Cosmos II skříň

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Cosmos II skříň

Příspěvek od normy101 »

Dobrý den,

Máte někdo zkušenosti s vodním chlazením, přesněji radiátorem na TOP jelikož ho chci objednávat a výrobce udává pouze podporu pro 240/280 MM radiator, ale když se dívám na obrázky vidím mnoho skříní s 360 radiátorem.

Děkuji mockrát
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Cosmos II skříň

Příspěvek od normy101 »

Žádná zkušenost? :(
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Cosmos II skříň

Příspěvek od normy101 »

:arrow:
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Cosmos II skříň

Příspěvek od PKBO »

Ahoj, 360 se tam vejde, bohužel jen ta nejtenčí v kombinaci s těmito nejtenčími FANy..

je tam málo prostoru na tlustší fany s radem.

Jedinou možností by bylo dát ten rad nahoru do prostoru mezi skříní a kryty, já ale nejsem žádnej moder abych si tam dělal díry pro hadice, které tam jinak nedáš, proto jsem to řešil takhle + nahoře v tom meziprostoru mám klasické 120 25mm.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Cosmos II skříň

Příspěvek od normy101 »

Já právě dostal teď odpověď od supportu, že radiátor se mi tam vleze ten co chci (121 x 35.5 x 395 mm), ale mám dát ventilátory pod plastový kryt.
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Cosmos II skříň

Příspěvek od PKBO »

Vleze, jenže pak budeš mít jen Pull ventilátory, což vždycky bude horší než PUSH.. já mám projistotu PUSH&PULL + se to bude fakt hloupě instalovat, protože na konec pod tím ovladácím panelem se nedostaneš -> ledy by jsi byl Hobit a měl hobití nástroje :-D
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Cosmos II skříň

Příspěvek od normy101 »

Já to zkusím změřit s tím větším radem a ventilátorem nad a uvidíme, máš v tom okruhu nějaký snímač teploty nebo čistě jen okruh? Případě otáčky ventilator?
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Cosmos II skříň

Příspěvek od normy101 »

PKBO píše:Vleze, jenže pak budeš mít jen Pull ventilátory, což vždycky bude horší než PUSH.. já mám projistotu PUSH&PULL + se to bude fakt hloupě instalovat, protože na konec pod tím ovladácím panelem se nedostaneš -> ledy by jsi byl Hobit a měl hobití nástroje :-D
Počkej myslíš pod panelem jak je power atd...?
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Cosmos II skříň

Příspěvek od PKBO »

Jojo, je to tam fakt krokolomný, já u toho dost nadával...
Moje teploty jsou irelevantní, dal jsem case pod stůl a mám asi tak centimetr prostoru na výdech teplého vzduchu, takže si díky tomu na stole můžu hřát kafe, protože ta 6950X topí neskutečně a nemá to kam foukat, ale zatím jsem neměl čas si udělat větrání do stolu a na něj už se nevejdu kvůli monitorům a reprákům.

Ona ta skříň na velkou vodu není zrovna nic extra no.

Tady jsou nějaký záběry vidět https://www.youtube.com/watch?v=ETFTyiINBMI

Rychlospojky tam mám proto, že při soutěžích zapojuju externí okruh a také střídám grafiky a dost to urychlí výměnu, jen upozorním -> tu expu dej spíš mezi šuplík s diskama, já jsem si s tím teď naběhl, když jsem chtěl fungovat na SLI Strix, spodní karta se mě o centimetr nevejde, takže jsem musel vzít kratší gigabyte a není to pochopitelně vzhledově ono.. ;)
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Cosmos II skříň

Příspěvek od normy101 »

PKBO píše:Jojo, je to tam fakt krokolomný, já u toho dost nadával...
Moje teploty jsou irelevantní, dal jsem case pod stůl a mám asi tak centimetr prostoru na výdech teplého vzduchu, takže si díky tomu na stole můžu hřát kafe, protože ta 6950X topí neskutečně a nemá to kam foukat, ale zatím jsem neměl čas si udělat větrání do stolu a na něj už se nevejdu kvůli monitorům a reprákům.

Ona ta skříň na velkou vodu není zrovna nic extra no.

Tady jsou nějaký záběry vidět https://www.youtube.com/watch?v=ETFTyiINBMI

Rychlospojky tam mám proto, že při soutěžích zapojuju externí okruh a také střídám grafiky a dost to urychlí výměnu, jen upozorním -> tu expu dej spíš mezi šuplík s diskama, já jsem si s tím teď naběhl, když jsem chtěl fungovat na SLI Strix, spodní karta se mě o centimetr nevejde, takže jsem musel vzít kratší gigabyte a není to pochopitelně vzhledově ono.. ;)
Ten panel se dá celý demontovat ale :)
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Cosmos II skříň

Příspěvek od PKBO »

To je možný, všechno se dá demontovat viď, já to udělal tak jak jsem psal, abych měl push & pull..
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Cosmos II skříň

Příspěvek od normy101 »

PKBO píše:To je možný, všechno se dá demontovat viď, já to udělal tak jak jsem psal, abych měl push & pull..
Zkusím to zatím tak, já pc mám na stole :) a stačilo mi když jsem vytáhl tu skříň z krabice tak jsem si řekl, že jsem v prdeli, jelikož nevím kam to dám :)
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Cosmos II skříň

Příspěvek od normy101 »

Jinak expanzní nádobu budu dávat místo toho spodního šuplíku aspoň mi to nebude moc naružovat estetiku skříně.
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Cosmos II skříň

Příspěvek od PKBO »

Jj, jak lepší nápad dát to tam. Jinak s tou velikostí mě to nemusíš vysvětlovat, musel jsem si ze dřeva udělat 5cm podložky pod nohy stolu a koupit si vyšší píst na židli :mrgreen:
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Cosmos II skříň

Příspěvek od normy101 »

:) no mě to má přijít příští týden :) ještě musím prodat starý radiátor 420 MM, jsem ho měl, že ho využiji a narvu ho tam, ale bohužel max 360 :(
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“