najit nahradu za koncici nizkonapetovy transformator

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
Teal'c
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

najit nahradu za koncici nizkonapetovy transformator

Příspěvek od Teal'c »

Ahoj, dostal jsem za ukol najit nahradu za koncici nizkonapetovy transformator od společnsti EATON COILTRONICS typ: CTX210655-R ( http://cz.farnell.com/coiltronics/ctx21 ... dp/2075584 ).
Hledal jsem 6h a stale hledam. Nic mene v cesku ani v zahranicí se mi nedari najit. Delam to poprve v zivote. Muze se mi nekdo podivat a potvrdit, ze nahrada neexistuje, abych nevypadal za blbce, az to zacnu tvrdit?

Dekuji moc za pomoc.
certes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. říj 2008

Re: najit nahradu za koncici nizkonapetovy transformator

Příspěvek od certes »

Snad jedině rozebrat pár předřadníků a podívat se co používají jiní výrobci ? Počítám že tišťáky se kompletují v číně a takto specifické součástky si nechávají navinout na zakázku.
Ryzen 7 5800X@87W - NH-U12A - TUF B550 - 4x8GB 3600CL16 - RX 5600XT@130W - 870 EVO + 860 EVO - TX550M 550W - Xonar DX - EIZO FG2421
Teal'c
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: najit nahradu za koncici nizkonapetovy transformator

Příspěvek od Teal'c »

Nejak nechapu odpoved? Proc bych mel rozebirat predradniky, kdyz se ta soucastka nejak nemodifikuje? Pouze vyrobce ohlasuje konec vyroby a ja mam pro vyrobu najit jeji nahradu (idealne, aby se tistak nemusel modifikovat...)
certes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. říj 2008

Re: najit nahradu za koncici nizkonapetovy transformator

Příspěvek od certes »

No rozebereš, podíváš se na výrobce či typ trafa a dáš do google. Teda pokud to trafo je do předřadníku.
Ryzen 7 5800X@87W - NH-U12A - TUF B550 - 4x8GB 3600CL16 - RX 5600XT@130W - 870 EVO + 860 EVO - TX550M 550W - Xonar DX - EIZO FG2421
Teal'c
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: najit nahradu za koncici nizkonapetovy transformator

Příspěvek od Teal'c »

Aha, uz te chapu. Jenze to by bylo realne, kdybych potreboval par kusu. Jenze tato soucastka se osazuje u nových DPS ve velkem mnozstvi, a tedy je reseni najit podobnou a nebo predat vyvoji, at se upraví pozadavek na soucastku... Nasel jsem pouze jednu a s jinym PCB footprintem :(
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: najit nahradu za koncici nizkonapetovy transformator

Příspěvek od Behemot »

Ehm, tak zajdu za jakoukoli čínskou fabrikou, řeknu jim kolik čeho chci a od příštího týdne beru jen od nich, ne? A ostatně, proč jste dávno nepřešli na LED svícení? Dobře udělaný svítí mnohem víc, líp a s menší spotřebou.

Co to je, nějaký záložní svítidla nebo co?
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“