PC židle

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: PC židle

Příspěvek od Atapi »

Mně se na DX teda sedí dobře. Až se rozbije úplně, koupil bych ji i znova, nebejt nekvality opěrek na ruce atd., to bude chtít vyzkoušet jestli se někam posunula výroba, nebo je potřeba šáhnout jinam... 20 už mi bylo teda před pár lety, ale se zádama naštěstí problém nemám byť sedím u PC x hodin denně, spíš se snažím tomu pomáhat cvičením (aspoň 2-3 hodiny tejdně) a ne spolíhat na židli, zatím to tak funguje byť jsmě měli vždy v práci/doma šunty nebo tyhle "herní" šunty.
Obrázek
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: PC židle

Příspěvek od Suke001 »

Já mám tuto 5 let a v rámci ceny je si myslím slušná. Vše drží

https://www.alza.cz/antares-oklahoma-pd ... tm#recenze
coyd
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. led 2010
Bydliště: Ostrava TBC - The Black City

Re: PC židle

Příspěvek od coyd »

PS: mám stejný názor. Nechápu co na těch DX všichni vidí...
DX je 90% marketing a 10% zidle. Skoda penez. Nekvalitni materialy, vule atd. ale urcite se najdou i spokojeni uzivatele, jako ostatne u vseho.

@Suke: ta vypada vcelku v pohode, takovy rozumny, kvalitni zaklad.
CPU: AMD Ryzen 7 5700X@4,5GHz MB: ROG Strix X570-I Gaming GPU: Inno3D GeForce RTX 4070 TiS (1,0V)
RAM: 2x16gb G.Skill Trident Z RGB@3333MHz PSU: Seasonic Focus 650W Case: Metallic Gear NEO Mini V2 Silver
CPU cooler: Corsair H100x Monitor: 27" AOC AG271QG 165Hz 2K G-Sync
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: PC židle

Příspěvek od Atapi »

Ono asi hodně záleží jak komu DX racer a podobný židle sednou, protože oproti ergožidlím co sem dáváte to má možnosti nastavení samozřejmě skoro nulový. Pokud to zrovna nevyhovuje, tak to je prostě na prd a nikdo s tím nic neudělá...
Obrázek
Sinpa
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. úno 2006
Bydliště: Zbůch

Re: PC židle

Příspěvek od Sinpa »

Mám tuhle https://secretlab.eu/collections/titan-series
Kupováno přímo od výrobce, do týdne byla doma.
Zpracování super (na rozdíl od DX apod.), vše sedí, nic nevrže.
V DX u kamaráda se mi sedělo divně, bylo to takové houbovité, do toho mi tlačili do ramen ty plastové rámečky.
Tohle je jak sedačka z auta včetně interní bederní opěrky.
Pro lidi co jim vadí koženka dělají i v látkové potahy.
AMD RYZEN 5 3600/Noctua NH-U12P, ASUS TUF B450-PRO GAMING, Patriot Viper 4 Series 16GB KIT DDR4 3200Mhz CL16, Sapphire NITRO+ Radeon RX 5700XT 8G, Corsair RM750x, Samsung 970 EVO 500GB, Samsung 860 EVO 500GB, Intel SSD 530 120GB, WD AV Green Power 2TB, Chieftec Mesh LCX-01SL-SL-B silver, FiiO E10k OLYMPUS 2, EDIFIER R1280T WOOD , Sennheiser HD 4.40 BT, Dell Alienware Low-profile RGB Mechanical Gaming Keyboard AW510K Dark Side of the Moon, Logitech G502 Proteus Spectrum
Migl
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. bře 2015
Bydliště: City of Pilsen beer

Re: PC židle

Příspěvek od Migl »

Tak po měsíci a půl používání Eracer F02 (nemlich to samí jak DXRACER Formula OH/FD01) jsem ji prodal, sedák nesmyslně tvrdej, bočnice sedáku přehnaně vysoké, musel jsem sedět jak ženská s nohama u sebe :) jako u závodních aut to chápu ale u herní židle wtf?

No celkově opravdu moc pohodlná nebyla, na dlouhé vysedávání u pc ani náhodou.

Teď sedím na
https://superkancl.cz/produkt/akce/kanc ... st-130-kg/
a měkoučká, pohodlná, naklápí se i sedák, polstrované područky takže mnohem pohodlnější posez
BQ Silent Base 601w / B450 Tomahawk MAX / Ryzen5 3600 + nzxt X62 / HyperX FuryRGB 32GB DDR4 3466MHz / XPG GAMMIX M2 Pro 1tb /
MSI RTX 2070 super gaming X trio
Fikas
Nováček
Nováček
Registrován: 03. zář 2021

Re: PC židle

Příspěvek od Fikas »

Opravdu je ta židle Therapia tak dobrá? Jsou na ni hodně dobré recenze, ale ta cena je už opravdu dost vysoko. Doteď jsem měl vždycky obyčejnou židli za pár korun, ale docela trpím na záda, tak bych byl ochotný si připlatit. Na druhou stranu nechci ale připlácet za něco, co za ty peníze nestojí.
wallot
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 01. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: PC židle

Příspěvek od wallot »

Thereapia je opravdu tak dobra. Levnejsi alternativa https://www.peska.cz/cs/patriot-5 ma take velice dobrou podporu zad zvlast v bederni casti.
Lenovo Legion 7 5800H/3070, Corsair K100 MX Speed, Logitech G604, MSI MPG ARTIMIS 323CQR + LG 27GL650F-B + Dell P2717H, Logitech G733
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: PC židle

Příspěvek od madPav3L »

Fikas píše:Opravdu je ta židle Therapia tak dobrá? Jsou na ni hodně dobré recenze, ale ta cena je už opravdu dost vysoko. Doteď jsem měl vždycky obyčejnou židli za pár korun, ale docela trpím na záda, tak bych byl ochotný si připlatit. Na druhou stranu nechci ale připlácet za něco, co za ty peníze nestojí.
Já mám Therapii skoro 2 roky a nemůžu si stěžovat. Jako ta cena je celkem strašlivá, ale řekl jsem si, že na zdraví nebudu šetřit a šel jsem do ní. Dříve mně občas bolely záda a od té doby co jí mám si nevybavuji, že by mně znovu boleli.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“