 + Genius HT 5.1
Score: 2249 - 3dMARKs03
drak
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Černý Důl

Příspěvek od drak »

Seriozní asi nebudu - mám tuhle sestavu - bedny+zvukovku a jede to v pohodě.Centr mi nejede při MP3 a ani mi to nevadí.Jinak ty bedny hrajou super.
Intel Q9550 + Noctua NH-U12F, 4x 2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260, WD Raptor 74 GB, Seagate 7200.10 320 GB,2 x WD 500 GB GP, Logitech G9 + Logitech G15 , Genius HT 5.1, SB X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,case:Thermaltake ARMOR-black,SEASONIC M12-600, mp3 Iriver H-320+Koss Porta Pro,NB Acer TM 4670
Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nidzo »

hm....subwoofer pry casto blbne a te to pry zpusobeno tim, ze je uvolneni nejaky tlacitko...ale v poho se to da prej reklamovat...
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
VikX
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VikX »

drak píše:Seriozní asi nebudu - mám tuhle sestavu - bedny+zvukovku a jede to v pohodě.Centr mi nejede při MP3 a ani mi to nevadí.Jinak ty bedny hrajou super.
Dik, jen vaham jestli je koupit nebo ne, protoze ted mam celkem dobry 2.1, subwoofer ve dreve....Tak se mi nechcou davat pryc....
K7VTA3-VIA KT266, 1000MHz Thunderbird, 512 + 128 Mb RAM, SAPPHIRE RADEON 9500-64MB, SEAGATE 40 GB, SB Live 5.1 + Genius HT 5.1
Score: 2249 - 3dMARKs03
drak
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Černý Důl

Příspěvek od drak »

VikX píše:
drak píše:Seriozní asi nebudu - mám tuhle sestavu - bedny+zvukovku a jede to v pohodě.Centr mi nejede při MP3 a ani mi to nevadí.Jinak ty bedny hrajou super.
Dik, jen vaham jestli je koupit nebo ne, protoze ted mam celkem dobry 2.1, subwoofer ve dreve....Tak se mi nechcou davat pryc....
No to se musíš rozhodnout - kámoš nejdřív taky chttěl 5.1 bedny, ale pak si to rozmyslel a šel do 2.1 Logitech a je fakt, že v tý místnosti by tyhle bedny mít nemohl.Já je provozuju v malým krcálku, takže nemám ani kdovíjak zvedlý volume, ale maj moc prima zvuk a jsem spokojenej.Za tu cenu nemaj chybu (toto už bylo na mnoha místech řečeno).Je to na tobě :roll: .
Intel Q9550 + Noctua NH-U12F, 4x 2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260, WD Raptor 74 GB, Seagate 7200.10 320 GB,2 x WD 500 GB GP, Logitech G9 + Logitech G15 , Genius HT 5.1, SB X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,case:Thermaltake ARMOR-black,SEASONIC M12-600, mp3 Iriver H-320+Koss Porta Pro,NB Acer TM 4670
Asimov
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. črc 2003

Příspěvek od Asimov »

Mám je a bass nehraje většině lidem, protože nenastavili správně u LIVEa ve vlastnostech CROSSOVER FREQUENCY ( či něco takovýho tam je) a středovej by snad měl hrát jen když ten zvuk je fakt 5.1 ne? Mně to hraje 5.1 jen u filmů na DVD nebo nějakým dobrým DIVxu. :)
kyanit
Nováček
Nováček
Registrován: 09. čer 2003

Mam je doma...

Příspěvek od kyanit »

Nazdar. Mam ty bedny doma (Genius HT 5.1), nemuzu si stezovat. A ten zvuk- jak je uvedeny v jinym foru tady, nastaveni centralu/subwooferu u zvukovek creative muze byt problem,ale jejich ovladacu a ne beden. Navic se vyviji alternativni ovladace (http://kxproject.spb.ru/index.php?language=en) ktery by s tim casem mohly neco delat. Zaver: BEDNY SOU SUPER A VYPLATI SE JE KOUPIT. A to mluvim i z vlastni zkusenosti, mel sem predtim Creative Inspire 5100, pak 5300, na to Genius 5.1 (ty plastovy) no a ted dreveny HT.
kachliik
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kachliik »

S touto kombinací zkušenosti nemám, ale jelikož tyhle repráky nemají dekodér AC3, a za Live ho asi obstarává procák, tak bych si koupil Audigy.
Yan
Nováček
Nováček
Registrován: 29. zář 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yan »

Ja mam ted novou sestavu se SB Live 5.1 a Genius Home Theatre a nemyslim, ze to slape dobre. Kdyz jsem spustil test v SB Live, tak hralo vsechno, ale pri prehravaní MP3 nehraje center ani surround. Ale pri hrach hraje surround, ale ne center a subwoofer take moc neslysim. Mozna se mylim, jeste to nemam promakany. U DVD jsem to jeste nezkousel. Nemate nekdo tuseni, jak to vse poradne nastavit a proc nehraje cela soustava pri MP3.
Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nidzo »

Yan píše:Ja mam ted novou sestavu se SB Live 5.1 a Genius Home Theatre a nemyslim, ze to slape dobre. Kdyz jsem spustil test v SB Live, tak hralo vsechno, ale pri prehravaní MP3 nehraje center ani surround. Ale pri hrach hraje surround, ale ne center a subwoofer take moc neslysim. Mozna se mylim, jeste to nemam promakany. U DVD jsem to jeste nezkousel. Nemate nekdo tuseni, jak to vse poradne nastavit a proc nehraje cela soustava pri MP3.
Zkus zaskrtnout v Creative Center CMSS
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
Yan
Nováček
Nováček
Registrován: 29. zář 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yan »

Nidzo píše:
Yan píše:Ja mam ted novou sestavu se SB Live 5.1 a Genius Home Theatre a nemyslim, ze to slape dobre. Kdyz jsem spustil test v SB Live, tak hralo vsechno, ale pri prehravaní MP3 nehraje center ani surround. Ale pri hrach hraje surround, ale ne center a subwoofer take moc neslysim. Mozna se mylim, jeste to nemam promakany. U DVD jsem to jeste nezkousel. Nemate nekdo tuseni, jak to vse poradne nastavit a proc nehraje cela soustava pri MP3.
Zkus zaskrtnout v Creative Center CMSS
A kde to tam je, nemuzu nic takoveho najit. Mam jen CREATIVE AudioHQ a PlayCenter, ale nikde tam nic jako CMSS neni.
Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nidzo »

Ja ted presne nevim, v PlayCentru, nekde nastaveni a tam by to melo bejt...nemam Live! 5.1 tak ti presne nepovim, ale casto tem co nefunguje centr tohle pomuze!
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
HADES
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HADES »

Je to v play center, musíš ho dát do kompaktního rozhraní, na pravé straně okna kliknout tak aby ti vyjel číselník a tam dole je položka cmms (nebo tak nějak), na to klikni a dej on:)
Intel Core2Duo E8200 @3GHz / Gigabyte EP35-DS3 / PowerColor ATI HD 6850 1GB DDR5/ Patriot 2x2GB DDR2 800MHz 5-5-5-12 / Kingston V+ 64GB SNVP325 / Samsung Spinpoint F1 HD320HJ / WD1001FALS / WD5000AAKS / Samsung S203P / SB X-Fi X-Treme Gamer / Genius SW5.1HT / Speedlink Medusa Home / Logitech MX518 Gaming Grade / LOGITECH Deluxe 250 / Dragonlord PC-K58 / Scythe Mugen / Samsung 226BW / Windows 7 Home Premium 64bit
Odpovědět

Zpět na „Zvuk“