Co radši koupit? Xbox360 nebo Wii?

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
Sattero
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. dub 2004
Bydliště: Brno

Co radši koupit? Xbox360 nebo Wii?

Příspěvek od Sattero »

Zdravím! Vím, že tato otázka je tu docela často, asi jako Windows nebo Linux, ale hodně postaršího data a hry dnes jsou zase lepší a lepší pro obě konzole. Jelikož obě konzole v základní verzi nejsou nijak zásadně cenově rodílné (Asi 1500 u Xbox Core), tak přemýšlím co... V dohledné době budu kupovat LCD nebo Plasmu do obýváku a tak nevím jestli Wii je to pravé ořechové ale zároveň mě láká jeho ovládání. Xbox360 má zas super grafiku, klasický konzoloidní ovládání a protože mám PS2, tak se toho ovládání nebojím... Zkuste jednoznačně poradit a nepište že konzole sou shity, každý má jinou představu o hrách. Mám NB a hry si na něm na Full všechny nezahraju a nové hry už nedává, maximálně na Low :)

Tak co?

PS: Nevěděl jsem do jaké kategorie tento Thread zařadit, tak to moji milovaní modíci přehoďte :)
Pracovní násroj: Sony VAIO Duo 13
Mr.Nigga
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. lis 2005
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Mr.Nigga »

Vzhledem k faktu, že se dost liší jak výkonem, tak ovládáním, je rozhodování podle toho co máš radši. Osobně bych bral X-Box, protože nemám před TV dost místa na hopsání :-D a zároveň se mi líbí výběr her na něj
I'm living on reds, vitamin C and cocaine. Everything's a blur
tom01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: č.budějovice

Příspěvek od tom01 »

Osobně bych teda bral určitě Xbox...Už jsem nad tim několikrát přemejšlel ale vždycky se naskytlo něco důležitějšího :roll:
ignor:trodas,heroik, Luks,Nordir, aliencz, Flegy, viky58, facility, hlupak..
palda
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palda »

no pokud jsi zvykly na PC hry tak Xbox.. ale rozhodne ne core.. je dost osekana.. ten disk je problem... takze urcite Wii, a moc mista k nemi potreba neni...
Sattero
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. dub 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Sattero »

No před telkou nemám 120m2 prostoru, ale na todle stačí... když sem hrál s kamarády box na PS2, tak jsme se málem ulátili ovladačema taky :D

Jinak já mám nejradši automobilový závody, rally především a pak hokej... no asi se vrhnu do Xboxu, asi...

Jinak je ze začátku důležitej ten 20GB disk u Premium verze? Po bezdrát ovládači zas tak netoužim (nebo spíš není nutný), sluchátka s mikrákem mám, Silver konto je i u Core a HD AV kablík si časem přikoupim až bude nová bedna... Takže asi pro mě by byla lepší Xboxka 360 co?


Btw. můžete mi někdo zaslat na mail odkaz nebo článek jak "obechcat" Xbox360 aby bral "záložní kopie"? Toto fórum není pro warez, tak na maila pls :) Jsem totiž na TorrentLeechu :)


Edit: Mám asi 4 roky PS2 a děsí mě grafika Wii když si vemu, že PS2ka je stará záležitost a grafika je stejná :D
Pracovní násroj: Sony VAIO Duo 13
Pavlik 3
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 30. pro 2005
Bydliště: Ricany

Příspěvek od Pavlik 3 »

Jednoznačně XBox, příští týden do něj taky jdu v Makru budou mít Xbox 360 Premium Edition za 9999 CZK bez daně a tři hry k tomu zdarma.
PC1: E8500 @ 3,16 GHz, Noctua NH-C12P, Asus P5Q Deluxe, 2 x 2048 DDRII 800MHz A-Data-Gaming Edition, Sapphire HD 4870 X2, Asus Xonar DX/XD, Enermax MODU82+ 625W, 2 x Samsung SpinPoint F1 - 320GB, Samsung SH-S183L, Teac CA-200K, CoolerMaster Centuruion 590, 4 x Noctua NF-P12-1300, Razer Lachesis & Razer Goliathus Alpha MousePad - Control, Saitek Cyborg Keyboard UK, Logitech Z-2300 THX, Samsung SyncMaster T220
PC2: HP Pavilion dv6700 Special Edition
Sattero
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. dub 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Sattero »

Pavlik 3 píše:Jednoznačně XBox, příští týden do něj taky jdu v Makru budou mít Xbox 360 Premium Edition za 9999 CZK bez daně a tři hry k tomu zdarma.
Sakra... já do makra nemůžu, nejsem živnostník :D Tak to bych se pak nerozhodoval ani minutku, kdyby Premium za 9999 a ještě k tomu 3 hry :))
Pracovní násroj: Sony VAIO Duo 13
palda
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palda »

ten disk je dulezitej hlavne na stahovani patchu a savy.. ty "pametovy karty" jsou neunosne drahy
Sattero
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. dub 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Sattero »

a můj externí tam připojit nemůžu? Na USB jistěže...
Pracovní násroj: Sony VAIO Duo 13
Dr.Evil
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Dr.Evil »

Nevi nekdo jak to s pripojenim 5.1 sestavy k X360? Ja mam konkretne Logitech (nevzpomenu si na typ ale snad 5300,ci 6300?) a sou tam akorat tri jacky (na kazdym dva kanaly). Muze me nekdo dat nejaky info.

Dik.
CASE Fractal Design Define R5 PSU Seasonic M12II-620 Evo-620W MB ASUS TUF GAMING B550-PLUS CPU AMD Ryzen 7 3700X RAM 32GB HyperX Fury Black (2x16GB) DDR4 3200 VGA GIGABYTE GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC SSD System ADATA XPG SX8200 PRO, M.2-1TB SSD1 Crucial MX100-256GB SSD2 Crucial MX200-500GB HDD WD Caviar Blue EX-1TB MONITOR Dell Alienware AW3418DW 34" SPEAKERS Logitech Z200 MOUSE ASUS Echelon KEYBOARD ASUS Cerberus Arctic HEADSET Kingston HyperX Cloud II OS Windows 10
petr_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. led 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr_ »

lukasstr píše:
Pavlik 3 píše:Jednoznačně XBox, příští týden do něj taky jdu v Makru budou mít Xbox 360 Premium Edition za 9999 CZK bez daně a tři hry k tomu zdarma.
Sakra... já do makra nemůžu, nejsem živnostník :D Tak to bych se pak nerozhodoval ani minutku, kdyby Premium za 9999 a ještě k tomu 3 hry :))
domluv se s něakym známym podnikatelem, a kupte to spolu.Pak mu flašku. :D
NTB: 13" MacBook Air mid. 2013, Haswell i7-4650U, 8GB LPDDR3, 256GB SSD
PC: Xeon 5550, 6GB DDR3, geforce 8800GTS 640MB
Dr.Evil
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Dr.Evil »

Ja si Xko koupil tady http://www.xboxline.com/xbox-360-konzole/-/-/330.html s Crackdown... Byl sem si pro nej osobne v Brne na Merhautove. Az na to ze kvuli poblaznenymu terminalu neslo platit kartou, tak vse probehlo hladce.

Ted uz me akorat sere (ne)podpora XBOX Live v CR, volal sem na MS CR (dokonce maji i zrizenou linku pro XBOX), ale co me tam cekalo za "prijemnou" pani :sad: Pripadalo me jakoze ma na druhe lince nacatej pokec s kamaradkou. Nic sem se nedozvedel, vubec nevedela jak to v CR vypada s XBOX Live, tvrdila ze to nikdo nevi a kdyz sem ji zeptal co me hrozi kdyz se regnu pod falesnou adresou z jine zeme, tak me rekla ze me k nicemu nenavadi a at si delam co chcu, ale kdyz me na to prijdou, tak me SN konzole daj na nejakej Blacklist a uz se nikdy nikam nepripojim... Sem ji rekl ze to risknu, pac jestli sou v MS CR vsichni tak schopni jako ona, tak se urcite jen tak nedockam... nemam co ztratit, bud budu cekat a mozna se dockam, nebo budu uzivat online sluzby a trochu se bat ze me odstrihnou.
CASE Fractal Design Define R5 PSU Seasonic M12II-620 Evo-620W MB ASUS TUF GAMING B550-PLUS CPU AMD Ryzen 7 3700X RAM 32GB HyperX Fury Black (2x16GB) DDR4 3200 VGA GIGABYTE GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC SSD System ADATA XPG SX8200 PRO, M.2-1TB SSD1 Crucial MX100-256GB SSD2 Crucial MX200-500GB HDD WD Caviar Blue EX-1TB MONITOR Dell Alienware AW3418DW 34" SPEAKERS Logitech Z200 MOUSE ASUS Echelon KEYBOARD ASUS Cerberus Arctic HEADSET Kingston HyperX Cloud II OS Windows 10
Mican
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: Klínec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mican »

Já bych ale nezavrhoval ani to Wii. Hry tam sice nejsou nijak úchvatné graficky, pro někoho unaveného z PC her je to ale to pravé - nefalšovaná radost z hraní.
i7-920, Gf 8800GTS, 6GB RAMěti, hodně disků, videokarta, joypad, Nintendo DSi, Nintendo Wii, XBox360.
brabee
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. čer 2006
Bydliště: Benešov

Re: Co radši koupit? Xbox360 nebo Wii?

Příspěvek od brabee »

Jen se chci zeptat, neví někdo, zda když si objednám X360 (Arcade) z Anglie, nebudu s tím mít problém? Jestli se nepletu tak maji jiný napájení, ale jen pokud de o koncovku, což by vyřešila redukce... Totiž tam se nchá sehnat za cca 4k, což je celkem rozdíl oproti místním 5k...
"I když člověk po celý čas nic nedělá, je nutné si odpočinout." Jaroslav Hašek
Mican
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: Klínec
Kontaktovat uživatele:

Re: Co radši koupit? Xbox360 nebo Wii?

Příspěvek od Mican »

Předem si ale zjisti kolik stojí poslání 7kg balíku z UK k nám. Aby jsi se pak nedivil :-)
brabee
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. čer 2006
Bydliště: Benešov

Re: Co radši koupit? Xbox360 nebo Wii?

Příspěvek od brabee »

No možná se budeš divit ty, ale poštovný je 3 libry... ;)
"I když člověk po celý čas nic nedělá, je nutné si odpočinout." Jaroslav Hašek
F1l1p
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Havířov

Re: Co radši koupit? Xbox360 nebo Wii?

Příspěvek od F1l1p »

2 brabee: u nás koupíš taky za podobnou cenu: http://shop.computershop.cz/eshop/?cls= ... tiid=50773
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“