Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je út 11. květen 2021, 20:00

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Rikomagic MK22 vs. Minix Neo U1
PříspěvekZaslal v: čt 15. červen 2017, 11:28 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Nyní zkouším multimediální přehrávač Rikomagic MK22s Androidem 6.0 s procesorem Amlogic S912 a pamětí 2GB. Funguje poměrně svižně, asi bych si ho i nechal, ale narazil jsem na jeden problém v Kodi - tj. nedaří se mi nainstalovat doplněk CSFD (jakékoliv verze od 3.4a do poslední 3.4g). Nejde to ani v Kodi 16.1 a ani v Kodi 17.3. Stále mi to píše, že instalace doplňků ze zipu selhala...Přičemž CZ/SK repozitář mám nainstalovaný.
A tak bych se chtěl zeptat na srovnání a případné zkušenosti s přehrávačem Minix Neo U1, zda by to fungovalo...Ten je sice o něco dražší, i když má jen Android 5 a procesor Amlogic S905...ale zřejmě se připlácí za značku...
Nebo jestli mě někdo poradí nějaký jiný multimediální přehrávač s Androidem 5 a vyšším a půjde do Kodi 17.3 nainstalovat již zmíněný doplněk CSFD...v cenové celaci okolo 3.tis. Kč. Díky

P.S. Měl jsem dříve Xtreamer Prodigy 4K a s Kodi 16.1. ten doplněk CSFD fungoval bez problému...tak moc nechápu, proč nefunguje u jiných přehrávačů.

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní