robotický vysavač

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: robotický vysavač

Příspěvek od Suke001 »

Já ti nevím, ta cena je už hodně a nemá mop, to je asi za mě největší mínus.
PET5
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2006
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: robotický vysavač

Příspěvek od PET5 »

Vysypávání boxu s odpadem je u Roborocku velmi pohodlné, takže nevidím důvod uchovávat odpad ve velkém boxu, který je tak vlastně dalším odpadkovým košem, který zabírá prostor v bytě. Ten systém vyprázdňování roomby do zásobníků se mně moc nepozdává a považuji jej za funkci, která se zřejmě hromadně neujme. Je to docela divné vysávat odpad z jednoho vysavače jiným vysavačem. To jsou další filtry navíc, které je nutné čistit ručně. Také si nedovedu představit, jak bude vypadat filtr té roomby, pokud se nebude po každém vysávání ručně čistit. Pochybuji, že ten zásobník na odpad vytvoří takový sací tah, že by i ten filtr vyčistil, ale mohu se mýlit. U Roborocku je filtr součástí boxu s odpadem, takže lze prach z filtru vyklepat současně s vysypáním odpadu z boxu do odpadkového koše.
CPU: Intel i9-10900K, MB: NZXT N7 Z590, AIO: NZXT Kraken X63 RGB, RAM: Kingston 2× 32GB DDR4 3200MHz CL16 Fury, Disky: 1× SSD 1TB + 2x WD HDD 3TB, GPU: EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, PSU: Cooler Master V1200 Platinum, CASE: NZXT H7 FLOW, OS: Windows 10 PRO 64 bit, Repro: Creative GigaWorks T20 Series II, Monitor: DELL UltraSharp 30" PremierColor UP3017 2560x1600. Alternativně: Apple MacBook Air / iPad Pro + Apple Pencil / iPhone 12 Pro Max
shorty25
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2014
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: robotický vysavač

Příspěvek od shorty25 »

To mas pravdu. Objednal jsem teda S5 Max.
Vždy prodávám i jinde.
dalen1
Nováček
Nováček
Registrován: 26. čer 2020

Re: robotický vysavač

Příspěvek od dalen1 »

Přemýšlim nad vysavačem Concept a pak mě zaujal i Sencor SRV 6250BK. Má to cenu kupovat tyto levné modely nebo ne? Vypadají docela dobře. Sencor dopadl v hodnocení dobře i tady https://www.testino.cz/roboticke-vysavace
PET5
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2006
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: robotický vysavač

Příspěvek od PET5 »

Ten Sencor má takřka třikrát menší výkon oproti Xiaomi Roborock S5 (20 W:58 W). Toho bych se docela obával.
To už bych raději vzal ten starší model Xiaomi Mi, který skončil v testu na druhém místě a je za podobnou cenu: https://roboticke-vysavace.heureka.cz/x ... =Text+link
CPU: Intel i9-10900K, MB: NZXT N7 Z590, AIO: NZXT Kraken X63 RGB, RAM: Kingston 2× 32GB DDR4 3200MHz CL16 Fury, Disky: 1× SSD 1TB + 2x WD HDD 3TB, GPU: EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, PSU: Cooler Master V1200 Platinum, CASE: NZXT H7 FLOW, OS: Windows 10 PRO 64 bit, Repro: Creative GigaWorks T20 Series II, Monitor: DELL UltraSharp 30" PremierColor UP3017 2560x1600. Alternativně: Apple MacBook Air / iPad Pro + Apple Pencil / iPhone 12 Pro Max
shorty25
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. srp 2014
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: robotický vysavač

Příspěvek od shorty25 »

Koupil jsem S5 Max a luxuje dobre, mame vsude vinyl a malo volne stojiciho nabytku. Mopuje taky dobre. Kazdopadne bych si predstavoval tak jednou takovy vykon jak u luxovani tak u mopovani. :D

Ten sencor bude spis rozhazovat bordel nez luxovat.
Vždy prodávám i jinde.
honzinc
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. srp 2020

Re: robotický vysavač

Příspěvek od honzinc »

cca dva roky mam xiaomi vacuum cleaner a nedam na nej dopustit. Byt velikosti 55m2 vysaje cca za 35min a vyzere cca 25% baterie. Vzdalene ovladani s automaticky spoustenim. Moznost nastaveni saciho vykonu atd..
v porovnani s iroboty s cenou nad 10k umi to stejne a mopovani ozelim. Predstava, ze by vysavac mel mopovat cely byt s 250ml vodnim rezervoarem ve me nevzbuzuje duveru.
CPU:i9 9900K MB:Asus ROG Z390f GPU:RTX 3080 Asus TUF OC RAM:2x16GB 3200Mhz HDD:Evo 970 500GB + A2000 1TB PSU:Corsair RM750x Repro:Aune X1s + HD58x + iLoud Micro LCD:LG 38GN950
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: robotický vysavač

Příspěvek od Suke001 »

A manželka si zase mop velmi chválí, nádržka 290ml vydrží na 100m2. Vysaje, vymopuje a hotovo, bez mopu víceméně ani nejede.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“